Къде в Пловдив??? - тема № 80

  • 33 249
  • 740
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 199
https://www.facebook.com/CakesandCookiesNadia/ - от тук съм поръчвала, много са изпипани тортите.

# 361
  • Мнения: 5 368
https://www.facebook.com/CakesandCookiesNadia/ - от тук съм поръчвала, много са изпипани тортите.
Вкусни ли са? 🙄

# 362
  • Мнения: 1 199
Да, и вкусни. Предлага различни видове блатове, кремове.

# 363
  • Мнения: 1 884
Препоръчвам тортите от "Мон Шери"

# 364
  • Пловдив
  • Мнения: 419
За тортите - сладкарница "ФЕИТЕ" на пл.Гроздов пазар - много са различни от всичко, което съм опитвала на другите места.

# 365
  • Мнения: 36
За тортите - сладкарница "ФЕИТЕ" на пл.Гроздов пазар - много са различни от всичко, което съм опитвала на другите места.
+1 за Феите.Магат да изработят торта по ваше желание и вкус,не се ограничават с каталог.Казваш какви да са блатовете,с какъв крем между тях ,ядки и т.н. и го правят.

# 366
  • Мнения: 5 368
Феите с истински продукти ли работят, защото при цитираната Мон Шери не е така?

# 367
  • Мнения: 10 454
Феите с истински продукти ли работят, защото при цитираната Мон Шери не е така?
Какво наричаш истински продукти?
И малко трудно ще стане торта, ако е това което си мисля... Доста трудно без сметана или желатин например.

# 368
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Обаче има сметана и сметана. За мен е важно да използват качествена животинска, а не растителна сметана.
В Мон Шери определено използват нискокачествена сметана, както и готови кремове. Но пък влагането на качествени продукти води до повишаване на цените. Та, няма как да се търси хубава торта на ниска цена. Simple Smile

# 369
  • Мнения: 5 368
Не съм казала, че търся евтина торта Wink.
Под истински продукти визирам блатове, приготвени на място, с яйца, крем, който не е на прах.

# 370
  • Пловдив
  • Мнения: 360
С две ръце препоръчвам италанската сладкарница Долче Мела -срещу пожарната.Там със сигурност работят с италиански продукти,а вкусът според мен е ненадминат!

Моля за помощ-къде в Пловдив има пясъкоструйка-искам да свалят лака на един стар скрин .

# 371
  • Мнения: 10 454
Не съм казала, че търся евтина торта Wink.
Под истински продукти визирам блатове, приготвени на място, с яйца, крем, който не е на прах.
Вкъщи Simple Smile и пак не съвсем
А дали е на прах или с отделните съставки отделно смесени все тая Simple Smile
Която и да е сладкарница няма как да оцелее с такива продукти.

Крем за торта без желатин или карагенан, ксантан, емулгатори или нишесте.. Няма как да държи.

Затова питах какво значи истински продукти и как се прави торта така..
Масло разбито със захар едва ли е приемливо за крем, както едно време примерно се бъркаха тортите..

# 372
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 289
Къде в Пловдив има фризьорски салон, където може да те подстрижат и да дариш подстриганата коса?

# 373
  • Мнения: 6 948
Може да те подстрижат навсякъде, а да дариш на организация, която избереш. Аз съм го правила за Дара хелп, но сега видях, че вече искат коси над 40см. Може да потърсиш и информация за кампания "Надеждата е красива".
Въобще, ето линк към темата във форума, може там да е споделяно https://www.bg-mamma.com/?topic=802280
Сега се сещам, че ходих да се подстригвам в едно студио Allure, намира се до х-л Марица в посока Пешеходния мост и там видях, че извършват тази услуга, но къде отиват дарените коси, нямам представа.

# 374
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Аз също дарих косата на дъщеря ми на Дара, мисля, че адресът беше в ИСУЛ, София. Пратих по Спиди. Обадиха ми се после да кажат, че са получили и да благодарят.
Питай в някой салон дали режат коса за даряване и после можеш да пратиш. Така според мен е по-сигурно, че ще отиде по предназначение.

Общи условия

Активация на акаунт