Пазаруване от LC WAIKIKI тема 2

  • 61 725
  • 738
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 5 529
Вчера пуснах поръчка от сайта и буквално след няколко часа ми пратиха СМС, че пътува. Пазарувам за бебе момиче и имаше доста нови неща качени (а да се има предвид, че често си го преглеждам).
Предложи ми 5 процента отстъпка - взех я Simple Smile
Днес влязох да разгледам още нещо (пуста му краста!) и ми изскочи “Анкета за обратна връзка” Simple Smile попълних я, писах им предложения. Добре де, щом могат да пуснат анкета, сигурно могат и да оправят 2-3 неща по сайта и да направят пазаруването още по-приятно. 😂 Иначе много им харесвам дрешките.
И аз пуснах поръчка вчера за децата имаше доста нови неща.

# 616
  • Мнения: 2 231
Поръчката ми от 28.10 днес вече е при мен.
Това детско яке е много хубаво, много дебело, само дето цвета е малко по-тъмен. Не е така наситено синьо. https://www.lcw.com/bg-BG/p/baby-boys-short-coat-0W2249Z1-HQQ
Този детски пуловер е уголемен, струва ми се че ще се разпъне или обезхформи след пране, иначе е много мек. https://www.lcw.com/bg-BG/p/baby-boys-self-patterned-tricot-jumper-0W0398Z1-G4S

# 617
  • Мнения: 3 727
Здравейте! Реших,че искам хубав кожен панталон.Някой купувал ли е такъв и да е доволен? И ако може линк?

# 618
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Аз имам поръчка от 29.10 и още си седи за подготвяне. Днес вече им звъннах и казаха, че ще проверят какво се случва, та да видим 🤔Дано само всички артикули са ми налични 🙏

# 619
  • Мнения: 35 110
Аз купих като това яке, когато ги бяха намалили миналия сезон. Беше около 30 лв тогава. Ще го извадя за студените дни

# 620
  • Мнения: 2 117
Обновяват сайта, дано го напълнят с артикули!

# 621
  • Мнения: 777
Кога я направиха безплатната доставка над 70лв.? А ми бяха фаворити за онлайн пазаруване. Как все гледат да изгубят клиенти Rolling Eyes

# 622
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Доставката е безплатна над 50 лв, не 70 лв

# 623
  • Мнения: 5 249
Кога я направиха безплатната доставка над 70лв.?
Когато темата беше създадена, беше толкова, но сега е над 50лв.

# 624
  • Мнения: 2 231
Здравейте, поръчка от 06.11 все още е на статус Подготвяне. Звънях на оператор, оттам ми казаха да изчакам още 2 дни и тогава щели да правят запитване към румънците. Някой с подобен казус? Имате ли изпратена поръчка от 6 ти?

# 625
  • Пловдив
  • Мнения: 1 431
Моята е от 06.11 00.30 ч .Получих я днес.

# 626
  • Мнения: 2 513
Моята е направена на 6ти , статус Подготвяне. Честно казано вече се чидя дали да не я анулирам... при вас кода за нов акаунт работи ли?

# 627
  • Мнения: 2 231
Днес гледам, че статуса се е сменил на Чака изпращането. Но още преди това бутона за анулиране го нямаше.

# 628
  • Мнения: 268
[img]//cdn.bg-mamma.com/8uCE/aQNQx.jpg[имате ли представа колко мл е бутилката.пише стандарт,но има и по -високи🤔/img]

# 629
  • Мнения: 268
[img]//cdn.bg-mamma.com/8uCE/aQNQx.jpg[имате ли представа колко мл е бутилката.пише стандарт,но има и по -високи🤔/img]

Общи условия

Активация на акаунт