Защо не получавам харесвания в Tinder

  • 28 070
  • 525
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2 780
Този ви е хванал за канарчета и си прави гаргара с вас. Не може да е такъв питекантроп.

# 331
  • Мнения: 6 930
Жена по обикновено спортно облекло, ако е стройна и симпатяга в лицето, би привлякла погледа ми и желанието ми да я опозная като личност. Почти изключено е обаче да ме заинтригува друга жена, която физически изобщо не ме привлича, ако ще да се е снимала с най-съблазняващата рокля на Света... Но неслучайно написах "почти", защото в миналото все пак ми се е случвало и такава жена да привлече интереса ми, чрез начина си на разсъждение, грамотността и цялостното отношение. При физическото харесване няма само бяло или само черно.

Дрън дрън, та пляс. Естествено, че физическото привличане е важно, обаче това за симпатяга в лицето ми е като мъжете, които твърдят, че харесват жените без грим, като имаш пред вид, че повечето дори не могат да хванат кога една жена е с грим, aко е натурално-изглеждащ такъв. Има даже такива експерименти правени. На снимки пък съвсем...
Ако някой ми се изтипоса в тиндър по потник и шушляк, грам няма да задъбавам каква душевност и интелект има. Отношението към вида ти издава много за това и какъв човек си и какви  ценности изповядваш. И не говоря изобщо за бални рокли и костюми, или някакви последни модни писъци, просто бейсик адекватност да се представиш в добра светлина и че си даваш малко зор у тоя живот 😀.

# 332
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Жена по обикновено спортно облекло, ако е стройна и симпатяга в лицето, би привлякла погледа ми и желанието ми да я опозная като личност. Почти изключено е обаче да ме заинтригува друга жена, която физически изобщо не ме привлича, ако ще да се е снимала с най-съблазняващата рокля на Света... Но неслучайно написах "почти", защото в миналото все пак ми се е случвало и такава жена да привлече интереса ми, чрез начина си на разсъждение, грамотността и цялостното отношение. При физическото харесване няма само бяло или само черно.

Дрън дрън, та пляс. Естествено, че физическото привличане е важно, обаче това за симпатяга в лицето ми е като мъжете, които твърдят, че харесват жените без грим, като имаш пред вид, че повечето дори не могат да хванат кога една жена е с грим, aко е натурално-изглеждащ такъв. Има даже такива експерименти правени. На снимки пък съвсем...
Ако някой ми се изтипоса в тиндър по потник и шушляк, грам няма да задъбавам каква душевност и интелект има. Отношението към вида ти издава много за това и какъв човек си и какви  ценности изповядваш. И не говоря изобщо за бални рокли и костюми, или някакви последни модни писъци, просто бейсик адекватност да се представиш в добра светлина и че си даваш малко зор у тоя живот 😀.
Ти си жена и е съвсем очаквано да не можеш да се поставиш съвсем на мястото на един мъж; както е нормално и обратното. Simple Smile Никога не подценявай способността на мъжа да хареса жена, която ти или друга жена не бихте счели за красавица. Последното дори беше за пореден път потвърдено и от една съседна тема, където се изсипаха сума ти жени да твърдят как някакви известни жени (актриси, моделки, певици и т.н.) не били нищо особено. Колкото и да ти е трудно да повярваш, но никак не са малко мъжете, които обичат не само с очите си, но и  душата си! Simple Smile Ако си на коренно друго мнение, значи основно си си имала вземане-даване с друг тип мъже, които са ти създавали погрешни представи за мъжкия пол.
 С основание по-горе бях писал, че една симпатична жена със спортно тяло и облекло (блузка плюс клин или анцуг) е по-привлекателна за повечето мъже, отколкото една видимо отпусната жена, наглузила лъскави парцалки.

# 333
  • Мнения: 6 930
Хайде сега, "обичане с душата" не става по снимки в тиндър...а те са първото и почти единствено, което почва нещата там.

# 334
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Хайде сега, "обичане с душата" не става по снимки в тиндър...а те са първото и почти единствено, което почва нещата там.
Не всички жени залагат само на външността (снимките) си. Някои пишат и смислени текстове, различни от обичайните цитати на изтъркани мъдрости от типа на "Животът не се измерва с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни" или "Cute, but crazy. But cute" (това второто съм го виждал в десетки профили). Ще го кажа по друг начин, за да ме разбереш. Simple Smile
 Обикновено повечето мъжете (предполагам, че и някои жени) имат по-обширен праг на харесване към отсрещния пол и биха били с жена, която не се вписва на 100% в представите им, стига да има и качества на личността и отношение, които да са допълнителни причини да я хареса.
 От друга страна, дори и някоя жена да е адски привлекателна външно, така може да отблъсне мъжа с неподходящо отношение, че той въобще да я отпише и разкара далеч от себе си.
 Това е и причината да виждаш на улицата привидно несъвместими двойки - хубав мъж с недотам хубава и стройна жена, или хубава жена с недотам мъж, който дори и пари няма.

# 335
  • Мнения: 6 930
Ти си някакво малцинство тогава, да разсъждаваш така за тиндър и как гледат на него 99% от мъжете. Сега това същото го обясни и на господина по-горе, може и да схване защо не му се получава

# 336
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Ти си някакво малцинство тогава, да разсъждаваш така за тиндър и как гледат на него 99% от мъжете. Сега това същото го обясни и на господина по-горе, може и да схване защо не му се получава
Не се наемам да казвам колко процента от мъжете и жените залагат едновременно на външността и душата на отсрещния пол. Мога със сигурност да заявя за себе си, че за мен имат значение и двете неща; като съм наясно, че и към мен е логично да има такива изисквания. Аз мога да бъда и с жена, която е недотам хубава, стига да е с готин нрав, поне малко чаровна и с подходящо телосложение. Никога не съм поставял твърди рамки и не съм се целил само и единствено към изпънатите сърнички.
 Иначе има доста жени и мъже, които подбират отсрещния пол само заради външността, отдавайки малко или нулево значение какъв е някой като нрав; но всеки отговаря за себе си.
 Не са рядкост мъжете, за които е важно жената не да бъде красива според общите разбирания, а да има мръснишко излъчване.

# 337
  • Мнения: 3 510
Скрит текст:
Romanus, детайлите в поста ти издават много... И съм съгласна с Blackbling.
Това ми беше напълно достатъчно:
"Ако си със суичъри и облекло по квартално и спортно в парка, няма да вържат"
Ти връзваш ли на неугледни мадами по суичери, или само жените нямат право на претенции?? Не дай си боже и да е с дете и да не ти каже моменталически. А не се замислят защо не казват за деца веднага.. 😏
За типажа, който си описал веднага ще ти кажа защо се котира- защото изглеждат по-миловидни и "безопасни", макар, ясно е, че невинаги е така. 95% от профилите на Бг мачо са лошо гледащ, заел агресивна поза, демонстрира я кола, я мускул, я друго, мутреещ и/или запуснат. Като добавиш и липсващо описание в профила или дървено философстване, съвсем отблъскваща картинка.
Той просто Романус е на мнение, че жените претенции няма как да имат, само мъжете имат право на това.
Според него е к*рвенско жената да изисква от мъжа да има нормален стандарт на живот. Не знам той на какъв етап от живота си е, но нека заживее с някоя жена със заплатата си от 800 лева и да го видим. А след време и дете да гледа с тази заплата. Или той е на мнение, че може и жената да изкарва повече и да го издържа? В този случай няма проблем и това не се счита за меркантилност от негова страна.
На такива мъже им се вика мърди. Ако ще най-големият хубавец и алфа мачо на земята да е, мърда ли е, за нищо не става.

