Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ах, Анда, не съм чувала по-прекрасна молитва за дете. А, вярвай ми, аз самата съм казала много.

Малката още не съчинява много, но Дени е фантазьорка. Обикновено историите са свързани с желанието и да е момче и да лети, да спасява принцесите и ей такива простички неща Grinning

# 16
  • Мнения: 1 753
И аз да оспамя темата...
Ама страхотни са тези деца! Ейй, нямам търпение и моите да ми ги разправят врели-некипели  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
Да ги нацелувате и да ги слушате - в детските думи има най-много истини! И както е казала майка Тереза - "Най-добрите учители са децата!"

# 17
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Alex 1, какво ще кажеш за фантазиите на моя син?
Иначе, и Стоил ми е разправял, че му е било много хубаво и топло в корема ми  Hug и чувал гласа на татко си  Wink

# 18
  • Мнения: 4 806
Мами, това се казва тема Simple Smile
Даже с "Т" е по - правилно, т.е. това се казва "Тема"

С моята дъщеричка още не мога да споделя опит, защото още не говори, но ще я слушам много внимателно (то аз и сега го правя)
Но една позната ми разказва за нейната дъщеря, че като малка рисувала хората с ореолче около главите им (става дума за познати на нея хора), при което е обяснявала, че за всеки човек ореолчето трябва да е в определен цвят.

И аз нямам търпение да надникна в света на малката ми дъщеричка - да ми разкаже за нейните неща, какво вижда, какво си спомня. В очакване съм на чудни мигове... Simple Smile

# 19
  • Мнения: 7 914
Много се разчуствах от тази тема... Hug  bouquet

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Обикновено не приемам нищо за "необикновено"- намирам обяснение. И си спомням, че когато бях в детската градина и за често говорех за времето, когато съм била горяма... Мисля, че това са детски фантазии, децата имат много развинтено въображение (което им помага да се ориентират в света на възрастните- някъде го четох).

# 21
  • Мнения: 7 837
Alex 1, вярно нямаш спирачка. Разказвайте, разказвайте... А роптаете срещу снимките в нета  Rolling Eyes

 Grinning

# 22
  • Мнения: 5 877
Инна, много харесах разказа на Стоил. Аз имам всякакви фобии, ще спя по-спокойно, ако знам, че има кой да ме спасява от катастрофите, дето ми се присънват.

# 23
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Inna,
Цитат
Alex 1, какво ще кажеш за фантазиите на моя син?...Стоил ми е разправял, че му е било много хубаво и топло в корема ми  Hug и чувал гласа на татко си

  - В хомеопатията, когато търсим точната индивидуална хомеопатична "картина" на детето, започваме въпросите от това - Планирано ли е детето - т.е. очаквано ли е? Как са се чувсвали емоционално майката а и бащата, какво са си говорили,  дали не са очаквали да е момче пък то се е родило момиче... и т.н. и т.н
 - Бебето може и да не разбира думите, но То  разбиракакво си говорят и по-точно какво мислят и усещат родителите му и това е доказано по очевиден начин от многобройни хомеопатични случаи!  smile3529

# 24
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
 easter Хей момичета, много ми е гот при вас...
Неща като:
Цитат
когато за пръв път направихме опит за бебе, си го спомних... след това имах да ходя на рожден ден, по пътя гледах нацъфтелите дървета и топлата априлска вечер и си мислех "дано се помами, милото"... е, получи се.
Цитат
С моята дъщеричка още не мога да споделя опит, защото още не говори, но ще я слушам много внимателно (то аз и сега го правя)
Цитат
И аз нямам търпение да надникна в света на малката ми дъщеричка - да ми разкаже за нейните неща, какво вижда, какво си спомня. В очакване съм на чудни мигове...
Цитат
Много се разчуствах от тази тема...
Цитат
Alex 1, вярно нямаш спирачка. Разказвайте, разказвайте...

 Много ме стопляте  HugFlowers Bouquet  Two Heartssmile3529 Flowers Bouquet Two Hearts Hug
 

Последна редакция: пн, 03 юли 2006, 17:23 от Alex 1

# 25
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Anda, твоите 3 реда постинг са най-милото нещо, което съм чела от доста време насам.  Hug  bouquet Hug

# 26
  • Мнения: 122
Големият ми син е заченат горе-долу в деня , в който почина баща ми. Разбира се това го разбрахме по-късно/ около месец след смъртта му/. Преносих го с 10 дни и се роди на датата , на която се навършваха 9 месеца от смъртта на дядо му. Сега стана на 2год и 6 месеца и въпреки,че е виждал дядо си 2-3 пъти на снимка започна да говори за "дядо Данчо"/баща ми/. Отначало ми стана малко страшно, но после си помислих че може пък да не е страшно. Може би има един ангел-хранител.

# 27
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Да оспамя хубавата тема - като малка бях гледала част от такъв филм... някакви дечица играеха в една гора и си избираха семейства, в които да се родят; десетгодишната ми глава беше толкова впечатлена, че когато за пръв път направихме опит за бебе, си го спомних... след това имах да ходя на рожден ден, по пътя гледах нацъфтелите дървета и топлата априлска вечер и си мислех "дано се помами, милото"... е, получи се.
Ох, Анда  Hug и аз съм го гледала това, спомням си го и съм си решила, че точно така става работата.  Embarassed
И понеже Самуил го правихме цели три месеца Joy, та много си говорихме в този дух с мъжа ми. Мамихме го, мамихме го, дребния.
Той се е чудил, чудил, пък накрая е махнал с ръка и ей го на.  Party
Дано сега не си вика: "Леле, къде се натресох и аз!" Blush

# 28
  • Мнения: 5 877
И аз периодично си го мисля  Rolling Eyes
Благодаря на всички за топлите думи!

# 29
  • Мнения: 3 576
Аз също съм чела, че децата сами си избират родителите и вярвам в това.
Моя обаче нищо не е споделял досега, веднъж само го питах помни ли откъде е дошъл и той ми каза "С рейса"  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт