Щъркели над нас кръжат, бебчета ще донесат! 03.07-09.07

  • 11 986
  • 259
  •   1
Отговори
# 240
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Достатъчно вече  Tired Щом сте решили да пишете във форум тогава не се правете на ощипани госпожици. Във форума са стотици хора...това значи стотици характери...респективно и мнения. Ако всеки път когато някой ме е нападал или не е бил на моето мнение съм напускала форума...вярвайте ми отдавна нямаше да пиша тук.
Апропо аз също съм на мнение че с немислене бебета не стават...поне не и в нашия случай.
Успех на всички и вярвайте ми искам този и проблемното да опустеят в най-скоро време  Heart Eyes

# 241
  • UK
  • Мнения: 1 351
dididi  Hug   bouquet Обичам те миличка  Laughing
пенелопа благодаря за помоща и мисля, че утре трябва да ми се покачи Т понеже видях, че днес имам силно изразена гъста белтъковидна слуз...  Hug

Tiny  мила не си отивай заради глупости... ти си тука не за да създаваш приятелства (не, че не можеш) а за да търсиш помощ както правя и аз... сега ви оставям и момичета обичайте се и не се карайте... повече ще си помогнете ако не си нажежавате нервите...

 Целувки...   bouquet

# 242
  • Мнения: 1 701
Наистина тук сме с една обща цел! Simple Smile
Хайде по една широка усмивка! Знам, че никой никого не иска да засегне!
аз лично съм благодарна на всикчи вас защото ме подкрепихте, когато най-много съм имала нужда от това!
Старая се и аз да подкрепям този, който има нужда.
Усмихнете се момичета! newsm51 newsm51 newsm51

# 243
  • Мнения: 9 990
Tini, НИЕ сме тези, които помолихме да спре да ни се набива в канчето-не го мисли.ВИЕ сте си вие.Не съм делила по никакъв друг начин хората тук.Едното цяло е длъжно да се съобразява. Така , както ние успокоявахме преди известно време истерясалите Други в темата,тата Другите могат да ни изтърпят поне мнението.Поне, а не веднага на спор да се обръща.Най- странното е,че въобще не съм забелязала, че ти си повдигнала този въпрос, така че не съм те слагала теб точно в никоя от групите.
Аз спирам да се боря с вятърни мелници.И е факт, че темата се изроди-така е.
В една връзка не винаги всичко е розово.Ти искаш тук да сме едно цяло-ама едното цяло се постига с толерантност и поне малко можеш да се постараеш.Когато аз съм казала,че съм се издразнила-това е така-давам знак.Ако отсрещната страна е заинтересована да продължим връзката-съобразява се, ако ли не-започва да се дърли.Аз съм била толерантна в подобна ситуация.Съобразила съм се и съм съхранила "брака си" не съм бягала.Двустранен е процеса.Аз просто казах, 4е не ми се слуша за мислене-немислене сега, при положение, че от две седмици се говори за това.Ако човека отсреща се съобрази-ок, ако ли не-пак ок-честно казано-не ми пука особено.
Пък аз ако бях лидер на "искам бебе".....ама хайде, и тук ще замълча, че на смях ме напуши. LaughingТова е повече от смешно, тук има текучество-няма лидери...Да ти се връщат пожеланията пък аз ти пожелавам!Успех!
Не за първи и не за последен път ще кажа-който съм обидила-да покаже къде и с какво-ще се извиня публично. Mr. Green

# 244
Момичета, големи спорове сте развихрили докато ме нямаше!

А сега един въпрос - фолиевата киселина променя ли усещанията ви? Един месец преди да бебеправим започнах да я пия сериозно. Сега съм няколко дни преди предполагаемата дата за лелката, а гърдите ми изобщо не са напрегнати и леко болезнени, както ставаше всеки път преди. Чудя се фолиевата киселина ли оказва вличние? Яд ме е на себе си - ако бях почнала да я пия от по-рано, поне щях да знам как ми се отразява... А сега се вслушвам в организма си /хем вече един път съм преживявала всичко/, имам разни усещания, обаче до никакви изводи не мога да стигна. Миналия път май бая ме наболяваха гърди /но тогава не пиех фолиевата киселина/, а сега са меки и нищо не намеква дори какво да очаквам в края на предстоящата седмица... Все пак се надявам, но дали ще съм от късметлийките, при които е станало два пъти от раз? Песимистката в мен си казва, че едва ли... Sad

