по вода да ни върви - времето да се смени!/3.07 -9.07/

  • 7 895
  • 175
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 480
Радвам се ,че сте осъществили връзката-той е много отзивчив човек и все пак познава проблемите по-добре от мен.
Стискам палци всяка среща да е ползатворна и в полза на децата!

# 16
  • София
  • Мнения: 4 884
Здравейте и от нас!

Ние бяхме на събор, прескочихме и до язовира на село и си изкарахме едно хубавооооооо...И времето беше на наша страна..Ето ви малко снимки за доказателство..Успешна седмица на всички!


Последна редакция: пн, 03 юли 2006, 23:09 от gabiplus

# 17
  • София
  • Мнения: 9 860
Ееех,Габи,личи,че ви е било хубаво.Радвам се! Hug
Ние  имахме гости от Враца-брат ми със семейството си.Прилагам малко снимков материал-има заснети и каскадите в Плевен-красота!Двете къдрокоски са моите момичета.
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=16742&AlbumId=58339
Ние пък си имаме нова думичка-чичи/каквото и да значи/ Grinning

Последна редакция: пн, 03 юли 2006, 15:52 от Валенцето

# 18
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Хубава седмица и от нас!  Hug
 
  Аз от днес пак съм в отпуска, за сега свърших с мойта работа, изкарах месец и нещо, припомних си стария нервен телевизионен ритъм и честно казано, добре ми подейства. След почти три годишно седене вкъщи, отново се видях с много хора, правих нещо различно, което ме накара да поема широка глътка въздух и да се отърся от всички мрачни мисли, които ме обземат вкъщи... и май работата малко ще ми липсва. Само пред вас си го признавам, дори мъж ми не би ме разбрал, защото според него най - добре е да гледам аз Бояна... Тя самата невероятно много ми липсваше, докато ме нямаше у нас, но още повече се наслаждавахме една на друга, като се върнех вкъщи  Heart Eyes

  Марго, браво на детенце   bouquet дано да повлечеш крак с добрите новини!

...................Цялата съм схваната,боли ме чак гърбът. ConfusedПия аспирин,но не помага много....

  И аз по подобен тъп начин се простудих, само че с един вентилатор  Confused Вече два дни съм с ужасна хрема и гърлобол...

  Силве, каза ли на морето да ни чака и нас  Mr. Green Само да спрат тези порои, че точно към южното Черноморие ще се запътим след десетина дни.

# 19
  • Мнения: 4 414
Ние пък си имаме нова думичка-чичи/каквото и да значи/ Grinning
хехе, Ния така казва на чичо си Wink
Браво на Криси! Все така да радва мама!
радвам се, че Марти се оправя.

аз за съжаление не мога да се похваля Sad Ния се пооправи, но баща ми са го приели в болница в събота сутринта с кръвно 30/горна граница/ Shocked съмняват се за кървяща язва, но до днес на обед все още нямаше кой да го види на ехограф #2gunfire в събота са си го прехвърляли от отделение на отделение и никой не е искал да го приеме. всички твърдяли, че не е за тях #Crazy подозирам, че факът, че е без крака и изисква повече грижи е бил част от проблема. чак в  17:30 са го приели в инфекциозно отделение, неясно защо. може би защото не е имало други хора там. майка ми е останала с него, защото в болницата няма условия за хора с колички...изобщо, очарована съм за пореден път не само от нашето здравеопазване, но и от чисто /не/човешкото отношение по болниците ни. в София поне има вариант да си платиш...в дълбоката провинция и да плащаш и да не плащаш, няма нито условия, нито хора!
сори, че ви развалям седмицата още в началото, но много ми се събра Cry

# 20
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Валя, много ми е мъчно за баща ти.
Дано да е язва - в добрия смисъл, че това е нещо дето могат да го ограничат и да го излекуват и дано напраявт нещо в скоро време защото нтова кръвно не е шега работа.
Уф съжалявам за тези проблеми, много! Прегръщам те и бих и скала да ти помогна!

Мама Иги има моята виртуална прегръдка и отивам да й досадя по телефона...

На всички вас - прегръдки от мен! От ДАни и малкия бонбон...

# 21
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
На РЕза и Радини - да са им живи и здрави щерките!
Монго щастие, радост и късмет в живота да имат, да растат и хубавеят и да носят радост на хората окло тях!
Сори за късното поздравление, но въпреки, че не писах съм ви мислила и носила в сърцето си! И мамите и децата Wink

# 22
  • Мнения: 644
Привет и от нас МОРСКИТЕ   
весела и НЕдъждовна седмица newsm08

...
 и хубави емоции за всички тръгващи на море!!


