Къде в Пловдив??? - тема № 80

  • 33 271
  • 740
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 6 958
Знае ли някой има ли банка, която осребрява чекове, издадени от американски банки?
В ДСК съм осребрявала преди години. Предполагам става въпрос за възстановени данъци, може да питаш фирмата посредник.

# 241
  • Пловдив
  • Мнения: 3 239
Искам да върна стока/ютия/ , купена от Метро  - няма проблем, не е ползвана, просто искам да си купя друга. Как става при тях и приемат ли връщане без причина?
Може да попитате в тази тема:
https://m.bg-mamma.com/?topic=972519

# 242
  • Пловдив
  • Мнения: 1 384
Знае ли някой има ли банка, която осребрява чекове, издадени от американски банки?
В ДСК съм осребрявала преди години. Предполагам става въпрос за възстановени данъци, може да питаш фирмата посредник.

В цели 12 банки питах, включително и ДСК, с американски чекове никой не работи. Цял ден въртя телефони и съм се видяла в чудо.

# 243
  • Мнения: 264
Здравейте, моля да ми препоръчате фризьор за подстригване, по възможност Каменица 1 или център. Косата ми е гъста и с дебел косъм и искам хубаво плавно изтъняване, да не се усеща, че последния път уж хубаво, а стана като на етажи. Дано ме разбрахте. Благодаря предварително.

Здравейте! Аз ходя в салон "ТИ" и съм доволна и от фризьорката и от козметичката ако искате може да пробвате и ако сте доволна да продължите да ходите Simple Smile. Адреса е : ул. Родопи 108, ако искаш тел ми пиши Simple Smile


А аз да попитам знаете ли дали продават карти за пътуване от Пловдив до Граф Игнатиево и каква е цената им? И от къде се купуват😁? Благодаря предварително!

# 244
  • Мнения: 5 602
Доволни ли сте от химическото чистене на Гроздовия пазар? За пухено яке.

# 245
  • Мнения: 1 669
Чек от САЩ навремето осребрих в SG Expressbank.

# 246
  • Пловдив
  • Мнения: 1 384
Да, проверих всички банки. Оказва се, че доскоро са работили с чекове от САЩ, но вече не. Имам надежди само за Райфайзен,  по телефона казаха, че осребряват. Утре отивам на място. Ще пиша после, за информация на някой друг като мен.

# 247
  • Мнения: X
А аз да попитам знаете ли дали продават карти за пътуване от Пловдив до Граф Игнатиево и каква е цената им? И от къде се купуват😁? Благодаря предварително!
Маршрутът се обслужва от Автогара Север. Обади се най-добре и попитай за карта, защото през Графа минават автобуси по различни направления и най-вероятно се обслужват от различни фирми.
http://hebrosbus.com/bg/pages/razpisaniya/.5/-1/480/

# 248
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 782
Автобусите за Карлово и Хисаря също минават през Графа. Те пътуват от Автогара Юг, може и там да се провери. Даже те са на по-кратък интервал от тези, които пътуват по направления от Автогара Север.

# 249
  • под тепетата
  • Мнения: 9 320
Трапезица, аз нося пухено яке на химическото до площад Съединение. Доволна съм, втора зима ми го чистят.

# 250
  • Пловдив
  • Мнения: 5 943
А какви са цените за пране на пухено яко? Аз питах на едно място - казаха 20-23лв, което ми се стори адски много. Моето яке е малко и тъничко и не ми се дават толкова пари.

# 251
  • Пловдив
  • Мнения: 3 742
А какви са цените за пране на пухено яко? Аз питах на едно място - казаха 20-23лв, което ми се стори адски много. Моето яке е малко и тъничко и не ми се дават толкова пари.
  15 лв. в Мол Пловдив.

# 252
  • Мнения: 5 602
А какви са цените за пране на пухено яко? Аз питах на едно място - казаха 20-23лв, което ми се стори адски много. Моето яке е малко и тъничко и не ми се дават толкова пари.

bilqna_69 ,благодаря,не се бях сетила. До сега носих в МОЛ Пловдив,отлично се справяха,но нямам път.
На Рефреш гледам в сайта цена от 12 лв за пухено яке,ако е актуална.

# 253
  • под тепетата
  • Мнения: 9 320
Толкова май беше, дано си спомням правилно.

# 254
  • Мнения: 264
Забравих да попитам 😁 Виждали ли сте в Пловдив сирене "бачо Илия"? Интересува ме къде продават, че не ми се обикаля по всички хран. магазини

Общи условия

Активация на акаунт