Защо не получавам харесвания в Tinder

  • 28 077
  • 525
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 9 920
По едно време стана дума за зодиите ни и като разбра коя съм, веднага се сепна "Оле, не, Телците сте големи инати!" (може би познава всичките милиони Телци на земното кълбо). Предубеждението към зодиите пък е другата поведенческа черта в някои жени, която също ме е разсмивала искрено множество пъти. Smiley
 
Това със зодиите и при мен е слагало пръчка в колелото не един път... даже последната ми поиска дати и часове да ми прави хороскопи - и след още един разговор спря да пише толкова. С две думи с телец имала горчив опит... и не иска повече. Laughing Frowning1 Та вече съм зодия динозавър за астроложките Stuck Out Tongue
Скрит текст:
По едно време гледам, че е сложила и връзка към своя Instagram. Там е с някакво малко момиченце. Питам я дали има дете, а тя отрича. Хубаво, обаче в някои коментари там нейни приятелки я поздравяват със "Страхотни сте и двете! Да ти е жива и здрава!" и други подобни, от които недвусмислено си личи, че е майка. И това тъпо отричане и лъжене е третото нещо, с което също се излагат.
Еми сърби я повече от това да се срамува от дете си...

# 316
  • Мнения: 3 510
По едно време гледам, че е сложила и връзка към своя Instagram. Там е с някакво малко момиченце. Питам я дали има дете, а тя отрича. Хубаво, обаче в някои коментари там нейни приятелки я поздравяват със "Страхотни сте и двете! Да ти е жива и здрава!" и други подобни, от които недвусмислено си личи, че е майка. И това тъпо отричане и лъжене е третото нещо, с което също се излагат.
А това, че някоя жена крие, че има дете, нали се сещаш, че е именно благодарение на 'масово насаденото от вас мъжете мнение, че жените с деца са второ качество хора и не стават за нищо друго, освен за секс?

# 317
  • София
  • Мнения: 9 920
Ами тя явно това търси, нищо повече. За това го спестява.

# 318
  • Мнения: X
Нахакан мъж със самочувствие, неприличен и без пари = ПРОСТАК
Нахан мъж с пари и неприлично поведение = Чаровен палавник.
Ама сте ми толкова ясни.
Изобщо нещата, които си изброил не е задължително да са взаимно свързани. Това са някакви клишета, които мъжете използате, защото така ви е удобно. Има гооооляма разлика между нахакан мъж с такт и нахакан простак. За да не те определят като простак, какъв трябва да си? Мухльо?
Колкото до мъжете с пари, пак много зависи. Много зависи и кой какво разбира под "мъж с пари". Ако някой мъж има добра професия, изкарва над средното за страната, има добър стандарт на живот, какво, няма право на личен живот ли? Или жените, ако не искат да ги помислят за меркантилни, да избягват да се занимават с такива? Само мърдите, които не знаят какво да правят с живота и като цяло със себе си, имат право на личен живот, за да компенсират останалото, така ли?
Колкото до мъже като Пеевски и Гущеров, те са съвсем друга категория и даже не мисля да ги коментирам нито тях, нито жените търсещи такива мъже, но те като цяло не са представителна извадка за обществото ни.

