Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 16 197
Аз не мога да преценя кое ме дразни повече: липсата на контрол върху парното в стаите или целогодишната гледка на изпаряваща се топла вода от тръбите от източната страна на централната алея (която дели Колежа от школата Симеоново). Всеки път ме напъва да я снимам - т.е. да снимам как се изпаряват хиляди левове в атмосферата) - само дето е територия на МВР и няма на кой да пратя "сигнала".

# 766
  • Мнения: 2 992
Русалке, БРАВО!
Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus

# 767
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Русалке, РЕСПЕКТ!
Абсолютно доказателство за силата на мат мозък в поезията
Wine Glass

# 768
  • Мнения: 2 992
Русалке,
Днес се сетих, че нищо не си ни разказала за корейското образование. Нали детето трябва да е на обмен там?
Та, били била така добра да ни разкажеш?

# 769
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 331
Видяхте ли приложението за образование в новия Капитал? Има интересни неща. Примерно таблиците с класация "Къде отиват най-силните и най-слабите ученици", "Облагаем доход на завършилите според висшето учебно заведение и направлението"..Така например по доход на 1 място е СУ с Информатика и компютърни науки, а същата специалност от Американския университет в Благоевград е 7 позиции надолу.

# 770
  • София
  • Мнения: 16 197
Всяко проучване, когато не се цитира методологията на събиране на данни, си е чист ПР. Отделно излиза, че за да погледнем какво са написали Капитал, за да можем да го обсъдим, трябва да отидем да си го купим.

# 771
  • Мнения: 7 159
Русалка, страхотно е стихотворението!
Благодарности!

НОВА ТЕМА:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1120127.new#new

Общи условия

Активация на акаунт