Последна редакция: чт, 25 юни 2020, 09:35 от Blackbling

# 338
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Само не зная как от темата за (не)харесванията в Тиндър решихте да изместите разговора към децата и как не можело да се отглеждат със заплата от 800 лева. Това, при положение, че в редица женски профили в Тиндър (и в страниците за запознанства) има гръмки изказвания от жени, гласящи: "Само държа да е верен и да ме обича" и "Да не ми пишат мъже по мускули, с татуировки, в/пред скъпи коли, с ланци, скъпи часовници, парадиращи с външен вид, със скубани вежди и т.н.".
 Дребна подробност е, че същите жени опровергават собствените си думи, когато преди година и нещо пробно им бях писал от друг профил със снимки на кечист с мускули, татуировки и скубани вежди + текст под тях от сорта на "Искам някоя да ми пере мръсните гащи и покорно да изпълнява най-смелите ми фантазии" (този профил го беше създала моя позната, която ми каза, че заради подобен предизвикателен текст много жени ще започнат да се доказват колко са годни да заслужат такъв мъж и ще се опитват да го променят по свой вкус). Повечето от тези привидно самостоятелни, горди и държащи на уважение жени тогава сами се натискаха на този профил и някои сами пращаха голи снимки или съблазняващи такива по дрехи. Разправяха как щели да са робини и да правят всичко за него. С радост го изтрих скоро след това, защото се погнусих от лицемерието, с което подхождат още от самото начало. Целта на този профил беше да разбера защо дадена жена, с която пиша от личния си профил, се държи доста съмнително и си противоречи в хода на общуването. Е, след писането с "татуирания мускулест батко" почти всички от тях затвърдиха това мое усещане, че само лъжат. Измисляха какви ли не оправдания, за да имат време междувременно да пишат "на него", вместо на моя профил: "Трябва да готвя сега", "Излезе ми спешна работа", "Трябва да пазарувам", "Обади се една приятелка" и т.н. И докато уж "готвят", "пазаруват", "работят" или са "с приятелка", те всъщност си пишеха с мускулестия кечист. Smiley
 Предполагам, че с подобен тип лицемерие се сблъскат и някои жени, чийто съпруг или (уж) сериозен приятел тайничко си зяпа други по улицата или направо им изневерява, докато у дома ги уверява колко ги обича.

# 339
  • Мнения: X
Пироне, тези работи се учат в училище още, губиш си времето с тези експерименти Grinning
Жената върти няколко и винаги търси най-изгодната оферта, която й изнася най-много. Няма да ти се каже директно, а ще се търсят такива оправдания - много работя, сега съм с приятелки и т.н. Идеята е да си има план B, C, D и така нататък. За всеки случай - а някоя авантичка, а  да има варианти за заместник, ако не й се получат нещата с идеалния.

Между другото, и жените си зяпат по улицата. И мъже, и жени. Просто не го правят явно Wink

# 340
  • Мнения: 6 930
Братан е прав. Същото си важи и го правят и мъжете, впрочем...план А, Б и С и т.н.

Последна редакция: чт, 25 юни 2020, 16:37 от tuali

# 341
  • София
  • Мнения: 9 920
Целта на този профил беше да разбера защо дадена жена, с която пиша от личния си профил, се държи доста съмнително и си противоречи в хода на общуването. Е, след писането с "татуирания мускулест батко" почти всички от тях затвърдиха това мое усещане, че само лъжат. Измисляха какви ли не оправдания, за да имат време междувременно да пишат "на него", вместо на моя профил: "Трябва да готвя сега", "Излезе ми спешна работа", "Трябва да пазарувам", "Обади се една приятелка" и т.н. И докато уж "готвят", "пазаруват", "работят" или са "с приятелка", те всъщност си пишеха с мускулестия кечист. Smiley
 Предполагам, че с подобен тип лицемерие се сблъскат и някои жени, чийто съпруг или (уж) сериозен приятел тайничко си зяпа други по улицата или направо им изневерява, докато у дома ги уверява колко ги обича.
Това с втори гсм номер ли го направи?
какво ти е мнението ако видиш бившата ти психоложка в Тиндър с леко замаскирани снимки (с очила и т.н.)?
Скрит текст:
Пироне, тези работи се учат в училище още, губиш си времето с тези експерименти Grinning
Жената върти няколко и винаги търси най-изгодната оферта, която й изнася най-много. Няма да ти се каже директно, а ще се търсят такива оправдания - много работя, сега съм с приятелки и т.н. Идеята е да си има план B, C, D и така нататък. За всеки случай - а някоя авантичка, а  да има варианти за заместник, ако не й се получат нещата с идеалния.

Между другото, и жените си зяпат по улицата. И мъже, и жени. Просто не го правят явно Wink
Сега като ги прочетох и двата поста... и върна лентата - си обяснявам задната скорост на някои дами от миналото, с които се бях видял по веднъж и имаше индикации...и после колко "заети" станаха ...  някои след време откликват, други са минали в зоната на приятелството (и е почти невъзможно да го прескочиш), трети изчезват (вече и не си пльосвам на стената на ФБ произволно неща - наскоро, след една лееко расистка ( за мен дискриминационна към българите) статия - поне две  ме изтриха, а  с едната от 6-7г се знаехме).

