Пазаруване от LC WAIKIKI тема 2

  • 61 765
  • 738
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 2 232
Проверете в турския сайт, по номер на артикул, там има повече данни.

# 631
  • Мнения: 2 515
Ами писах им, че искам да я анулират. Като не съм я плащала и не я приема, в техен интерес е да не я пращат. На мен още ми е статус Подготвяне, много са зле, многооо.

# 632
  • Мнения: 35 110
Очаква ми се да имат черен петък?

# 633
# 634
  • Мнения: 4 841
Случвало ми се е поръчката да е със статус подготвяне, а да я получа. Кофтито е че този статус си стои така доста време въпреки че пратката е доставена и после не мога да пусна друга поръчка с НП, а трябва да я платя с карта.

# 635
  • Мнения: 35 110
Черен петък само в магазините ли ще има или и в сайта? Поредния път имаше намалени неща на по- добри цени след ЧП, но сега искам обувки за детето и май няма да чакам дълго

# 636
  • Мнения: 4 841
В турския сайт вече тече намаление. Тоя сайт е толкова опоскан, че думи нямам. Имам чувството, че вместо да увеличават асортимента го намаляват. Намаления почти не виждам. Божа работа дали ще има нещо за ЧП. Най много безплатна доставка или 10% намаление да пуснат.

# 637
  • Мнения: 3 047
Уффф аз като една бяла патица пуснах поръчка днес Flushed  Нищо де, ако има намаление, ще пусна втора , стига да има и размери от това което искам . БД не ме устройва, че аз и сега си я имам Nerd

# 638
  • София
  • Мнения: 240
Случвало ми се е поръчката да е със статус подготвяне, а да я получа. Кофтито е че този статус си стои така доста време въпреки че пратката е доставена и после не мога да пусна друга поръчка с НП, а трябва да я платя с карта.
И моята поръчка беше необичайно дълго със статус "подготвяне" и мислех, че няма да я получа, но преди 2 дни пристигна.

# 639
  • Мнения: 4 841
От една седмица търся какво да си поръчам. Това никога не е било. Всеки път като влезех в сайта и имаше какво да харесам. Сега нъцки. Панталоните, които от вече две години системно си поръчвам от сайта са мистериозно изчезнали, а офлайн съвсем случайно намерих и в още два вида разцветки. Намерих ги по код и в турския сайт. Чак така опоскан не е бил сайта, поне от как аз ровя из него.

# 640
  • Мнения: 2 515
Аз звънях, момичето каза, че още не е тръгнала поръчката, щяла да говори с румънците, сменяли софтуера ала бала, много проблеми имали. Не ми е спешна иначе досега 5 пъти да съм я отказала. Каза,  че не е нужно да звъня, просто мога да не я взимам от куриера, не дължа такса.
Сега пък в сайта виждам супер много неща, може би филтрите им не работят, и не са по категории.

# 641
  • Мнения: 1 130
Здравейте, знаете ли кога може да се очакват намаления? Дали края на ноември или покрай Коледа? Simple Smile По принцип не ми е никак близко и все случайно хващам някое и друго намаление, но сега ми иска да проверя предварително.

# 642
  • Мнения: 5 386
мин.година седмица или две точно преди официалния черен петък 29.11, значи на 15 или 22 имаха свой ЧП -15 процента и безпл.дост.- май така беше, а на 06.12 Никулден пак имаше някакви оферти, проценти и безпл.доставки, спомням си , че напазарувах още тогава и после на 29.11-не
сега, не се стърпях и си пуснах една поръчка над 50 лв. заради безпл.доставка, но ако нещо не ни пасне - ще им връщам някой и друг артикул, дано още имат безплатно връщане.
 По принцип спортни клинове пуснах, защото в реала са по 17,99 и 19,99, а в сайта имаше намалени по 12,99 и памучни от 9,99,  с 10 % за нов акаунт се понаместиха нещата.

# 643
  • Мнения: 5 249
Какъв е този код за нов акаунт? Персонален ли е или еднакъв за всички? Този на първа страницата не работи отдавна.

# 644
  • Мнения: 901
Пробвах да си направя нов профил, заради кода, но не стана. Изисква код от смс, но не ми го пращат. Пробвах няколко пъти.

Общи условия

Активация на акаунт