от жегите или по принцип?

  • 2 050
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 394
Ето Де Ванче-ти вече забеляза.Още малко, и дори да ни се разделят постовете,ще се знае за какво иде реч. LaughingВеселба да става в тва пусто време.

# 16
  • Мнения: 698
Не преследвам мъжа си. Никога не ми се е случвало да го правя.

Не се държа с хората по начин, по който не желая да се държат с мен.  Peace

Не е от жегата - нямат си други проблеми.  Grinning

# 17
  • Мнения: 3 405
Който си е ревнив и на минус 40 градуса пак ще се тормози. По принцип е!

# 18
  • Мнения: 98
И да си и да не си ревнив,то като ще се кръшка-спирачки няма!!!Добре е партньорът изобщо да не разбира,камо ли да се рови във вещите на другия...дано да не се стига до там де... Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 1 629
За жегите и/или връзката им с ревността не знам, ама Дрън-дрън и Та пляс така ме разхилиха, че ще ги викам да приспиват детето Laughing

# 20
  • Мнения: 6 155
И аз се чудя, дали времето е причината разни умствено ограничени форумки да правят днес цял ден от тъпи по-тъпи заключения и общовалидни изводи  newsm78
Явно пороите са удавили способността им да мислят  Wink

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Лятото е от жегите, зимата- от студа. От мен да го знаеш Peace

# 22
  • Мнения: 819
Това за жегите беше само за омекотяване на темата/ в смисъл за тези, които го правят да си имат оправдание и да не се чувстват лично засегнати!  Mr. Green /
Нищо общо нямат атмосферните условия, да знаете!  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 23
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Лятото е от жегите, зимата- от студа. От мен да го знаеш Peace

Генерален извод: Ревността е всесезонна - като скъпите масла и гуми. Ама не е така желана като тях...

# 24
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Лятото е от жегите, зимата- от студа. От мен да го знаеш Peace
Joy Joy Joy
Кое кара една жена да следи мъжа си като хрътка (с бомбе, шлифер и фалшиви мустаци)? Кое кара една жена така живо да се интересува от проблемите на околните (познати и непознати люде) и да приема навътре всичко, което се случва?
Моят отговор е - липсата на ангажименти.
Моят съвет към тези дами е - родете си още едно дете.  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 6 155
Лятото е от жегите, зимата- от студа. От мен да го знаеш Peace
Joy Joy Joy
Кое кара една жена да следи мъжа си като хрътка (с бомбе, шлифер и фалшиви мустаци)? Кое кара една жена така живо да се интересува от проблемите на околните (познати и непознати люде) и да приема навътре всичко, което се случва?
Моят отговор е - липсата на ангажименти.
Моят съвет към тези дами е - родете си още едно дете.  Mr. Green

Много си права  Peace

# 26
  • Мнения: 3 164
много умозаключения, мнооого нещо.............мда аз съм (до сега) единствената която си признава......ровя не само по джобове , ами и в душичката му бъркам Sunglasses не го оставям за секунда да се отпусне...винаги да е нащрек Twisted Evil.............леУлеее, сега колко съжаления, колко диагнози ще ми сложите ooooh! /болна ли съм ил' недоволна,А? или и двете на куп Party

п.п.не съм ревнива, а любознателна newsm48

# 27
  • Мнения: 819
много умозаключения, мнооого нещо.............мда аз съм (до сега) единствената която си признава......ровя не само по джобове , ами и в душичката му бъркам Sunglasses не го оставям за секунда да се отпусне...винаги да е нащрек Twisted Evil.............леУлеее, сега колко съжаления, колко диагнози ще ми сложите ooooh! /болна ли съм ил' недоволна,А? или и двете на куп Party

п.п.не съм ревнива, а любознателна newsm48

ТАКА МОЖЕ ДА НАМЕРИШ НЕЩО, КОЕТО НЯМА ДА ТИ ХАРЕСА!  Mr. Green  Peace

# 28
  • Мнения: 1 150
много умозаключения, мнооого нещо.............мда аз съм (до сега) единствената която си признава......ровя не само по джобове , ами и в душичката му бъркам Sunglasses не го оставям за секунда да се отпусне...винаги да е нащрек Twisted Evil.............леУлеее, сега колко съжаления, колко диагнози ще ми сложите ooooh! /болна ли съм ил' недоволна,А? или и двете на куп Party

п.п.не съм ревнива, а любознателна newsm48

ТАКА МОЖЕ ДА НАМЕРИШ НЕЩО, КОЕТО НЯМА ДА ТИ ХАРЕСА!  Mr. Green  Peace

Опаковка от Дюрекс и вече надут балон примерно  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 3 164
айде, бе - че той мъжОт на форумката изневерява ли Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт