Пазаруване от LC WAIKIKI тема 2

  • 61 835
  • 738
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 4 841
Аз чакам големите намаления. Миналата година доста неща накупих януари/февруари. Сега още е скъпо.

# 301
  • Мнения: X
Големите намаления миналата зима бяха по 10-15-20% на определени артикули, доколкото помня, рядко имаше стоки с по- голямо намаление от порядъка на -30% или -50%. Нямаше БД, а бяха намалили сумата за БД. Не помня точно 35 лв. ли беше.

# 302
  • Мнения: 5 386
Имаше намаления януари - и аз точно тогава се включих активно и доста неща накупих, някои така стоят излишни, други се носят. И сега има някои якета (дам., мъж., детски), които са от 100 на 65 лв.примерно, тоест по- голямо намаление.
То на реални цени абсурд да се купува- хич, ама хич цените не са отговарящи на кач-вото и визията. Ето, подносих си летните чехли вкъщи, дето ги получих вчера, нормална цена 45, аз платих 19, толкова и си струват моя преценка. Simple Smile ако бяха на реална, сега нямаше да са на краката ми.

# 303
  • Мнения: 720
Знам, че не е по темата, но като чета за намаления и то истински... Напоследък преоткрих Terranova, онлайн, че нямам наблизо. За Хелоуин напазарувах много добре - имаше 50% на всичко. Влязох само за едно яке, което дебнех цяла година, а то стана... Взех страхотни леки пуловери от Basic серията в много приятни цветове - горчица, бордо, тъмносини. Много харесах едни рипсени полуполо (а мислех, че са гадни и не мога да нося), push up дънки.
П. П. Дали има тема за terranova🤔

# 304
  • Мнения: 47 990
Не знам, но от там ще взема мъжки долнища, редовна цена 40, сега са по 20 или две за 50, зависи от модела.  В х и м рядко ги намаляват и не толкова.
Та да, х и м ако искат да намаляват. Магазини има. ..а в уайкики онлайн просто ми е мъка вече. Каквото хвана от реала...

# 305
  • Мнения: 4 841
Знам, че не е по темата, но като чета за намаления и то истински... Напоследък преоткрих Terranova, онлайн, че нямам наблизо. За Хелоуин напазарувах много добре - имаше 50% на всичко. Влязох само за едно яке, което дебнех цяла година, а то стана... Взех страхотни леки пуловери от Basic серията в много приятни цветове - горчица, бордо, тъмносини. Много харесах едни рипсени полуполо (а мислех, че са гадни и не мога да нося), push up дънки.
П. П. Дали има тема за terranova🤔

Влизах в Теранова по черния петък. Така се случи просто. Рядко имам време изобщо да стигна до магазин, а и избягвам навалиците. Намаленията бяха супер мижави, нищо като цяло не ми хвана окото, а влязох с идеята да харча.
Накрая купих две блузки подарък за две девойки и то от чудене какво да взема. При момичешкото имаше избор. Но цените никак не ми харесаха.
Може би аз с друга нагласа бях влязла...

# 306
  • Мнения: 5 386
Връщам се от нашия мол , в Теранова преобладаващата част е на гол.намаление, така е от десетина дни, ходя всеки ден , невинаги влизам във вс.магазини, но през ден теранова и уайкики ги преслушвам. Да има basic  за 5,99 и 7,99, 9,99 , якета 39,99 и т.н.

# 307
  • Мнения: 5 255
Днес и утре безплатна доставка.

# 308
  • Мнения: 3 947
Днес и утре безплатна доставка.

И аз го видях. Но получих и мейл, в който пише, че безплатната доставка е за поръчки над 39 лв.

# 309
  • Мнения: 19 017
Става и с евтини неща...

# 310
  • Мнения: 1 673
Преди два дена разглеждах и си бях добавила в кошницата 4 артикула, но не пуснах поръчка, защото не работеше кода за -10%. Днес видях, че има безплатна доставка, но два артикула са ми изчерпани. Пуснах поръчка другите два. Нямат 39лв. и стана.
Весели празници и дано пуснат кодчета и бд. Tada Smile

# 311
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
И аз пуснах една малка поръчка. Някои от нещата в коша бяха още по-намалени и не се чудих много . 🙂

# 312
  • Мнения: 5 386
И аз видях мейла, пуснах, но след 2 часа размислих. Със задоволство открих опция Анулиране на поръчката. Улеснение си е! Не се разправях с кол-център.

# 313
  • Мнения: 46
Здравейте, вчера бях в Турция в Одрин влязох в LC Waikiki и изпробвах едно яке което страшно много ми хареса, но за съжаление нямаше моят номер имаше 40, а аз нося 38 та сега влязох в турският сайт на Waikiki и там има моят размер влязох и в българският,но това яке въобще го няма там. Искам да си го поръчам от турският сайт,но как ще стане кой ще ми я достави турски доставчици или български, за колко време идва и колко ще струва доставката, якето е 175 лири. Ако някой е поръчвал моля ви дайте мнения! Ще бъда много благодарна!

# 314
  • на морето
  • Мнения: 1 385
Откакто направиха бг сайт, от турския не може да се поръчва за съжаление.

Общи условия

Активация на акаунт