Виж, няма какво да се защитавате, ясни сте. Ти си гледай твоята паница, защото накрая се оказва, че всички сте на един акъл, а пък имало такива и такива. Вие не отбягвате мърдите, а тези дето си живеят нормален живот. Нека не си отварям устата и да ти давам примери, как една девойка изостави мой приятел и се хвана с един залухар от офис-занаятите. Един развеждач и смешник, който за нищо не става и трябва да си бие ч**** в тях, а не да излиза с такива момичета. Всеки трябва да си знае мястото. То се вижда, че тоя е никакъв и тя изобщо не се интересува от него като мъж, а като средство. И още примерчетамога да извадя тук. За жените знам много, защото съм се научил от живота. И знам, че всички имат цена, а тези, които твърдят обратното, може просто да мълчат и да го покажат с делата си. От 50  ще се обадят 40, че не търсят материалното, а останалите не го крият. И кой е мърда, който си живее с 800 лв заплата ли и който бъхти като ненормален допълнително за още 400-500? Е, не е като да теглиш кредит и да си купиш апартамент, кола.. Да си намериш куха лейка, която да гледа на теб, като на оправен и зрял мъж(с хубава кола на лизинг)Хахага И да каже "Той е готов за баща на децата ми" Какви бащи, бе? Ти знаеш ли какви дебили познавам? И те се задомиха и направиха семейства. Това че има луди и златотърсачки, не означава, че мъжете с малки възможности са мърди. Повечето от вас не са и за майки. Даже се чудя, как не виждат по витрините на магазините отражението си, с какви мъже създават семейства. Тотал щета. Жената трябва да гледа мъжът да е силен, да се държи добре с нея, да я привлича и да е способен да я защити, а не да я води на почивки и глезотийки. За децата е важно как ще изглеждат, а не да са страдат от комплекси оше от малки. Тия дето от 14 годишни се определят за бисексуални и хомо, са точно от такива неадекватни връзки по сметка. Ето защо никой не усоява в Тиндър. Защото е пълно с жени, за които има само няколко мъже на мечтите им, но те няма как да са с всички. Тива са неща, които са ясни и няма защо да ги обсъждаме. Материалистките са тия, които не му харесват акаунта на автора Рамбо, който е пуснал темата. Не демонстрираш богаташки живот, това е пич.

Последна редакция: чт, 26 мар 2020, 13:22 от Анонимен

# 319
  • Мнения: 3 510
Ти явно имаш доста горчив опит и не е редно да го обобщаваш като някаква представителна извадка, създаваш грешна представа в доста млади и неопитни мъже. В крайна сметка, когато не ни върви в нещо, е редно първо да потърсим проблема в себе си. Може и ти самият да имаш някакви нереални очаквания към жените. Тоест да е красива, да е добра, да е скромна, да е послушна и т.н. Толкова перфектна жена не съществува, еле пък мъж. Иначе примери всеки може да даде. И аз мога да дам доста такива, които да са контра на твоите, но те не са критерии за никой, освен за мен.
Иначе по твоята логика всички работещи за 800 лв. трябва да са самотни, а това е немалка част от мъжкото население в България. Е, не съм чула да има толкова самотни мъже, то по тази логика и много самотни жени щеше да има, защото Айтита не са 90% от мъжете в България.

# 320
  • Мнения: X
Ти явно имаш доста горчив опит и не е редно да го обобщаваш като някаква представителна извадка, създаваш грешна представа в доста млади и неопитни мъже. В крайна сметка, когато не ни върви в нещо, е редно първо да потърсим проблема в себе си. Може и ти самият да имаш някакви нереални очаквания към жените. Тоест да е красива, да е добра, да е скромна, да е послушна и т.н. Толкова перфектна жена не съществува, еле пък мъж. Иначе примери всеки може да даде. И аз мога да дам доста такива, които да са контра на твоите, но те не са критерии за никой, освен за мен.
Иначе по твоята логика всички работещи за 800 лв. трябва да са самотни, а това е немалка част от мъжкото население в България. Е, не съм чула да има толкова самотни мъже, то по тази логика и много самотни жени щеше да има, защото Айтита не са 90% от мъжете в България.

Не давам нереална представа на младите мъже, просто трябва да си отворят очите, а примерите не са фактор за мен, а за всички, защото не са от моя живот, а от живота. Аз имам и много добри преживявания с жени, но знам какво искат и какво търсят. Колкото до 800лв. Да, много от тях са самотни. И те уверявам, че може да се напълни цял стадион с такива. Истината си я знаем за БГ. Момчетата, които сега прохождат, не я знаят. Ако живеят друг живот(нереален), няма да постигнат нищо. Аз съм супер позитивен човек, защото каквото съм искал, съм го постигнал. Но не съм егоист да си мълча и да гледам хора с очаквания. Мога да ти дам примери с цели компании от младежи И Нито Един От Тях Не е Обвързан. Говорим за хора между 20-25. Някои от тях не са се целували още!!! Това говори за олигофренски тежък проблем в обществото ни. И вина за това имат и родителите на въпросните млади девойки, имащи съвсем различни от нормалните - правилните приоритети. Вие ставате смешни с тези опити да оборвате истината. Все едно гледаш един циганин да лежи и проси на улицата, и да обясняваш как няма човек и не проси.

# 321
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
По едно време гледам, че е сложила и връзка към своя Instagram. Там е с някакво малко момиченце. Питам я дали има дете, а тя отрича. Хубаво, обаче в някои коментари там нейни приятелки я поздравяват със "Страхотни сте и двете! Да ти е жива и здрава!" и други подобни, от които недвусмислено си личи, че е майка. И това тъпо отричане и лъжене е третото нещо, с което също се излагат.
А това, че някоя жена крие, че има дете, нали се сещаш, че е именно благодарение на 'масово насаденото от вас мъжете мнение, че жените с деца са второ качество хора и не стават за нищо друго, освен за секс?
Това е абсолютно изсмукано от пръстите оправдание. Ако някоя жена, която вече има и дете, търси искреност и сериозни отношения, би следвало също да подхожда с искреност и сериозност към мъжете. Smiley Криенето и лъжите не са признак на искреност. Ако още в самото начало някой ще те лъже съвсем умишлено и гледайки те в очите (наскоро имах такъв случай и ми бе признато за наличието на дете след цял месец срещи), дали пък няма да те лъже и за други неща по време на връзката ви? Замисляш ли се над това? Smiley

Друга причина една майка на дете от чужд мъж да не крие този факт е, че щом очаква сериозни отношения, то тя трябва да е открита и да намери за себе си мъж, който ще я приеме такава, каквато е, И той да е с ясното съзнание, че детето е неделима част от нея и ще е също неделима част от техния съвместен живот.

 Ако ще лъже и прикрива, сама си създава проблеми и губи време - и своето, и това на мъжете, които лъже. Не всички мъже биха били склонни да са с жена с дете от чужд мъж.

# 322
  • Мнения: 1
Здравейте, случайно намерих темата и реших да напиша нещо по въпроса Simple Smile
Аз лично не съм фен на Tinder. Направих си профил преди 1-2 години за да видя за какво става дума. Снимките, които съм си сложил там, са снимки, които не съм качил никъде другаде, т.е. ок снимки, но не най-доброто. Първо почнах с 3 снимки. Цъках си така 1-2 седмици. Получавах доста лайкове, но нито 1 съвпадение поради куп причини. Първо аз лайквам само ТОП мадамите и не очаквам да имам съвпадения. Влизах 1 път на 5-7 дни, ако се сетя. По едно време се мачнах с една мацоранка, писах и, но не ми отговори ( очаквано ). После ми писна и изтрих приложението. По последни данни имах 20-30 like-а. След 1 година пак реших да си го инсталирам. Оказа се, че трябва да почна отначало, защото Tinder са ми заличили данните. Пак качих старите снимки + 1-2 нови. Отново силно начало, 20+ likes и 0 съвпадения. Пак влизах много рядко, но въпреки това забелязах доста странности, като например, че като вляза след няколко дни, like-овете от 30+ са станали 10+, следвашия път 3+ . Освен това постоянно ми излизаха нотификации, че "Някой ме харесва", което според мен е Bullshit и се пускат с цел да те зарибяват да влизаш да цъкаш, като побъркан. Много дълго стана затова на кратко... Забелязах следното:
 - нямаш шанс дори за чат с красивите жени в Tinder, но имаш с непретенциозните
 - няма значение дали си грозен, ако имаш добри снмки ( познавам момчета, които не са хубавци и имат 20 пъти повече съвпадения от мен и са боцкали това онова Simple Smile)
Заключение:
Жените, както и мъжете в БГ( а и в цял свят) са 60-70% боклуци. Някои са такива от вътре, други от вън, но това ги обединява и като такива те търсят едно и също нещо, което важи и за двата пола: Татуси, Мутренско излъчване, Лусозни коли (БМВ/Мерцедес/Ауди), пари, снимки с филтри, нацепени тела или направо снимки от фитнеса. Ако си изградиш профила около тези фактори си готов за "бойното поле". Успех ! Simple Smile))

