Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 56

  • 42 910
  • 756
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
От кой автобронзант за тяло сте доволни?
Виж тези на LUMENE.
Ползвала съм пяна преди време.

# 736
  • Мнения: 13 082
Само там ли, понеже не съм от София?

Аз лично на друго място не съм виждала да ги продават.

# 737
  • Мнения: 7 588
В Сефора продават много малко от продуктите на Pixi, основно глоу тоник и още няколко неща.
Може да поръчаш от Cult beauty или Lookfantastic.

# 738
  • Мнения: 5 478
Идвам да кажа за двуфазната вода с роза на Нивеа - много ми харесва, обаче страхотно ми люти на очите Confused Не ми се е случвало с друга вода досега...

# 739
  • Мнения: 15 375
Арабескче, и аз съм така с двуфазната розова на Нивея. Даже веднага се оплаках след като я пробвах, че направо ме "разплака". Страхотна е, по качества е еднаква с черната двуфазна, почиства много добре, но търкам ли очите с нея много ми люти. Ако само минавам, обирам с тампончето без търкане нямам проблем и затова правя първо маслено почистване и после обирам с мицеларната вода. С черната двуфазна нямам този проблем.

# 740
  • Мнения: 4 071
Момичета, извинявайте в тази ли тема коментирахте маска за крака от която се обелвате? Помня нещо смътно което четох скоро, но не помня къде и от кого. Искам да пробвам подобно нещо. Ако някой може да ме насочи ще съм благодарна.

# 741
  • Мнения: 23 123
Мисля на виктория бюти чорапите ги бяха похвалили или маска..не помня какво беше

# 742
  • Мнения: 302
Момичета, извинявайте в тази ли тема коментирахте маска за крака от която се обелвате? Помня нещо смътно което четох скоро, но не помня къде и от кого. Искам да пробвам подобно нещо. Ако някой може да ме насочи ще съм благодарна.
Виктория бюти имат такава маска за крака. С екстракт от охлюви е. Аз си я взех от ДМ, стои при продуктите за крака Simple Smile

# 743
  • Мнения: 4 071
Много благодаря, ще я потърся при нас в ДМ.
Дано да я има.

# 744
  • Мнения: 15 375
Аз да дам един бърз отзив за серията за коса на Балеа с диамантен прах:
Скрит текст:


Серията определено е за тънка и мека коса без особен обем.
Предназначена е да придаде плътност и блясък на косата, както и обем.
Шампоана ведно със спрея който се впръсква на измита, влажна коса се допълват взаимно.
Спомагат косата да стане податлива на оформяне и дават устойчивост на прическата. Правят косата по плътна, бляскава, с по твърд косъм. Ако обаче сте с гъста, плътна коса с дебел и еластичен косъм или сте с изтощена, суха коса, която се разресва трудно тази серия не е за вас. Ако косата ви не обича кератин също няма да харесате шампоана и спрея.
Балсама е малко по различен, той придава блясък, прави косата мека и лесна за разресване, но него съм го ползвала само като преуош грижа, защото моята коса не обича балсами, става лигава, мека, сплескана, разхвърчана.
Имам много коса, но тънък и мек косъм, нормална с лека склонност към засушаване, търся продукти, които да уплътняват косъма, да придават еластичност и обем, да правят косата лесна за оформяне и да спомагат за устойчивостта на прическата и тази серия като цяло е на път да удовлетвори изискванията ми. Неведнъж съм споменавала, че кератина е моя продукт и косата ми много го обича, а тази серия е с кератин в състава си и ми се отразява добре. Комбинацията от шампоан и спрей след това и последващо оформяне със сешоар доведе при мен до повече от задоволителни резултати и аз мога да кажа, че серията е добра за моя тип коса.

# 745
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Balea имат ли слънцезащита за коса? Или някоя от другите ДМ марки?
На Лили май не им се намира нищо по въпроса.

# 746
  • Мнения: 15 375
Тайга, имам спомен от миналата година, че бях гледала един от шампоаните им от тези в тубите, че е слънцезащитен. Обаче не съм много сигурна, но така ми е останало в паметта, че съм виждала техен слънцезащитен в туба. И май имаше нещо за след излагане на слънце, преди излагане, нещо такова.

# 747
  • Мнения: 2 182
Така да ме изнервиха в нашето Лили, че съм на косъм да не стъпя повече .... не, че е по темата, ама ме държи още.

Взех си спиралата на Буржоа twist up - дано да е хубава...
Взех и konjac гъба, защото имам спомен, че тук я похвалихте, но не помня как я ползвахте....припомнете ми моля Simple Smile

# 748
  • София
  • Мнения: 6 437
Момичета, извинявайте в тази ли тема коментирахте маска за крака от която се обелвате? Помня нещо смътно което четох скоро, но не помня къде и от кого. Искам да пробвам подобно нещо. Ако някой може да ме насочи ще съм благодарна.
Аз поръчвам от АлиЕкспрес. Иначе на нашия пазар съм пробвала Парасофтин. Ефекта е един и същ, но д тези от АлиЕкспрес като че ли усещам по- голяма сухота преди обелването.

Мен ме интересуват такива чорапи- маска, но без беленето, а само хидратиращи дали сте ползвали?

# 749
  • Мнения: 1 796
gumjandi от наличните в тези две вериги - автобронзанта на Dove и този на Balea, като този на Dove e по-добрият за мен:

Общи условия

Активация на акаунт