Уред за приготвяне на пюрета

  • 4 568
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 260
Момичета , след месец и нещо ще започна да захранвам, какъв уред за приготвяне на пюрета да си купя, тъй като няма да купувам, а ще ги приготвям аз, предложете ми най добрите ако сте използвали, от какво сте доволни, аз съм се спряла на този засега http://kasida.bg/product/49546/philips-avent-kombiniran-ured-za- … -blender-2v1.html

# 1
  • Мнения: 2 170
Ние имаме уреда на Babymoov за приготвяне на пара. Много съм доволна. В началото като че ли съжалих , но в последствие го оцених наистина. Просто се научих да го използвам както трябва😉
Не беше евтин, но си струваше , а и не мисля после да го махам .

# 2
  • Мнения: 19 687
Аз бях с това и съм супер доволна:

http://kasida.bg/philips-avent-kombiniran-ured-za-gotvene-496-405.html

Още си го ползвам за картофено пюре за нас Mr. Green

# 3
  • Мнения: 46 515
Нямам нерви да чистя такива уреди, по старомодния начин си ги правехме, в някакво малко съдче.

# 4
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Най- обикновен пасатор, който сигурно имаш вкъщи Wink
Не съм фен на трупането на вещи, които са лесно заменими.

# 5
  • Мнения: 19 687
Човече, то няма нищо за чистене. Слагаш плод/зеленчук/месо или каквото ще готвиш, наливаш вода в контейнера, след определеното време уредът се изключва сам, обръщаш същият контейнер наобратно и връткаш втория бутон Mr. Green Изсипваш смления продукт и изплакваш контейнер + ножче. Аз лично блъсках в миялната, та съвсем не миех Joy

Най- обикновен пасатор, който сигурно имаш вкъщи Wink
Не съм фен на трупането на вещи, които са лесно заменими.
Ми не съм съгласна. Моят уред заема по-малко място от пасатора и ми е много по-полезен, дори и сега.

# 6
  • Мнения: 260
Човече, то няма нищо за чистене. Слагаш плод/зеленчук/месо или каквото ще готвиш, наливаш вода в контейнера, след определеното време уредът се изключва сам, обръщаш същият контейнер наобратно и връткаш втория бутон Mr. Green Изсипваш смления продукт и изплакваш контейнер + ножче. Аз лично блъсках в миялната, та съвсем не миех Joy

Най- обикновен пасатор, който сигурно имаш вкъщи Wink
Не съм фен на трупането на вещи, които са лесно заменими.
Ми не съм съгласна. Моят уред заема по-малко място от пасатора и ми е много по-полезен, дори и сега.
И на мене ми казаха, че е по полезно с уред, отколкото на котлона да си ги приготвяш

# 7
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Да се смея ли, да плача ли 😀😀😀
Ако не знаете, можете да готвите на пара и в тенджера, ама ако ви се дават такива пари, няма драма.
Вие си знаете 😀

# 8
  • Мнения: 19 687
didi231, не знам какво имаш предвид под "по-полезно". В моя случай просто ми върши по-добра работа Simple Smile Спестява ми време, дебнене на котлона, чистене и миене - тоже. Ползвам го за варене, пюриране, както и вместо чопър за рязане.

Вики, то всичко може да се прави, както и преди 50 години, но техническият напредък е хубаво нещо. Опитай! "Тези пари" са се изплатили още преди година.

# 9
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Не става въпрос за технически напредък. Какъв технически напредък е готвенето на пара и смилането на храна?
Детето ми оцеля и без подобни ненужни уреди.

# 10
  • Мнения: 2 721
2016та Година захранвах, правех си всичко в малка тенджерка по “старомодния” начин, става бързо и лесно. За мен тези уреди са излишни.

# 11
  • Мнения: 2 170
Аз пък мога и с уред и без уред😂
Купих си го , за да си създам комфорт , да го изпробвам, а и имаме място. Намяше да бутам нищо в шкафове или да трупам.
Ние също се възползваме , особено ако правя някакво пюре за детето, което бихме могли да използваме като гарнитура след като го овкуся.

# 12
  • Мнения: 19 687
Това е съвсем безсмислен спор Sad То, по тая логика, децата ни ще оцелеят и без памперси, ама никой не повива вече с тензухени пелени, нали?

Удобство е, спестява време, върши ми работа много след като захранването е приключило и то далеч не само за храна на малкия. Не мога да разбера крайната ти позиция, при условие, че изобщо не си пробвала уреда, за който говоря.

# 13
  • Мнения: 2 721
Единственото нещо свързано със захранването , което купих беше хубав пасатор🤣.
ПП Никой не спори, казваме как сме приготвяли ние храната за децата си.
Имам възможност да си купя всички всевъзможни уреди за детето, но точно такъв тип уред ми се стори излишен. Както и нагревателя за храна който си взех и използвах точно веднъж. Не го приемайте лично, но това са маркетингови трикове и както на всички ни е ясно, има ли бебе на фронта искаме да му купим всичко , което видим, въпроса е там, че не всичко е необходимо. Enjoy!

# 14
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Не мисля, че ми крайна позицията. А и сравнението с памперсите изобщо не е релевантно.  
Хората сме различни. Аз съм човек, който не обича да се обргажда с вещи, без които може да мине и за това не ми допада подобна покупка, при положение, че вече имам хубав пасатор, тенджера и кошничка за готвене на пара.
Няма лошо, ако уредът ти е в полза, чудесно. Но нека мамите чуят и другата позиция, а именно, че това не някакъв задължителен, незаменим уред.

Общи условия

Активация на акаунт