Къванч Татлъту-в "Carpisma-Сблъсък"- Шоу тв/§ минали проекти, партньори/-тема 84

  • 42 347
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • AMS
  • Мнения: 6 414
 Привет, дружки!!!
 Айре, благодаря за новата тема!!!
 Благодаря за споделеното от днес и нощес!!!
 Сигурно сте ме видели в старата, 
 но си нася и тук гифчета с Иво Аръков. 
 Гостито от Чукура не ме впечатли толкова.
 Но нашият влезе с гръм и Трясък в Сблъсък.
 Та и серията завърши с него в кадър.
 Браво Иво!!! Попаднал си на точното място,
 в прекрасен проект и с много добри професионалисти.
 Дори и 10 минути да му е екранното време, ще се запомни.
 Е, вие ме убихте, че не сте го гледали.
 Моите бг сериали, които съм гледала са 2-3,
 но наистина го помня от Фамилията.
 Играеше зет на героя на Стефан Данаилов.
 Отрицателна роля, ама красавец.
 Е, признавам си, че не бях запомнила името му,
 но сега много приятно ме изненада.
 От описанието на Иван Сокуров, си мисля,
 че Сблъсъкът с Кадир Адалъ ще е на по-високо ниво,
 отколкото с Велко Джаферов.











 И още нещо >>>
 За добрите деца, не случили с родители.
 Кадир не е възпитан от тези родители.
 Той е израснал със Зайнеп и Аслъ.
 Той е Кадир, а не Юсуф.
 Той е Адалъ, а не Караджа.
 И именно защото е Адалъ,
 той няма да убие нито  биологичния си баща Ариф,
 нито антикаджията Зариф, нито Джансъз.
 Да, Кадир иска да намери Джансъз,
 за да го "запознае подробно" с Адалъ.
 По полицая Адалъ стрелят, искат да го убият,
 но полицаят  Адалъ никого не убива.
 Още повече с контролен в главата, както иска Велю.
 Полицаят стреля, за да неутрализира престъпника
 и при самоотбрана, но никога с цел да убие.
 Полицаят е човек на закона и се учудих на Джемре,
 която е адвокат, че попита Адалъ, дали ще убие баща ѝ.
 Кадир Адалъ не уби Селим и нямаше да го направи.
 За това и Керем ѝ каза на Джемре - спокойно той е полицай.
 Извинения за тези, които са ме изчели!!!
 Лека вечер на всички!!!







# 16
  • Мнения: 14 491


   Айренце Heart Eyes няма по- добро място  за разтоварване и среща с приятели от темата която подъражаш с такава любов и компетентност.

            Благодаря ти love001 newsm51

    Отдавна не съм гледала и коментирала  с удоволствие  сериал като "Сблъсък"
   Мисля ,че вървим към много успешен сериал в рамките на 23-25  серии,гледан от много и стойностни хора  по цял Свят. Не съм се съмнявала нито за момент.

          Тройката ,която ни държи  на нокти .Спокойно мога да продължа да си гледам сеиала без тази отрепка Вели , а Онур да ходи където ще.


             

 Приятна вечер и почивни дни bouquet

# 17
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Почти нощен привет, момичета! bouquet

Иво е по-млад от Киво с точно 4 години и 11 месеца и е по-нисък от него с 4 см. И аз не харесвам напомпани мъже, някак неестествено е. Татуировки не понасям.





Дива, благодаря за написаното в поста и за невероятните гифчета! Супер!

# 18
  • Мнения: 18 601
Дива, супер гифчета bouquet
 hahaha

аз съм гледала малко Иво във Фамилията.
после стана известен и с това,че е гадже/вече бивше/ на Мика Стоичкова Wink
за коментара ти за полицая Кадир!!! Peace нооо ще видим.... Wink

Себи Hug Simple Smile
Скрит текст:
и на теб хубави предстоящи дни, знам, че ще се радваш на скъпи гости Simple Smile