А някои вече се върнаха newsm45


И ние така.
В събота вечерта се прибрахме newsm45обаче си изкарахме страхотно.Ива направо се побърка от кеффф.Само във водата стоеше,немож я изкара.
Времето ни беше просто перфекно,повече не може и да се желае,само   Nature Sunny
ама нали сме си късметлии,какво да се прави smile3534

Много щастие на всички newsm51

# 23
  • Мнения: 462
Много хубави новини прочетох Simple Smile
Марго, много е хубаво това което си написала...не са никак маловажни нещата, за които пишеш и стискам палци детенце да не се спира пред нищо с развитието си Simple Smile

Успешна седмица и от мен. Аз събота и неделя си бях на Пловдив...времето в събота що годе го биваше, но в неделя беше повече от ужасно Sad едвам сме се прибрали...
Ал е пораснал и се качва на главите на баба и дядо в Пловдив и в началото като ни видя определено прояви някаква странна ревност...никога до сега не го беше правил...Гогито е добре...и ние си имаме нова думичка...солека...е малко ни липсва т-то но май си е доста сложно за него с т а Simple Smile
хайде целувки и прегръдки от мен и само хубави емоции тази седмица, противно на лошото време Wink

# 24
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Дани вдигна 39 и нещо...
Честито ти ни и на нас... нашата съседка е с херп-ангина... да видим ние с какво ще се сдобием.
Дано не е нещо сериозно, че само това ми липсваше - просто всичко МАра втасала...

# 25
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
agneshka, много ми стана жал за вас, Ния доскоро болничка, сега и баща ти и тъпи лекари... Ако е кръвоизлив на язвата трябва задължително да е на легло и под наблюдение, в болнична обстановка и да го види гастроентеролог, как могат да ви разкарват не мога да си обясня  #2gunfire Дано се оправи човекът и всичко при вас да е наред  Praynig

catnadeen, това е вирус, може да се появи и разтройство и повръщане, Яни сега го доизкарва, гледам и доста други дечица са болни... Бързо да се оправя мъничето и се пази и ти да не го лепнеш, че само това ти липсва...

Марго, толкова се радвам за Криси, все по-добре ще започне да чува  Simple Smile Вие измислете къде да мръднете поне за малко на почивка, че и на вас много ви се струпа.

При нас, Яни направо е пощурял, всичките ни рехабилитатори бяха единодушни, че явно се е преуморил и да го оставим хубаво да си почине, ама то милото не е свикнало на почивка Confused И като прибавим, че ми е болен и не излизаме да играе с децата съвсем ме побърка в къщи, само иска да виси на компютъра и да си рови, намерил си е някаква игрица и си джитка  #Crazy Ето и сега се намърда в мен и ме бута да ставам и той да седне  Laughing И на нас ни се очертава август месец да идем за малко на моренце, не сме ходили от 5 години, така ми се почиваааа...

# 26
  • Мнения: 2 531
Моля ви кажете ми при децата ТЕЛК-а /РЕЛК/ продължава ли се или просто се подмена с нов като изтече срока???
 Брей какъв е тоя късмет дето го имам? ТЕЛКА ни изтимча на 1.07. А днес си имахме дата за явяване... отивам си аз сутринта и си носа каквото пише . НО някой раззеян служител не е отбелязал да нося и консултации с невролог и психолог, аз съответно и нямам такиве. И затова ме върнаха , като новата дата е 3.08. До тук добре, ама аз си резервирах санаториум от събота/8-и/ като разчетах че вече ще сме с нов ТЕЛК. Отидох на обет да обяснявам всичко това и една служителка, не особенно убедена и обясни , че правото не се губало би трябвало и при децата да е като при възрастните- да е продължение на старото решение. Да ама сутринта ми каза лекарката , че няма да е със задна дата Rolling Eyes И аз сега незнам дали ще  мога да си осребря парите за санаториум?

# 27
  • Мнения: 3 537
На една позната са и изплатили за два месеца на веднъж.Продължили са и ТЕЛКа със задна дата. Peace

# 28
  • Мнения: 3 537
Ние вече взехме детска шофьорска книжка hahahahttp://snimka.bg/album.php?album_id=26475&photo=47 Лошото е ,че не мога да я сваля от колата ,големи панаири вдига. #Cussing outА точно край количките минаваме за парка и се налага да ги заобикаляме,за да не ги вижда,че иначе парите в джоба ми се стапят. CrazyАма тя толкова се страхуваше да се качи първия път,а аз на сила я качих и то взе че и хареса много! #2gunfire

Последна редакция: пн, 03 юли 2006, 21:28 от krasi 76

# 29
  • София
  • Мнения: 2 356
Ние вече взехме детска шофьорска книжка hahahahttp://snimka.bg/album.php?album_id=26475&photo=47


Сладурана  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт