Какво смятате за Tinder?

  • 41 140
  • 396
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 4 066
имам приятелка, която също намери момче, което в началото й каза, че търси неангажиращ секс, започнаха да се срещат, в началото така беше, но след няколко години връзката стана сериозна и се  ожениха, така че божа работа, то и тези, дето търсят сериозни връзки може след няколко месеца да се разочароват или да намерят друг обект на чувствата си и  да прекратят уж "сериозната връзка"
 мисля, че ако в профила изрично се натърти на това, че човек не търси неангажиращ секс с обвързани хора, ще се сведе до минимум атаката от такива хора
но като цяло знам, че Тиндър  в другите държави е по-скоро за неангажиращи връзки и прекарване на свободното време
в тази връзка в България има ли други подобни сайтове за запознанства,  преди години нямаше ли някакъв български, не се сещам името

# 16
  • Мнения: 1 376
Имах хубави преживявания, когато нямах мъж и не търсех нищо ангажиращо. Но предимно с чужденци.
Ако искам нещо "сериозно", то само времето и обстоятелствата могат да покажат. Всякакви целеустремени запознанства и срещи винаги са ми звучали малко "creepy"...

# 17
  • Мнения: 6 296
Аз преди 2-3 седмици се регистрирах в Badoo поради скука, инсомния и любопитство. Никога преди не бях посещавала сайтове/аппове за запознанства.
Беше ми любопитно как се случват тия харесвания и възможно ли е наистина да се запознаеш с някого през такъв сайт.
Ами, пишеха ми по 500 човека на ден! Joy Щом се появях онлайн, явно има светвах в зелено на мъжете Sweat Smile и се почваше едно неистово пищене от нови нотификации. Ако съм оффлайн, пак пишат, но по-малко, така че определено има зависимост. Да кажем, че успях да се заговоря с десетина, с които чатихме около една седмица. Ами всичките ми се сториха съвсем изрядни и като цяло свестни хора. Някой може би по-смотан, някой недодялан... всеки с характера си, ама съвсем нормални хора, мисля, че биха ставали за срещи без инциденти. Simple Smile Аз не пробвах. Повъртях се там седмица-две и се махнах. Омръзна ми, а и си отговорих на въпроса. Simple Smile))))

# 18
  • Мнения: X
Ами, пишеха ми по 500 човека на ден! Joy Щом се появях онлайн, явно има светвах в зелено на мъжете Sweat Smile и се почваше едно неистово пищене от нови нотификации.  

Мъжете са по-отчаяни от всякога, достойни са за съжаление. Сами не осъзнават колко им вреди това да са толкова "лесни" и как развалят жените с такъв наплив. Затова жените ги "ринат с лопата" и не дават 5 пари за тях Wink Заради това толкова е паднало толкова качеството на жените, че вече масово мъже си гледат кефа и въобще не им се занимава с женски глупости.

# 19
  • Мнения: X
Рядко запознанство в Тиндър може да прерастне в нещо повече от секс. Иначе имапвсякакви хора там.

# 20
  • Мнения: X
Аз го ползвам. Макар и не по предназначение т.е. не търся секс и забивки, искам нови познати. Това и съм упоменала в профила си. Запознах се с готино момиче, което беше дошло да живее в моя град и още нямаше нови познати.
Запознах се и с няколко мъже, забавни, интересни хора.
Но при всички случаи от самото начало съм казвала, че не търся еднократен секс и забивки. Някои спираха контакт при тези мои думи, другите казаха ''ок, и аз това искам''.
Също така, с всички съм писала поне няколко пъти, преди да реша да дам фейсбук, а после и среща. И винаги съм я уреждала на публично място, а аз съм отивала с личен автомобил.

Връзка не намерих, но не може да се каже и че търсих. Освен това, в хората, с които се запознах, имаше неща, които не са ми допаднали, но не че са били бройкаджии, а просто... характер, поведение, визия.

Имам и познати, свестни и сериозни, но малко недодялани, да не кажа смотани. Които също си направиха профили там, за да потърсят партньор. Така че, не всички регистрирани в Тиндър искат само еднократен секс.