# 245
  • Мнения: 9 990
Петра, не би трябвало ФК да ти влияе.Тя е хранителна добавка.Моят мъж също пиеше, когато спортуваше..Аз същото се питах за Герикапс-а.Защото е явно съвпадение, че откакто го пия-овулацията ми закъснява с около седмица.Но бях чела в Зачатие нещо по въпроса-имаше момичета, оплакващи се от напълняване и други, но според мен е просто съвпадение.
Пък ако намериш темата на Меги-има си  статистика по въпроса с уцелването от раз-около 50 % са тези, при които веднъж, че и дваж се е получило от раз, така че шанса ти е 50-50 Laughing

# 246
Здравейте Laughing

Охх, какво ни стана този уикенд с моя мъж не знам, но се спукахме от кекс  Embarassed Аз му викам - ама не така, трябва през ден - а той не та не - по-сигурно било всеки ден! Rolling Eyes
Сега си направих тест за ову и май е положителен - двете черти са почти еднакви, тестовата е съвсем леко по-бледа, ама аз го интерпретирам като положителен, защото яйчницте доста ме наболяват! newsm78 Така че ще го видя моя мъж дали ще издържи още три дена поне на този маратон - хехе Joy

# 247
  • Мнения: 9 990
Мимче-тази вечер почиваите и утре пак.Ще видиш,че ще имате успех!Най-добре е / чела съм/ че най-плодотворно било два дена преди, и в деня на пукването на фоликулчето.Вие сте по график-бравос! Hug

# 248
Пенелопче, благодаря Laughing
Дано да стане! Praynig И аз стискам палци за всички нас Hug
Охх, да се излюпи това яйце и да нападат fertilization

Сега ще го възпра моичкия, че нещо през почивните дни е много power, ама през седмицата тука само се марцальосва smile3507

# 249
Пенелопа, благодаря за отговора!
И аз си мисля, че не трябва да има разлика, обаче фактите са налице... Преди от овулацията до М ме боляха гърдите /даже си мислех, че и да забременея, няма да разбера/, а сега съм в другата крайност... Направо не знам дали да се надявам вече... Но пък ми е едва първи месец на опит - ако не стане, ще пробваме пак  Sunglasses

# 250
  • Мнения: 2 123
Привет мацки!
С повечето от вас не се познаваме  - аз съм от т.нар. по-стари форумки, а и от известно време не съм от най-активните в искам бебе, поради явна причина Wink
Включвам се само, за да ви успокоя, че за десетките месеци тук забелязах, че периодично има периоди на по-голяма изнервеност, раздразнителност и неразбирателство между пишещите. Това, което преживявате този уикенд се е случвало много пъти и преди, и със сигурност пак ще се случва, така че НИЩО ТУК НЕ ПРИЕМАЙТЕ ТОЛКОВА ЛИЧНО!!! Сигурна съм, че всяка от вас си има достатъчно значим и динамичен личен живот и няма нужда да води словестни битки и спорове точно във виртуалното пространство Peace Махнете с ръка и се усмихнете...
Съпричастна съм с желанието и очакването на всяка от вас и продължавам да стискам палци всеки път, когато "вляза" тук!  bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes

# 251
  • Мнения: 9 990
Ириниии, помня много подобни дни-вЕрвай ми Laughing
Как е тумбака?Разкажи нещо по-бременно WinkПодготвяш ли се вече?Тресе ли те предстартовата треска Grinning

# 252
  • Мнения: 2 123
пенелопка, така ме тресе, че.... лежах 1 седмица в болница - искаха и още да ме държат Sad Сега до края ще съм налекарства и леглови режим с надежда даго задържа максимално време дребчо в мен, за да се поохрани повече... Доста се стреснахе и сега освен да мътя общо взето друго не мога да правя /имам предвид подготовки, покупки и др./ Та така при мен...
Гледам по-спокойно да го раздавам и в контекста на "спора" - да не го мисля постоянно  Wink Hug Heart Eyes

# 253
  • Мнения: 9 990
В тази връзка искам да ти кажа-миналото лято една от мамите/в квартала/  така беше-едвам я задържаха-надупчиха и дупето....е-така яко преноси, че свят и се изви/ майтапехме се после,че е живата реклама на лЮкарствата, дето и набиха за задържане/Естествено-не ти го пожелавам-лягай и мъти, пък добутай до 9 месец....стискам палци! Praynig Hug

# 254
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Момичета само едно въпросче и ви оставям за тзи вечер...
 Кажете ми ако знаете Фолиевата киселина може ли по-някакъв начин да повлиае на овулацията... мисля, че ми е глупавичък въпроса но се притеснявам, че ми е толкова късна овулацията  Sad #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт