Къде в Пловдив??? - тема № 80

  • 33 146
  • 740
  •   1
Отговори
# 420
  • Пловдив
  • Мнения: 238
Момичета помогнете с някаква информация - къде в Пловдив извършват ремонт на апарати за мерене на кръвно.Преди 3г си купих апарат от аптека,но гумините маркучи се нацепиха и не се напомпва.Иначе маншета  и мануметъра са наред.Да знаете някъде да го занеса,ако може да му подменат маркучите/че беше и скъп да му се невиди/?

# 421
# 422
  • Мнения: 1 669
Момичета, може ли да ми кажете с какъв автобус (а може би 2) мога да стигна от ул. Победа или бул. България (района около Санкт Петербург, р-т Фамилия, Евро Алинанс) до клиника Селена на Пещерско...отворих транспортния сайт и нищо не ми хрумва като вариант..

# 423
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
До Селена със сигурност ходят 6 и 66, за 26 не съм убедена на 100%.

# 424
  • Мнения: 10 384
Момичета, може ли да ми кажете с какъв автобус (а може би 2) мога да стигна от ул. Победа или бул. България (района около Санкт Петербург, р-т Фамилия, Евро Алинанс) до клиника Селена на Пещерско...отворих транспортния сайт и нищо не ми хрумва като вариант..
12 от Алианса .. слизаш някъде преди МГто.. и леко пеша - пресичаш до Селената.
Това директно.
Иначе 222 от Лекси.

# 425
  • Мнения: 1 675
И защо го няма магазинът за био продукти на ул. Победа?!? Насочих натам една позната, а сега се оказва, че съм я подвела - помещението се дава под наем!!!

# 426
  • Мнения: 10 384
И защо го няма магазинът за био продукти на ул. Победа?!? Насочих натам една позната, а сега се оказва, че съм я подвела - помещението се дава под наем!!!
Няма го от година.. Някъде на 6ти септември се преместиха... https://boutiqfoods.bg/

# 427
  • Мнения: X
Момичета, може ли да ми кажете с какъв автобус (а може би 2) мога да стигна от ул. Победа или бул. България (района около Санкт Петербург, р-т Фамилия, Евро Алинанс) до клиника Селена на Пещерско...отворих транспортния сайт и нищо не ми хрумва като вариант..
С 12 от спирката на Санкт Петербург до спирката на бул. Руски, преди Бунарджика и от там на 6. Друг вариант е на 4, но в посока Панаира, на Панаира прехвърляш на 15.

# 428
  • Пловдив
  • Мнения: 5 935
С автобус 12 става. Има малко ходене между блоковете след това, но е не повече от 5минути. Миналата година ми се наложи - слязох на Район Западен и през неговия двор директно се излиза пред Селена.

# 429
  • Мнения: 6 937
Гледах транспортните сайтове, но тотално се обърках. Как мога най-бързо и безболезнено да стигна от спирката на Телк до Каспела?
С 15 и слизам на Хирургиите, от там пеша?

# 430
  • Мнения: 54 404
Капачки събират ли се още и къде?

# 431
# 432
  • Мнения: 1 194
Гледах транспортните сайтове, но тотално се обърках. Как мога най-бързо и безболезнено да стигна от спирката на Телк до Каспела?
С 15 и слизам на Хирургиите, от там пеша?
ТЕЛК не е ли в ХЕИ, т.е. на по- малко от спирка от Хирургиите?

# 433
  • Мнения: 1 210
Има ли къде в Кичука да ламинирам документи?

# 434
  • Мнения: X
Поли, под спирка ТЕЛК имаш в предвид тази на Водната палата ли?

Общи условия

Активация на акаунт