Кате Hug Peace
Киво имаше голяма татуировка на едната си ръка с един феникс, която после трансформира в нещо по-малко забележимо Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 1 385
Не съм подозирала за съществуването на този  нашенски убавец. Като пехливанин е - напомпан и намазан. Лявото му ухо  е много дърпано,  чак е станало прозрачно. Другото не толкова.  Аз без да искам се заглеждам по ушите. Знаете ли, много рядко двете са еднакви, а и доста  рядко са хубави. Абе не ми харесва.. но няма значение.
Зейнеп се бори като тигрица за любимия си и за любовта си. Но май няма да успее, за мое голямо съжаление.  Как се озвери на дъртия антиквар, онзи направо се смая. Кой си е позволявал така да му говори?
В неделя заминавам по работа за Варна. Не вярвам да се върна до четвъртък и няма да мога да гледам следващия епизод, може би. Освен ако не го намеря в телефона си и да го гледам като на вълшебното камъче. Но дотогава има време, няма да го мисля отсега.
Лека вечер ви желая.

# 20
  • Мнения: 18 537
Айре  Heart Eyes да  hahaha какви ли щуротии още ще прочетем  ooooh!
И аз също предпочитам сто пъти ей това мъжко тяло пред анаболните такива  hahaha


Дива  Hug  bouquet
Ами не съм  гледала Иво Аръков  Laughing Освен Откраднат живот никакъв друг наш сериал не съм гледала, след Стъклен дом, на който издържах само 2 серии и 2 на Седем часа разлика съвсем се отказах да ги гледам ... не ми харесва играта на нашите актьори, съжалявам, но е така  ooooh! За това се надявам този наистина да е добър Praynig Снощи ми хареса влизането му в сериала ни, кефя се, че бг. актьор са избрали все пак , но все още не се е изправил срещу Киво, Онур и актьора, който играе Джансъз  Wink Красавец в никакъв случай не ми е, но е симпатяга  Peace Пожелавам му много късмет, защото наистина ще му е необходим  Praynig
 Joy Joy Joy Joy Joy


Кате  Hug на мен Иво не ми изглежда да е повече от 1. 80 висок  Thinking Ще го видим , когато застане до Киво  Peace И не изглежда по-млад  Thinking
Кет  Hug а според мен Мъртвия се възхити на смелостта и, а и му харесва, че именно такава смела жена обича синът му  Thinking
Кадир ме подразни в тази серия, честно казано ... все едно се върнахме в 3 серия, където гледаше Зейно с този стъклен поглед. На Али бей ще му дърпам ушите  #Cussing out До сега такива сладки сцени имаше между тях, в тази бяха като чужди  Rolling Eyes И нощта на Керем и Джемре нещо не успя да ме докосне особено  Rolling Eyes Но, иначе си ми хареса серията, де  Peace Като я видя с превод - повече  Peace Винаги когато се наканя да правя нещо, все изникват непредвидени неща  ooooh!
Лекинка!  Hug
Айре  Heart Eyes много поздрави от Цвети! Сега ми писа във фейса - оказа се, че имат общи приятели с Иво Аръков - снимал е и вече се е прибрал  Peace Обеща ми да пише, не само да ни чете  Wink
И ... изненадка !  Laughing Приятно гледане на всички!  bouquet Аз утре  Peace

Последна редакция: сб, 13 апр 2019, 00:01 от queen_fenka

# 21
  • Мнения: 18 601
Добрутроо!! Hug


Фенче Heart Eyes донесла си преведената серия!!

Сблъсък-17 серия бг.суб
https://www.youtube.com/watch?v=6eKJ5-wAOmM&feature=player_embedded

Благодаря на Мелек Теам bouquet

Цитат
Пожелавам му много късмет, защото наистина ще му е необходим  Praynig
ами той Иво го е споходил късмета Wink....щом се е прибрал, значи ролята му не е толкова голяма Peace
 
ново клипче.....



хубава събота Hug

# 22
  • Мнения: 18 537
Добро утро, дружки!  Hug Hug Hug

Изгледах серията, много добра , но малко мрачна Thinking Освен нощта на Джемкерите нямаше никакъв лъч светлинка този път  .... Мисля, че в нея има загатнати неща от предстоящите епизоди  Thinking Мъртвия май няма да прости на Асийе, че е скрила синът им едно време, как искрено и завидя, че тя може да гледа детето им в очите, да го прегръща, той копнее за това, но няма как да го направи ... Страшно ми харесват диалозите в този сериал. Как Ариф  и каза на Асийе защо Кадир и е простил, сцената с детската полицейска количка, не знам дали Кадир не усеща нещо и за това нарочно предизвиква Зариф с нея, думите на Зариф, че Кадир ще се върне и ще убие баща си ... не знам, усетих ги някак пророчески  Laughing Не очаквах, че Селим ще успее да изпълни намерението си да прати Зейно в затвора  ooooh! Може би покрай нея, Кадир ще забрави за малко отмъщението си, поне така се надявам  Thinking Тази серия беше на Селим, простихме се с героя му - много добра игра направи актьора. Не ми хареса Джемре, че зададе такъв въпрос на Кадир, след като разбра, че баща и без да му мигне окото пусна 3 куршума в него, ако не беше Джансъз, щеше да го довърши  ooooh! И нали видя с очите си - Кадир, ако искаше, щеше да стреля след него, не да го гони ранен ooooh! Добре и отговори на гробището  Peace Да видим какво ще излезе от дневника на майка и  newsm78 На края не разбрах - Джансъз ли повика руснаците, те сами ли дойдоха, а едва ли знае, че и Кадир е застрашен от тях  newsm78  Но, Вели бая се спече , това ми хареса Mr. Green И как пък никой не го видя с този огромен снайпер на гробищата  newsm78
Вай, аз докато разсъждавам, ще стане обяд  Laughing Ето, Айрето  Heart Eyes ме изпревари  Wink Благодаря за кафенцето и клипчето!  bouquet
Ето още едно много хубаво  Peace


За Иво имах предвид , че му пожелавам късмет да покаже какво може , когато се изправи срещу Киво, Онур и Джансъза, бе  Mr. Green
Хубава събота!  Hug

Последна редакция: сб, 13 апр 2019, 10:40 от queen_fenka

# 23
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Привет! Благодаря за превода, момичета! Hug Минавам във фаза "емоционална подготовка", която ще премине под формата на шетане и чистене... След това, почвам...
Ясно беше, че Иво е за кратко в проекта, с цел да се разбере кой (кои) изби (избиха) семейството на Вели и рани (раниха) Кадир. Което пък доведе до омразата на Вели към Кадир и всички последващи от тази омраза събития. Вели ще отмъсти на руснаците и белким рахатяса. Зейнеп, вероятно ще бъде освободена, ако Вели не прояви гадорията си... Така да се каже, ролята на Иво беше "пояснителна". Но и това е достатъчно, все пак е постижение, че избраха точно нашето момче. Peace

Фенче, и аз не разбрах как пропуснаха Вели на гробищата...мисля, че той беше се "приготвил" основно за Селим, но не му се наложи да действа, Селим сам свърши "работата".

Не се "превъзнесох" особено от интимния момент на второстепенната ни двойка, чакам нещо подобно, че и повече, от Кадир и Зейнеп. Heart Eyes







# 24
  • Мнения: 571
Добър деееен Heart EyesBlush

Ко праите шемети? Минавам само да ви проверя! Серията ще я гледам довечера, че така обичам и аз като Айрето.
Ама предвид, че я гледах онлайн и знам за какво иде реч... не че ламарините на ДжемКер бЕха нещо свръх, ама поне имаше глътка свеж въздух. А и те доста бавно и логично стигнаха до този момент - та в този ред на мисли ми харесаха. А и чини ми се малко неглижирате работата на Иво. Не че съм му фен, даже периодично като попадна на Мармалада леко ме изнервя, НО факта, че се е набутал в толкова силна продукция и то с Киво, сметам е редно да бъде отчетен. Никой не говори за сравнение между Иво и останалите актьори. Нито има школовката им, нито кой знае колко проекти зад гърба си, но като за епизодична роля мисля, че стой добре. Innocent
Апелирам да не ставаме и ние от тези, които не виждат по-далеч от носа си!

