Къде в Пловдив??? - тема № 80

  • 33 155
  • 740
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: X
Да знаете някъде в Пловдив и околностите ферма за развъждане на декоративни зайчета? Най-близката за която разбрах е в Кърджали, трябва ми нещо по-близо.

# 226
  • Мнения: 10 384
Да знаете някъде в Пловдив и околностите ферма за развъждане на декоративни зайчета? Най-близката за която разбрах е в Кърджали, трябва ми нещо по-близо.
По зоомагазините има такива зайчета обикновено.. Или за друго ти трябва?

# 227
  • Мнения: X
Казват, че от зоомагазин е много голяма вероятността зайчето да е болно и това са ни основните съображения. Да не говорим, че съм чувала за купени зайчета, които са просто бебета, а не декоративни. И като порасне....

# 228
  • Мнения: 10 384
Казват, че от зоомагазин е много голяма вероятността зайчето да е болно и това са ни основните съображения. Да не говорим, че съм чувала за купени зайчета, които са просто бебета, а не декоративни. И като порасне....
Виж в олх обяви сигурно има. Като видиш майката ще знаеш колко ще е голямо зайчето.
А за болното - от развъдници също няма особено гаранция...
Минахме през зайци, вече сме на куч Simple Smile заек не бих взела никога отново.

# 229
  • Пловдив
  • Мнения: 5 935
Къде мога да намеря хубави памучни клинчета до коляното за дете на 12г? Тя е много слаба и повечето за тази възраст са й широки в кръста. А по-малкият номер пък й е тесен в краката. Днес бяхме на Илиянци, но и там нищо не намерихме.

# 230
  • Мнения: X
Къде мога да намеря хубави памучни клинчета до коляното за дете на 12г? Тя е много слаба и повечето за тази възраст са й широки в кръста. А по-малкият номер пък й е тесен в краката. Днес бяхме на Илиянци, но и там нищо не намерихме.
Опитай в Дино, в Халите. Имат фирмен магазин и на Любен Каравелов, срещу НОИ. В Халите, като влезеш от централния вход, магазина е точно зад ескалатора.

# 231
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Винаги нанизвам още един ластик. Разшивам, вмъквам ластика и зашивам. Моето освен слабо е и високо. Малкият номер става, но не стои като 3/4. От НиМ купувам и префасонирам. Виж в Зара. Там последните, които купих почти ставаха в кръста. Но купих дълги. 3/4 не знам зареди ли са. Скоро не съм ходила.

# 232
  • Пловдив
  • Мнения: 641
Зайци развъждат и продават в магазин Рила, по Великден имаше много, тази седмица имаше гълъби на входа, но не пречи да питате..........може да са преместили зайците.

# 233
  • Мнения: 28
Здравейте, трябва ми шивач в пловдив по възможност да е в кършияка който да работи бързо, тъй като пак се сещам в последния момент 😁 Благодаря

# 234
  • Мнения: X
За корекция ли?

# 235
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 289
аз пък търся и искам да купя куче - немска овчарка

# 236
  • Пловдив
  • Мнения: 419
До сега се борих с транспортния сайт на Пловдив, но виртуалната карта не работи, за да се ориентирам по спирките. Кажете ,моля, с какъв автобус да отида от центъра ( да речем Тримонциум) до Декатлон. Преди съм ходила и помня, че близо до Декатлон имаше спирка, но като не виждам сега и не съм сигурна, автобус 93 ли спираше наблизо?
Ползвам moovit за информация за градски транспорт.
Градски транспорт вече имат приложение в Google Play. Добре е направено.

# 237
  • Мнения: 2 957
Искам да върна стока/ютия/ , купена от Метро  - няма проблем, не е ползвана, просто искам да си купя друга. Как става при тях и приемат ли връщане без причина?

# 238
  • Пловдив
  • Мнения: 1 381
Знае ли някой има ли банка, която осребрява чекове, издадени от американски банки?

# 239
  • Мнения: 11 477
До сега се борих с транспортния сайт на Пловдив, но виртуалната карта не работи, за да се ориентирам по спирките. Кажете ,моля, с какъв автобус да отида от центъра ( да речем Тримонциум) до Декатлон. Преди съм ходила и помня, че близо до Декатлон имаше спирка, но като не виждам сега и не съм сигурна, автобус 93 ли спираше наблизо?
Ползвам moovit за информация за градски транспорт.
Градски транспорт вече имат приложение в Google Play. Добре е направено.
Как се казва приложението?

Общи условия

Активация на акаунт