# 342
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Пироне, тези работи се учат в училище още, губиш си времето с тези експерименти Grinning
Жената върти няколко и винаги търси най-изгодната оферта, която й изнася най-много. Няма да ти се каже директно, а ще се търсят такива оправдания - много работя, сега съм с приятелки и т.н. Идеята е да си има план B, C, D и така нататък. За всеки случай - а някоя авантичка, а  да има варианти за заместник, ако не й се получат нещата с идеалния.

Между другото, и жените си зяпат по улицата. И мъже, и жени. Просто не го правят явно Wink
Тези неща с "План Б" съм ги установявал още от времето на първите ми връзки, но тогава сякаш лъжите не бяха така изявени. А и времената бяха малко по-други и все още нямаше интернет клубове. Simple Smile Може би е помагало и това, че когато сме били на по 18-25 години, е нямало чак такива изисквания мъжът да е по-по-най-, докато в наши дни сега жените на по 30-40 години имат безбожни очаквания към мъжа (защото натрупват изискванията си от предишни връзки с мъже и се целят все по-високо - тип "Щом веднъж съм имала такъв мъж на младини, заслужавам най-малко такъв и за в бъдеще); но в същото време повечето от тях не могат да се мерят с 20-25-годишните жени и особено след прехвърляне на 40-те не се усещат как са позагубили онази своя привлекателност, с която на младини са улавяли готините пичове. Тези същите, които по някое време са ги зарязали и/или сега не биха ги погледнали. Ето това видео онагледява по чудесен начин това сбъркано мислене.
Скрит текст:

Сега, покрай обществените мрежи, даващи лесен достъп за изява на една жена и събиране на харесвания само заради някакви си надупени снимки, мнозина имат по-различно (погрешно) мнение за себе си и считат, че са в пъти по-вървежни, отколкото са в действителност. А това, някой случаен мъж да точи лиги и да хареса неприличната снимка на някоя търсеща внимание жена с едно щракване на мишката или отмятане с пръста, няма нищо общо с желанието на един нормален и грижовен мъж да я пожелае за семейство и деца.
 Преди две години имах челен сблъсък с една позната във FB, с която впоследствие се запознахме и на живо. Разправяше как за нея най-важно било мъжът да не е кръшкач, да я обича, уважава, да водят спокоен диалог, да не е побойник, ревнивец и т.н.. И знаеш ли защо? Защото по-нататък започна да се оплаква от нейните бивши, които до един са били все такива, каквито не желае в момента. Но иначе дори и наближавайки 40-те, тя тайничко все така се надява да я хареса някой мастит баровец с мускули, без тя да отчита как отдавна вече не е мацката, която е била до към 30-ата си година. Една вечер се беше ядосала изненадващо при наш разговор (защото не я бях потърсил 2 дни), избухна и ми наговори всякакви неща и как си затваряла очите, че не съм бил почти двуметров като бившите ѝ и как съм нямал луксозна кола. Smiley Аз просто ѝ отвърнах, че тези неща за нея са ми били ясни отдавна, но съм благодарен, че и сама си е признала. На това още повече се ядоса и запрещи профила ми във FB. Голям смях беше. Simple Smile


Скрит текст:
Целта на този профил беше да разбера защо дадена жена, с която пиша от личния си профил, се държи доста съмнително и си противоречи в хода на общуването. Е, след писането с "татуирания мускулест батко" почти всички от тях затвърдиха това мое усещане, че само лъжат. Измисляха какви ли не оправдания, за да имат време междувременно да пишат "на него", вместо на моя профил: "Трябва да готвя сега", "Излезе ми спешна работа", "Трябва да пазарувам", "Обади се една приятелка" и т.н. И докато уж "готвят", "пазаруват", "работят" или са "с приятелка", те всъщност си пишеха с мускулестия кечист. Smiley
 Предполагам, че с подобен тип лицемерие се сблъскат и някои жени, чийто съпруг или (уж) сериозен приятел тайничко си зяпа други по улицата или направо им изневерява, докато у дома ги уверява колко ги обича.
Това с втори гсм номер ли го направи?
какво ти е мнението ако видиш бившата ти психоложка в Тиндър с леко замаскирани снимки (с очила и т.н.)?
Скрит текст:
Пироне, тези работи се учат в училище още, губиш си времето с тези експерименти Grinning
Жената върти няколко и винаги търси най-изгодната оферта, която й изнася най-много. Няма да ти се каже директно, а ще се търсят такива оправдания - много работя, сега съм с приятелки и т.н. Идеята е да си има план B, C, D и така нататък. За всеки случай - а някоя авантичка, а  да има варианти за заместник, ако не й се получат нещата с идеалния.

