1 юли -ПРОТЕСТНО ШЕСТВИЕ ЗА ДЕТСКИТЕ И МАЙЧИНСТВОТО (продължение 2)

  • 16 178
  • 384
  •   1
Отговори
# 30
  • Pernik
  • Мнения: 111

[/quote]

day mail Praynig
tova sa loga praveni za nashata fondatzia ,no ne mojem da polzvame vsichki Wink
[/quote]
изпрати ми ги аз ще ги кача да ги видят всички
devetakova@fmplus.net

# 31
  • sofia
  • Мнения: 7 477

day mail Praynig
tova sa loga praveni za nashata fondatzia ,no ne mojem da polzvame vsichki Wink
[/quote]
изпрати ми ги аз ще ги кача да ги видят всички
devetakova@fmplus.net
[/quote]

gotovo!!

# 32
  • Мнения: 1 828
оф.. чак сега успях да прочета всичко от събота насам...

Разбирам чувствата и бесовете на всички, но за мен събота беше малка крачка по пътя.. С такива малки, но една след друга крачки мисля, че ще успеем... БРАВО ХОРА, СТАРШНО СЕ ГОРДЕЯ, ЧЕ БЯХ С ВАС.. Сега вече не ме е страх да родя дете  Grinning Hug
Иначе това с касата си беше гавра.. следих новините цяла събота, и вестниците (на компа имам поне 15 прозореца с материали и снимките, които сте пуснали). Направо побеснях като дадоха нашия репортаж и оная мазната от форума на "жените социялистки"доте предлага "УВЕЛИЧЕНИЕ НА ПЕРИОДА НА МАЙЧИНСТВОТО И ГЪВКАВА ПОЛИТИКА,ЧЕ ДА СЪЧЕТАВАМЕ МАЙЧИНСТВОТО С РАБОТАТАТ СИ" Крава нещастна, и ние сме чували за PR..
Съгласна съм с всички, че сега е времето да ги натиснем с техните методи... Писма, дискусии, участия в заседания, лобиране, оказване на всевъзможен натиск, чрез протести, медии, МЕДИИ ама колкото може повече МЕДИИ...
Премамам, много се радвам, че се запознахме на протеста. Даваш пракрасни идеи  Simple Smile

Момичета, на линия съм да пишем писма. Мога и да ги разнасям до институциите, така и така част от работата ми е да тарча между тях...

# 33
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Аз съм сигурна, че не е за 4, ами за много повече това, което си написала. Ще видиш Grinning

Какво сега в петък ще ходим ли пред касата? Според мен трябва да е още в сряда или четвъртък,, за да дочакаме някакъв отговор все пак, да им държи влага до петъка, ако е в петък първо господина може да го няма и второ и да е там да се покрие и после след уикенда иди го търси за отговор.

Сряда или четвъртнък пред здравната каса, четвъртък май по-добре, сряда ще ходим на Комисията евентуално.

Аз съм съгласна и за четвъртък. Само да се съберем повечко мами.

# 34
# 35
  • Мнения: 4 068
Първото най-ми харесва.

# 36
  • Мнения: 2 534
Що четене изчетох и вече забравих даже какво искаш да пиша  Embarassed
Деби , много кофти история , минавала съм през тоз тип трудно и бавно захранване , добре , че беше на кърма дребното , та ми се разминаха скъпите млека .
Долли , когато му дойде времето , не със страх , а с гордост ще пъчиш коремчето , сигурна съм  Wink
Мишленце , най-после мина , а , отпусна ли те малко адреналина
Анимини , заради теб се върнах да чета и в старата тема , идеята с цветята ми допада
Клео , значи целия юли ще се трудиш от компа , сигурна съм , че ще имаш прозорец в долния ъгъл с наша милост
Инето , няма ли да се връщаш вече
Ханибал , аз ти дръпвах мегафона от ръцете , верно ли не си разбрала , че съм аз
Движението , и вас много ви обичам мацки , още повече , като вече ви познавам повечето лично
"Децата с увреждания" , дано да има раздвижване след вашите две срещи
Наси , то мила , като прочетох , че е алергия , още по-мъчно ми стана , по-добре шарка да беше . Дано да не е нещо сериозно поне  
От Пловдив ми писаха ,че са събрали 55 лева и чакам запис и от тях

# 37
  • Мнения: 1 671
Момичета, изчезвам от хоризонта за седмица.

Чао Laughing

# 38
  • Мнения: 2 534
Ох, Коала , завиждам ти , аз заминавам на 1 август и поради тази причини ще ми е невъзможна да подкрепя протест тогава . Смятам ,че най-разумната дата е 16 септември - събота

Мамма има голямо желание да ни помогне , ще синтезира и подреди информацията , така ще може да я представи в секцията Новини на сайта . Разбира се , когато има достатъчно свободно време за това

# 39
  • Мнения: 177
Аз съм сигурна, че не е за 4, ами за много повече това, което си написала. Ще видиш Grinning

Какво сега в петък ще ходим ли пред касата? Според мен трябва да е още в сряда или четвъртък,, за да дочакаме някакъв отговор все пак, да им държи влага до петъка, ако е в петък първо господина може да го няма и второ и да е там да се покрие и после след уикенда иди го търси за отговор.

Сряда или четвъртнък пред здравната каса, четвъртък май по-добре, сряда ще ходим на Комисията евентуално.

Аз съм съгласна и за четвъртък. Само да се съберем повечко мами.

Ако се организираме за четвъртък и ние с хлапето сме на линия, но в петък заминаваме и няма да можем да дойдем да им нашокаме канчетата, че сме лично потърпевши   #2gunfire

# 40
  • Мнения: 177
Здравейте момичета  Heart Eyes
Утре заминаваме на море. Приятна седмица на всички   bouquet  bouquet  bouquet

doniboni изгуби се напоследък, а сега съвсем ни оставяш. Да си починеш хубаво, че после пак те чакаме, на мен лично ми липсва темперамента ти  Wink

# 41
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Първото най-ми харесва.

koeto si izberete momicheta  bouquet

parvoto i na men nai-mi haresva Wink

# 42
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 652
на мен второто

# 43
  • Мнения: 2 534
Аз съм отворена и за още идеи за лого
Иначе , дотук предложените първото ми допада

# 44
  • Мнения: 1 828
аз май първото харесах.. по детски шарено  Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт