Верният помощник на всяка жена – ТriCollagen Peptide

  • 9 068
  • 269
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 938
Да, смятам че е подходящ за мен и дори към настоящия момент приемам. Очаквам да се подобри качеството на кожата ми, да стане еластична и да се отрази благоприятно на ставите ми.

# 166
  • до морето
  • Мнения: 2 290
Да, подходящ е предвид възрастта ми. В момента ползвам хидратиращ крем без особен резултат, бих искала да пробвам  и с колаген.

# 167
  • Мнения: 8 476
Смятам,  че употребата му ще се отрази добре на косата ми.

# 168
  • Мнения: 1 457
Мисля, че е подходящ. Вече започват да се задълбочават мимическите бръчки, а и имам някакво пукане в ставите, което ми е любопитно дали би се повлияло от прием на такъв продукт Simple Smile

# 169
  • Мнения: 998
Очаквам по-стегната кожа, най-вече на лицето.

# 170
  • Мнения: 441
Вече се замислям за прием на колаген.  Имам ставни проблеми, а кожата ми се нуждае от все повече грижи.

# 171
  • Мнения: 2 744
Да, смятам, че ми е необходим и кожата ми ще се повлияе много добре, предвид промените с възрастта, а също и смятам, че ще се отрази добре и върху ставните ми проблеми.

# 172
  • Мнения: 549
Очаквам подобрение в състоянието на кожата и като цяло по-добър здравословен статус.

# 173
  • Мнения: 551
Силно се надявам колагена да е подходящ за мен. Очаквам да подобри състоянието на кожата ми.

# 174
  • Варна
  • Мнения: 10 561
Знам, че приемът на колаген ми е необходим, за да облекча болките във всички стави и да овладея себореята и свързаната с нея много суха кожа, както на лицето, така и на тялото.

# 175
  • Мнения: 6 041
Определено смятам, че би било полезно за мен да приемам колаген. Както разбрах от ваша публикуция още от по-ранна на моята възраст започва намаляване на производството на колаген.

# 176
  • Мнения: 29 416
Да, защото бих искала да почувствам лицето си освежено и да ми се изгладят бръчките.

# 177
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 817
Доста съм чела за колагена, когато е било необходимо да си купя крем за лице. От многото четене установих, че чрез кремовете колагенът не навлиза в тялото ни. Предполагам че даже съм закъсняла с приема на колаген, но вярвам, че ще е подходящ и на възрастта, на която съм - 50. Проблемите ми с кожа, нокти и коса се задълбочават с възрастта.

# 178
  • Мнения: 917
Да подходящ е за моята възраст и очаквам да подобри еластичноста на кожата и да я направи по млада.

# 179
  • Мнения: 10 064
Определено вече имам нужда от колаген.
Ставните болки започнаха да ме връхлитат плюс проблеми с косата.
За добре и здравословно изглеждаща кожа колагенът е един от водещите.

Общи условия

Активация на акаунт