Джаджите на епилаторите?

  • 2 048
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 377
Някой беше доволен от епилатор с лампичка - било голямо удобство Rolling Eyes Peace

Аз имам такъв
http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=835366&cat=30&f=3720
 и лампичката наистина е голямо удобство. Аз в повечето случаи го ползвам вечер и винаги пропусках косъмчета, които после "светват" на слънце, а с лампичката се виждат много добре. Иначе съм имала и Браун и Филипс с какви ли не измислени приставки, които въобще не съм ползвала, тъй като освен, че ми отнемаше повече време, друга съществена разлика нямаше. Но този му ползвам и ексфолиращата глава и съм доволна, но и обикновена гъба луфа върши същата работа.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 328
За да не отварям нова тема - моля, припомнете ми разликата между пинсетните и дисковите епилатори. Че моят нещо прирева за смяна при последното ползване Hug

# 17
  • Мнения: 17 407
За да не отварям нова тема - моля, припомнете ми разликата между пинсетните и дисковите епилатори. Че моят нещо прирева за смяна при последното ползване Hug

Аз пуснах такава тема пореди няколко дни. В крайна сметка ми препоръчаха с дискове и си взех такъв -наистина съм по-доволна. Вече мога да сравнявам, щото имам и с пинсети, ама каква точно е разликата в принципа на действие не знам.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 328
Какъв си купи, Венера? За колко?

# 19
  • Мнения: 57
... и такива подкожни косми ми излязаха ....

Някой знае ли причината да стават подкожни косъмчета при премахването им с епилатор? Винаги съм се чудила каква е разликата, като принципа на махане е един и същ с колата, например
При колата се маха горния слой на кожата и после израстват по-лесно.

# 20
  • Мнения: 2 142
За да не пускам и аз нова тема. Какъв Епилатор рекламират сега по телевизията? Всеки път хващам част от рекламата. Моят епилатор също е за смяна и се чудя какъв да си взема  Thinking

# 21
  • Мнения: 8 917
Някой беше доволен от епилатор с лампичка - било голямо удобство Rolling Eyes Peace

Аз имам такъв
http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=835366&cat=30&f=3720
 и лампичката наистина е голямо удобство. Аз в повечето случаи го ползвам вечер и винаги пропусках косъмчета, които после "светват" на слънце, а с лампичката се виждат много добре. Иначе съм имала и Браун и Филипс с какви ли не измислени приставки, които въобще не съм ползвала, тъй като освен, че ми отнемаше повече време, друга съществена разлика нямаше. Но този му ползвам и ексфолиращата глава и съм доволна, но и обикновена гъба луфа върши същата работа.
Изглежда готин Peace Със здраве да си го ползваш, а моят следващ може да е такъв Mr. Green За момента обаче съм доволна от него и сърце не ми дава да го "пенсионирам" в коша Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 49
Имам Браун от години с разни там приставки. Ползвам и за крака и ръце и подмишници и всичко само основната. Според мен няма смисъл от другите приставки , а и все няма време да мисля коя от тях е най-подходяща.

А за подкожните косми - мисля че не е от епилатора, а от кожата. На мен и с кола маска ми излизат подкожни. Аз съм тежък сличай.

# 23
  • Мнения: 17 407
Какъв си купи, Венера? За колко?

Филипс-  ето го: http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09019825 . Най-евтиният беше 42( Техномаркет). Разликата  е само в едно капаче- приставка за деликатни зони. Има и такъв с бръснеща приставка- в една от темите, които намерих бяха писали, че се ползва. Цената му не помня колко точно беше- 70-80 май.

Последна редакция: пн, 03 юли 2006, 16:18 от Венера

# 24
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
И на мен не ми се ще да пропускам темама, ще я следя с интерес. Имам този, но въобще не съм доволна. Позлвам го от две години, но май ще го сменям. Проблемът с подкожните го имах и преди, но като че ли в последно време много Sad Преди него имах епилатор на цептер, струваше наистина много, но 6-7 години двете с майка ми го ползвахме редовно, аз по-често. Много бях доволна  newsm10.

# 25
  • Мнения: 377
Изглежда готин Peace Със здраве да си го ползваш, а моят следващ може да е такъв Mr. Green За момента обаче съм доволна от него и сърце не ми дава да го "пенсионирам" в коша Rolling Eyes

Благодаря.   bouquet
И аз преди това имах Филипс, от който също бях доволна, но цели 5 години го ползвах и ми беше писнал. Подарих го на една братовчедка и вече една година го ползва и тя, за толкова време не е мръднал, но пък аз имах нужда от малко разнообразие.  Crazy

# 26
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
И аз се присъединявам към следящите темата с интерес, че съм решила да си купувам епилатор, ама още не съм си избрала.

# 27
  • Мнения: 870
Аз имам стар модел на Браун, който е с една приставка за обезболяване, с нея става по-бавно епилирането, но тя прави и ексфолииране на кожата и нямам проблем. Ако сега трябва да си купувам пак ще избера Браун, новия модел с 40 пинсети, лампичка и другите екстри изглежда много добре. Майка ми също има Браун, купи го преди около 10 години и не е мръднал. Пробвала съм Филипс, не ми харесва.

# 28
  • Мнения: 7 126
Aquawoman не само изглежда добре, супер е Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 5 289
Според мен епилаторите с дискове скубят много повече от тези с пинсетите.
А относно забиването на косъмчетата,мисля,че след епилация те стават по тънки и с по тънки връхчета и трудно пробиват,та и затова доста от тях остават подкожни.

Общи условия

Активация на акаунт