Хадииии приятен ден, до довечера с прането! Hug

# 25
  • Мнения: 18 601
Фенче Heart Eyes боже, аз още не съм се събудила, тя наща изгледала серията Whistling Joy
мерси за коментара и клипчето bouquet
Цитат
За Иво имах предвид , че му пожелавам късмет да покаже какво може , когато се изправи срещу Киво, Онур и Джансъза,
е за това не му трябва късмет- а умения, сподобности и да слуша Улуч!! Wink
може пък да им скрие шапките Mr. Green Joy Joy

Фиф Hug абсолютно Peace
аз също много се радвам на нашето момче!!
и нямаше нужда от обсъждания на външния му вид, уши, височина,баклави, кой по-добре играе Mr. Green/ е и аз се изказах за баклавата Wink Blush/
още не сме го видяли как играе за по-дълго време Peace аз съм сигурна,че ще се представи много добре!!!!
Да не говорим, че си е доста симпатичен Peace


и Ранини го е отбелязала
Bulgar oyuncu Ivo Arakov, Çarpışma'ya konuk oyuncu olarak katıldı!

Кате Hug
Цитат
Не се "превъзнесох" особено от интимния момент на второстепенната ни двойка, чакам нещо подобно, че и повече, от Кадир и Зейнеп.
аз пък не очаквам Whistling...но дано да бъркам!!!
............
и с това трябваше да почна днес, ама не ми беше готово колажчето Wink

Честит Рожден Ден на моята любима Башак Heart!!!
Да е жива и здрава, щастлива, обичана, успешна и да се сбъдват мечтите й!!! Praynig fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover




Последна редакция: сб, 13 апр 2019, 11:55 от Airra

# 26
  • Мнения: 18 537
Кате  Hug ааа, нищо не се знае, може да е снимал сцените си за няколко серии предварително  newsm78 Хич не ми дреме за Вельо, да го убиват него, само Кадир да не ми закача нашия човек  Laughing
Фиф  Hug  wavey Е, че къде прочете, че някоя от нас  го неглижира Иво  newsm78  Нямам идея как играе, но се радвам, че именно бг. актьор са взели в каста си, това си е късмет за него Peace И се надявам, че ще ни представи добре  Praynig За да вземат именно него, значи са видели и друго в него, освен физиката му  Peace Да кажа, че много ми хареса тембърът на гласа му, това е важно за мен  Wink Че този Вятърния е симпатяга, но само като му чух гласеца, оле майкуууу  Rolling Eyes отгледа ми се  Mr. Green
Много ми хареса Зейно в тази серия - тя наистина се бори като тигрица за нейния Кадир, как заяви на Джансъза, че сама ще му изтръгне дробчетата  Joy Joy Joy Хареса ми и как реагира на глупостта на Кадир да става, без да се е оправил, еййй, че инат Кадо  ooooh! " Тръгвай и да не се връщаш, без да си умрял "  hahaha Кадко беше доста изненадан от този обрат  Laughing Ами така де, като иска да го гръмнат, да тръгва. Изнерви ме в тази серия комисаря ни, много самонадеян го раздава, без него никой нищо не може да свърши, я   Wink Ама пък беше мнооого хубав, бонбон  Heart Eyes

Айре  Heart Eyes ам чи кЪ  hahaha Аз съм си любопитна сврака  Joy Joy Joy
Съгласна съм за Иво, вече казах, че явно не случайно са го взели в сериала  Peace
Вярно, че днес Башачка ни е рожденичка!  Peace Да е жива и здрава и все така да се обичат с нашето момче, да го прави щастлив и да му подари най-желания подарък и за двамата и пожелавам от сърце ! bouquet
Хайди, до после! Отивам да видя майка как е  Peace

# 27
  • Мнения: 18 601
Фахрие е станала Майка днес !! Grinning
Честито! Да е жив и здрав бебе Каран!!! Flowers Four Leaf Clover

Себии Hug, честита ти радост и на теб! Wink

и Буура с неговия син Джем Peace
Скрит текст:

има бейби бум покрай колегите на Киво! Wink

клипче от Kıvanç Tatlıtuğ Fans за РД на Башак Heart Eyes

https://twitter.com/KT_Fans/status/1116924230984183808









Последна редакция: сб, 13 апр 2019, 15:56 от Airra

# 28
  • AMS
  • Мнения: 6 414


 Привет, дружки!!!
 Да е честит рождения ден на Башак!!!
 Айре, много хубав колаж!!!
 Да са честити и новородените бебета!!!
 Благодаря за преведената серия и споделеното!!!
 Още не съм гледала с превод, но да подчертая,
 че съм много доволна от Елчин / Зайнеп.
 Ама не сте прочели, че се извинявам, на тези дето са ме прочели.
 Знам, че пиша неясно. Много бръмбари в лавата ми и за това.
 Фенче, благодаря, че ми припомни бг сериалите, които съм гледала.
 Точно тези двата Стъклен дом и 7 часа разлика.
 Не ги помня по съдържание, както и Фамилията, но помня едни други щуротии.
 За Стъклен дом, че са го закупили комшиите и ще го дават със заглавието Джамсарай,
 А Елена Петрова в интервю сподели, че иска да вземе златна пеперуда за ролята.
 Иначе Иво и според мен не е чак толкова  красив,
 но във Фамилията го играеше красавец.
 После съм го изтървала от поглед, та до онази вечер,
 когато пробуди националната ми гордост.
 За това, че "американките" не реагират, като другите на Иво, 
 ами те сега откриват америката на Къванч, Кенан, Ибрахим, ... 
 Радвам се, че Иван веднага показа, че иска да пушне Велко.
 Хареса ми и не само неговото влизане, а на цялата група.
 Върна ме към момента, когато сринаха къщата на Вели
 и се чудех тогава, от де се взеха тези тежко въоръжени стрелци.
 Сега вече ми се изясни. Но има още. Смятам, че в тази серия не ни дадоха
 разговора насаме между Зариф и Кадир в болничната стая, след като излезе Велко.
 Може би тогава Зариф е дал малко инфо и за руснаците.
 После на Кадир колегите са му предоставили досието на Иван Сокуров,
 защото във фрага той казва на Вели, че знае кой е убил семейството му.
 Та акцията е планирана за следващата серия.
 Дали ще се изправи Иво в сцена с Къванч, не знам, но би било добре.
 Според мен Кадир Адалъ иска да види Иван Сокуров очи в очи
 и да му закопчае белезниците.
 И после по етапно да го върне там, от където е дошъл.
 Пак се извинявам на тези дето са ме прочели!!!





# 29
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Изгледах серията аз, нещо не ми хареса...
Омръзна ми от мъже с пистолети, които ходят на тумби из сериала. Всеки някого заплашва, всеки с някого враждува...Пистолети насочени към глави на всеки 10 минути. Наистина много ми омръзнаха и Вели, и Селим, и Джансъз,Якуп и всички мутри покрай тях, едно и също.
Много жажда за кръв и убийства, всеки на някого има да отмъщава, тъпчат на едно място вече 17 серии.

И да ви кажа, нищо не разбира Улуч Байрактар от любов. Добре че в предишните серии имаше малко мили сцени - в тази се изложи. Любовната нощ на Керем и Джемре, която можеше да бъде супер с тези двама актьори, в крайна сметка беше кръгла нула - все едно гледаш 50-годишни, които са си взели стая в хотел. Нито любов, нито страст, нито нежност, нищо. Язък за потенциала на тази  двойка.
Кадир и Зейнеп - същата работа - като да са живели 30 години заедно и вече само се грижат един за друг - кой болен, кой здрав, кой да не се преуморява...а бе скучно за гледане. За какво взимат такива добри и харизматични артисти, като ги карат да вършат само скучни неща, то няма какво да играят, направо ми е жал за тях.
Най-интересното беше как реве Селим - добре му се получи.

Съжалявам, момичета, ама това е коментарът ми.

А, да: и понеже малко ни идват тумбите с въоръжени мъже - още една дойде накрая с гръм и трясък. Хубаво момче е Иво, обаче ми стои изкуствен винаги, не само тука. И тука беше преигран - с дъвката (добре поне, че не беше клечка), намаания поглед (е сега ше ви таковам таковата аз на вас), и целувката на пушката,  понеже пушки не е виждал той. Не обичам такива плоски, декларативни изяви аз.

Общи условия

Активация на акаунт