Между другото, и жените си зяпат по улицата. И мъже, и жени. Просто не го правят явно Wink
Сега като ги прочетох и двата поста... и върна лентата - си обяснявам задната скорост на някои дами от миналото, с които се бях видял по веднъж и имаше индикации...и после колко "заети" станаха ...  някои след време откликват, други са минали в зоната на приятелството (и е почти невъзможно да го прескочиш), трети изчезват (вече и не си пльосвам на стената на ФБ произволно неща - наскоро, след една лееко расистка ( за мен дискриминационна към българите) статия - поне две  ме изтриха, а  с едната от 6-7г се знаехме).
Това с тайното търсене/надежда за срещане на още по-добър мъж от страна на една жена, докато е привидно с теб, е все по-разпространено и сме го разисквали и в други теми. То е правилото на маймуната: "Не пуска единия клон, докато не се е закачила сигурно за следващия". Затова и много двойки, в който отношенията отдавна не вървят, доизживяват седмици/или месеци след това, докато жената търси заместник на мъжа. Но рядко има смелост пряко да му заяви, че късат, защото знае, че ще загуби определени ползи, докато е с него. Не всички жени са така, но не са и малко тези, които го правят.

 Относно тази моя бивша, която бе психоложка, едва ли би прибегнала до Тиндър, защото получава предостатъчно мъжко внимание от всякакви пишман-богаташчета. Миналата година се засичахме няколко пъти на улицата и изглежда още по-добре в тялото, отколкото бе преди 15 години. Посещава курсове за йога, пилатес и още няколко такива в различни дни, вече се храни здравословно и това ѝ личи веднага. На улицата обира повече погледи, отколкото 2-3 пъти по-младите от нея ученички и студентки.

 На въпроса ти за телефона: Да, с втори номер, който тогава ми беше даден като служебен.

Последна редакция: чт, 25 юни 2020, 13:59 от Жребчe

# 343
  • Мнения: X
Скрит текст:
Скрит текст:
Пироне, тези работи се учат в училище още, губиш си времето с тези експерименти Grinning
Жената върти няколко и винаги търси най-изгодната оферта, която й изнася най-много. Няма да ти се каже директно, а ще се търсят такива оправдания - много работя, сега съм с приятелки и т.н. Идеята е да си има план B, C, D и така нататък. За всеки случай - а някоя авантичка, а  да има варианти за заместник, ако не й се получат нещата с идеалния.

Между другото, и жените си зяпат по улицата. И мъже, и жени. Просто не го правят явно Wink
Тези неща с "План Б" съм ги установявал още от времето на първите ми връзки, но тогава сякаш лъжите не бяха така изявени.

В момента жените са свикнали да лъжат на килограм, защото обществото е толерантно към тях и винаги им се разминава. Дори не се напрягат мозъка да мислят някакви сложни лъжи и алибита.
Ако я зарежеш заради лъжи, тя винаги си има вариант B, C, D и така нататък.
Ако я конфронтираш за лъжите - ще те залъже с нещо друго, ще отрича като партизанин или ще ти каже "ами да, лъжа те постоянно, какво ще направиш по въпроса, а?".
Ако не я конфронтираш за лъжите - ще продължи да си лъже и маже.

Аз затова казвам, че един мъж трябва да възприема жените като забавление и да си гледа интереса. Ако тръгне да ги взема насериозно, му го набиват зверски, а това е най-краткия път към лично нещастие и женомразие. Ако някоя не е забавна и тръгва да върти номера и да лъже, директно е добре да се отрязва. Да не засегна сега някоя форумка случайно, ама sorry not sorry за прямотата ми Grinning

# 344
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Бях гледал едно видео наскоро, в което се обсъждаше след колко време било най-добре да се премине към полов живот и дали прекаленото изчакване не е повод мъжът да стане просто приятел с жената, докато тя междувременно си го дири при друг мъж. Там, там пичът казваше, че до третата среща няма ли джиджи-биджи, повече не се занимава с тази жена. Явно всеки си има предпочитания.
 Аз съм чакал доста повече време и съм постъпвал правилно тогава, защото съм имал след това сериозни връзки с някои по-недоверчиви жени; но и няколко пъти съм чакал и съм установявал как всичко е просто сладникави приказки и тайно търсене на друг мъж.

Общи условия

Активация на акаунт