# 323
  • Мнения: X


Добре, този от снимката е чужденец от Западните части на Европа, но имам познат, с който страшно си приличат. Той си намира няколко момичета от Тиндър, но на него му се лепят заради западняшкото излъчване. Понякога лъже за бройки от Тиндър, но поне две е имал. И така, цялата работа е, че масово се търсят момчета със свежарско излъчване, светли очи и коси, без много окосмяване и наличие на тестостерон. Интересното е, че дори и една разведена и многодетна се беше хванала с него само за секс, а той нямаше 25. Общо взето Ей това е типаж вървеж. Той си публикува снимки от барове и с разни мацета прегърнат, та е нормално да му се натегат, иначе има и по-добри варианти от него, но такива момчета са вечно засмяни и в настроение за пътувания, барове и иху-аху.Пред приятелите си се държат по един начин, пред гаджета и момичета по друг. Както безброй пъти съм казвал, ако си себе си, сериозен, здраво стъпил на земята с достойнство и характер, никакъв шанс да задържиш навигаторка, а повечето са навигаторки. Този пич и подобните на него, не са особено мъжествени, но пак е по-добре, защото пък много мацета са луди по едни типове с бръснати тела, пилешка физика и стегнати по краката дънки, или онзи оксфордски тип с очилата и шарените дрехи, което е меко казано извратено, ако и момичето до него е хубаво. Мъже тип "Деян Топалски", се харесват инстинктивно сред повечето от жените, но се налагат стереотипчета и така се започва едно плюене, ама българският мъж е простак, Ганьо, с турско мислене, угнетяващ жена си(защото не е мухльо) и там какво беше.. Мислил само за чукане и боеве..
Все глупости, на които жените се връзват, ама се налат успешно. И се чудиш, защо никой стабилен и сериозен мъж не се котира, ама и от подлизурковци и актьорчета как да стане. Скръцнеш ли малко зъби - ти си агресивен. Напиеш ли се - ти си алкохолик, ти трябва да си льохманът, който тя винаги е търсила. Да не говориш по сериозни въпроси, да си в настроение за заведения и почивки. Такива фалшименти, като тоя от снимката, не може да са толкова предпочитани пред много по-качествени и готини мъже. Това е кривня. Така, че трябва да се знае, търси се нещо конкретно по сайтовете, не всеки. Жените гледат облеклото и местата. Никой няма шанс, ако не се снима с ризи, по социални места, край лъскави и шарени пейзажчета, а светлите очи са половин път към леглото на почти всяка жена, за сини очи ще легне и с най-твърдото и невзрачно темерутче. Така са повечето, брат. Не се чуди за харесванията. Ако си със суичъри и облекло по квартално и спортно в парка, няма да вържат. Понятни са ми тези иначе тъжни факти.  А, ако знаеш и как избягват мъже с работещо пипе(подчетавам -  Да има знания и да е с акъла си, не да е ИТ или там бизнесмен) Не си ли доходонесен с дипломи и заплатка, филосфстваш и мрънкаш или си просто неудачник женомразец. Абе, знам ги всички тия глупости така, все едно съм правил изследване на маймуни да изуча навиците и поведенията им, това са жените в голям процент. Обективна реалност.

Последна редакция: нд, 21 юни 2020, 16:40 от Анонимен

# 324
  • Мнения: 12 473
Хаха, аз явно съм била в друг Тиндър..)

# 325
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Само веднъж съм имал снимка до към кръста (не гол), а от месеци имам само 3 снимки в лице. Едната е и с очила, че да изглеждам по-зле. Но пък естествен. Simple Smile Задължително съм отбелязал ръста си, защото това е доста важно за почти всички жени. Дори и така, пак се случва да си съвпадам с жени по няколко пъти месечно. Казвам, че нямам шофьорска книжка и кола, но въпреки това съм имал срещи тази година с две жени, на които явно това не им е проблем. Едната беше с дете, но го узнах след месец. Grinning С още няколко е имало симпатии, но са си казвали после, че имат 1-2-3 деца и нещата са спирали дотук. Мисля, че има значение и какво пише мъжът. Някои жени държат много на грамотността, чувството за хумор и общата култура на мъжа. Също и да не я притиска бързо за срещи или да праща още снимки.