Та, в крайна сметка - да, може и от Тиндър да излезе заек Simple Smile

# 21
  • Мнения: X
Запознах се и с няколко мъже, забавни, интересни хора.
Но при всички случаи от самото начало съм казвала, че не търся еднократен секс и забивки. Някои спираха контакт при тези мои думи, другите казаха ''ок, и аз това искам''.
Тези дето са се отказали да пишат не си губят времето, съгласните всъщност са се надявали да се получи нещо.
Цитат
Връзка не намерих, но не може да се каже и че търсих.
Това оскиморон ли е? Много исках, но нямах желание.
Цитат
Имам и познати, свестни и сериозни, но малко недодялани, да не кажа смотани. Които също си направиха профили там, за да потърсят партньор. Така че, не всички регистрирани в Тиндър искат само еднократен секс.
Свестни, но смотати???
Винаги става дума за секс, колко кратен ще е зависи от участниците.[/quote]
Цитат
Та, в крайна сметка - да, може и от Тиндър да излезе заек Simple Smile
От всеки храст може да излезе заек.
В крайна сметка нищо не каза.

# 22
  • Мнения: X
Запознах се и с няколко мъже, забавни, интересни хора.
Но при всички случаи от самото начало съм казвала, че не търся еднократен секс и забивки. Някои спираха контакт при тези мои думи, другите казаха ''ок, и аз това искам''.
Тези дето са се отказали да пишат не си губят времето, съгласните всъщност са се надявали да се получи нещо.
Цитат
Връзка не намерих, но не може да се каже и че търсих.
Това оскиморон ли е? Много исках, но нямах желание.
Цитат
Имам и познати, свестни и сериозни, но малко недодялани, да не кажа смотани. Които също си направиха профили там, за да потърсят партньор. Така че, не всички регистрирани в Тиндър искат само еднократен секс.
Свестни, но смотати???
Винаги става дума за секс, колко кратен ще е зависи от участниците.


Хаха, ами не, не е оксиморон. Не съм намерила, защото не съм и търсила. Търсех запознанства с интересни хора, това и намерих. Иначе да, прав си, че те може и да са се надявали на друго, но това си е тяхна работа, аз съм казала от самото начало какво търся. Друг въпрос, че ако много си допаднехме с някого, можеше да поискаме нещо повече (едната или и двете страни).
Въпреки това вярвам, че ако някой е там, за да търси връзка, рано или късно ще попадне на човек/хора, които търсят същото. Разбира се, може да си допаднат и да стане връзка, а може и да не си.

А свестни, но смотани - да, има. Не виждам нищо изненадващо. Има хора, които примерно са по-свити и срамежливи, нямат подход към другия пол, на живо са притеснителни, но онлайн приказката им върви. Или са в такава среда, в която не срещат нови познати, съответно не могат да намерят нов човек за (потенциален) партньор. Или са отишли да живеят в друг град и още нямат достатъчно познати. Всякакви ги има.

Според мен, ако има повече време ''чатене''(поне няколко дни/седмици) и разговорът не се върти (само) около секс, има доста добър шанс човекът отсреща да е свестен и да излезе добро познанство, ако не връзка.

# 23
  • Мнения: 2 442
Мъжката част тук приема нещата малко лично ми се струва,и коментарите прерастват в заяждане.
Ако една жена пише,че търси секс-ама как може,нечувано!
Ако пише,че търси приятели-хм,тая се прави на интересна.
Ако търси връзка-още една под прикритие...
Ми то на вас не може да ви се угоди Grinning
От БГ манталитета няма как да избяга никой...Всеки си пише каквото си иска,на който не му харесва,пропуска профила и продължава да търси "идеалната".
При нас нещата се случват основно по сайтовете.Когато човек работи от сутрин до вечер и има една свободна неделя,през която всичко е затворено,няма как да си търси жена/мъж навън.Повечето ми колеги и колежки са по сайтовете,женени,разведени,сами...и си карат работата.Всеки си намира каквото търси и никой не мрънка и обсъжда кой какъв е и какво търси.

в тази връзка в България има ли други подобни сайтове за запознанства,  преди години нямаше ли някакъв български, не се сещам името
Мойта приятелка е в един сайт "Елмаз",мисля че така се пише.Той бил основно(или само,не знам) за българи.

# 24
  • Мнения: X
Коментарите са без заяждане.
Лично съм пробвал да се запозная с жена, която не предлага секс и няма никакви очаквания.
Имаше секс на втората среща. Всъщност беше целенасочена и за двамата. Няма какво още да кажа за търсенето и предлагането.

# 25
  • Мнения: 2 780
Тиндър помага страшно много за пълноценен сексуален живот.

# 26
  • Мнения: 2 147
Що? Само полови атлети ли са там?

# 27
  • Мнения: 2 780
Не. Просто сексът става много достъпен.

# 28
  • Мнения: 2 147
Значи правилната дума е активен, щото, ако ти се падне дърво, няма да е пълноценен Grinning

# 29
  • Мнения: 2 780
Все е опит от които да черпиш:)

Общи условия

Активация на акаунт