Какво смятате за Tinder?

  • 40 467
  • 396
  •   1
Отговори
  • Мнения: 247
Здравейте. Питането ми е дали чрез ваш или на близки опит-какво смятате за приложението.
Има ли шанс да си хванеш свестен приятел там? Не ми е целта за една вечер или просто за секс, искам сериозна връзка.

# 1
  • Мнения: X
Не мисля, че в такова приложение може да се намери сериозна връзка, но пък от опит не боли. Просто трябва да прецениш наистина човека какво иска и дали има сериозни намерения.

# 2
  • Мнения: 68
Аз съм се запознавала с интересни хора там,дори до ден днешен сме останали приятели и поддържаме връзка.Общо взето моят опит не е неприятен. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 760
Мисля, че на фона на всички приложения за запознанства, в които нищо свястно не може да се намери, Tinder е по-добро. Все още не съм го ползвал, но съм чувал от някои хора, че са успели да се срещнат на живо с човек, с когото са си писали там. За сериозна връзка, нямам представа как е, но за приятелство например става.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 4 023
мой близък си намери там жена, но преди това имаше доста неуспешни запознанства, масово се търсят партньори за неангжиращ секс, мисля, че може да се посочи кой какво търси

# 5
  • Мнения: X
Има тема за Тиндър, можеш да потърсиш отзиви там:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1108559

# 6
  • Мнения: 10 993
Аз нямам впечатления, моя приятелка се беше регистрирала, намери много интелигентно момче, но още веднага и без да я лъже и каза, че иска да са само приятели с привилегии. Тя много го хареса, понеже е на 40, много иска връзка и даже беше плакала след това негово изказване. Така, че аз лично не препоръчвам.

# 7
  • Мнения: 6 032
Тиндър никога не съм ползвал, но имам много стаж със сайтовете и мирк-а преди това. С много момичета съм си писал, на много срещи съм ходил, имам няколко хубави познанства от там, но никога връзка. Докато накрая срещнах жена си в сайт, всъщност тя ми беше единственото гадже от интернет, като изключим няколко заигравки от преди.
Така че до късмет са нещата. До колкото знам тиндър е повече за неангажиращ секс, но понякога и така може да изскочи нещо по-различно. Опитай, ще си покаже, ако не ти хареса не е задължително да продължаваш.

# 8
  • Мнения: 2 421
Познавам три,вече семейства,които се запознаха в Tinder.А имам и приятелка,която казва,че сайта е шрот.Така че,зависи на какви хора ще попаднеш,също от собствените ти претенции и изисквания,до колко си контактна...
Няма нищо срамно и ненормално в това, да си търсиш половинка в подобни сайтове.Има много хора,които нямат физическата възможност да контактуват с други хора навън, и тези сайтове са понякога най-доброто решение. Направи си профил и остави нещата да се случват,ако е писано,ще намериш подходящ човек за теб

# 9
  • София
  • Мнения: 32
Всичко е до късмет, не се знае къде може да се срещне правилния партньор, Успех Ви желая.

# 10
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Аз имам няколко приятели , които се срещнаха там и вече са семейство, и имат и деца. Смея да кажа, че са доста сполучливи връзки

# 11
  • Мнения: 15 356
Аз се ожених така.Не чрез Тиндър,но в сайт срещнах мъжа си,пет години сме семейство и той е любовта .
Хора и хора има навсякъде,въпроса е да ги срещнеш.

# 12
  • Мнения: 37
Tinder e сайт/услуга за неангажиращ секс. Не знам как стоят нещата за българските потребители, но като цяло това е насоката на тяхната услуга. Като цяло сайтовете за запознанства нямат нищо общо с това, което бяха преди 10+ години.

# 13
  • Мнения: 519
Преди около 4 години и аз ползвах Тиндър- до връзка с някой от апп-а не се стигна, обаче и до сега сме приятели с един момък, с който дълго време се сваляхме. Главно хората си търсят неангажиращ секс, но всичко си е на късмет като цяло. Всички, с които съм си писала, още в началото си казват какво търсят, за да не се губи времето на хората в празни приказки.

# 14
  • Мнения: 2 117
Аз нямам впечатления, моя приятелка се беше регистрирала, намери много интелигентно момче, но още веднага и без да я лъже и каза, че иска да са само приятели с привилегии. Тя много го хареса, понеже е на 40, много иска връзка и даже беше плакала след това негово изказване. Така, че аз лично не препоръчвам.
Същото се случи и с моя приятелка, на 33 е. Даже няколко пъти ѝ се случи със запознанства от там. Но то си е ясно какво можеш да очакваш там.

Общи условия

Активация на акаунт