# 326
  • Мнения: 3 510
Леле леле, от този пост лъха на комплекси. Ако същите тези комплекси ги проявяваш така явно и при жените, никоя няма да ти върже.
Жените харесват различни мъже. Едни предпочитат супер напомпени, други просто релефни, трети да имат леко коремче, обаче общото, което харесват жените в мъжете е те да са confident или казано на български - да са уверени в себе си, да имат самочувствие с покритие. Попадала съм на комплексар и той точно така започваше да ми развива теории, които се въртяха само в неговата глава, обаче той толкова вярваше в тях и ги заявяваше все едно са някакъв факт и не осъзнаваше колко жалък ставаше в очите на останалите.
Сигурна съм, че дори мъжете в темата са се шокирали от поста ти.
Спри да търсиш вината в другите, защото според теб всички са виновни, само не и ти, а застани пред огледалото и си направи една самооценка. И не говоря за външен вид, а като цяло: поведение, характер и т.н.
По начина, по който пишеш ми приличаш точно на този тип мъже, които посягат на жените.

Последна редакция: нд, 21 юни 2020, 18:08 от Blackbling

# 327
  • Мнения: X
Леле леле, от този пост лъха на комплекси. Ако същите тези комплекси ги проявяваш така явно и при жените, никоя няма да ти върже.
Жените харесват различни мъже. Едни предпочитат супер напомпени, други просто релефни, трети да имат леко коремче, обаче общото, което харесват жените в мъжете е те да са confident или казано на български - да са уверени в себе си, да имат самочувствие с покритие. Попадала съм на комплексар и той точно така започваше да ми развива теории, които се въртяха само в неговата глава, обаче той толкова вярваше в тях и ги заявяваше все едно са някакъв факт и не осъзнаваше колко жалък ставаше в очите на останалите.
Сигурна съм, че дори мъжете в темата са се шокирали от поста ти.
Спри да търсиш вината в другите, защото според теб всички са виновни, само не и ти, а застани пред огледалото и си направи една самооценка. И не говоря за външен вид, а като цяло: поведение, характер и т.н.
По начина, по който пишеш ми приличаш точно на този тип мъже, които посягат на жените.

Неговите теории са проблем в твоята глава, не в неговата, а на комплексар ще ти лъха човек, за който си сигурна и си виждала каква успеваемост и колко и какво говорят за него жените, не за непознати от бг мама или където и да е по интернет. Оценки от текстове, недей да правиш. Недей да си мидлиш, че всеки дето сипва хранилка по жените е някой задръстеняк, защото си в брутална мъгла. Не ме карай сега с няколко скрийншота тук да ти доказвам дали и колко не ме харесват жените. Ввичките ви красти ги знам. Simple Smile

# 328
  • Мнения: 6 930
Romanus, детайлите в поста ти издават много... И съм съгласна с Blackbling.
Това ми беше напълно достатъчно:
"Ако си със суичъри и облекло по квартално и спортно в парка, няма да вържат"
Ти връзваш ли на неугледни мадами по суичери, или само жените нямат право на претенции?? Не дай си боже и да е с дете и да не ти каже моменталически. А не се замислят защо не казват за деца веднага.. 😏
За типажа, който си описал веднага ще ти кажа защо се котира- защото изглеждат по-миловидни и "безопасни", макар, ясно е, че невинаги е така. 95% от профилите на Бг мачо са лошо гледащ, заел агресивна поза, демонстрира я кола, я мускул, я друго, мутреещ и/или запуснат. Като добавиш и липсващо описание в профила или дървено философстване, съвсем отблъскваща картинка.

Последна редакция: чт, 25 юни 2020, 01:55 от tuali

# 329
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Жена по обикновено спортно облекло, ако е стройна и симпатяга в лицето, би привлякла погледа ми и желанието ми да я опозная като личност. Почти изключено е обаче да ме заинтригува друга жена, която физически изобщо не ме привлича, ако ще да се е снимала с най-съблазняващата рокля на Света... Но неслучайно написах "почти", защото в миналото все пак ми се е случвало и такава жена да привлече интереса ми, чрез начина си на разсъждение, грамотността и цялостното отношение. При физическото харесване няма само бяло или само черно.

Общи условия

Активация на акаунт