Февруарчето игриво, става все по-бъбриво

  • 44 118
  • 739
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 353
Момичета, какъв препарат носите в чантите си за промиване и дезинфекция на ожулвания и рани на децата, станали на навън?

# 661
  • София
  • Мнения: 2 666
Момичета, какъв препарат носите в чантите си за промиване и дезинфекция на ожулвания и рани на децата, станали на навън?

Кислородна вода и стерилни марли.

# 662
  • Мнения: 420
Момичета, какъв препарат носите в чантите си за промиване и дезинфекция на ожулвания и рани на децата, станали на навън?

Кислородна вода и стерилни марли.

+ Йодасепт и лепенки

# 663
  • Мнения: 587
Явно днес е денят на цицините
+1

# 664
  • пловдив
  • Мнения: 1 096
Narciss, доколкото знам от нашия хомеопат - Арника монтана  се приема веднага след травма или удар.
Досега съм давала няколко пъти, но след вчерашния инцидент така се притесних, че изобщо забравих да дам.

# 665
  • София
  • Мнения: 10 642
И моят хубосник направи поредната цицина на челото преди малко,още не се е научил да ходи като хората,но постоянно бяга,и не се научи колкото и да му повтарям.Знаете ли ефикасен начин за по бързо сваляне на оток след първоначалният лед?
Мажа с арнигел

# 666
  • Мнения: 288
Момичета, заминаваме на море и няколко човека вече ми казват, че водят децата си с горнище на бански с дълъг ръкав ... за плажа става въпрос. Аз съм малко втрещена, защото не търпя жега и не си представям да облека сина ми с такова чудо.
Вие как действате/дайствахте по морето? Ние не сме от тези, които стоят по цял ден - ще ходим сутрин за 2-3 часа и следобяд, когато се надявам, че и гол да е - няма да му стане нищо. Басейн  с играчки и и поясите са ясни!

# 667
  • Мнения: 16 876
Не бих го причинила на детето. Мин.година беше с къс ръкав, тази също ще е така. Не виждам разлика между това да е в София, Пловдив, Варна. Слънце като слънце - силно. В София е с къси ръкави и крачоли, намазан с 50 фактор. До 10.30 - 11 сме сутрин навън.
Следобяд от 16ч.

# 668
  • София
  • Мнения: 2 666
В Декатлон има детски комплекти с дълъг ръкав и 3/4 крачол точно за плаж. Слънцезащитни се водят. Голямата първата година, даже и втората имаше такъв, защото е много бяла и много бързо изгаря.

# 669
  • Мнения: 6 276
Чисто гол беше на плажа,хем по лесно се къпе после и ми спестява пясък в пералнята. Повече от памперс не слагам вече навънка,хич не ме интересуват коментарите.И аз виждам бебета с дънки и маратонки,ама си мълча и не се бъркам да давам акъл.Който както иска да си облича детето,на мен ми е топло,съответно и на него би трябвало при 25 градуса плюс.

# 670
  • Мнения: 1 418
То си е бански , но с ръкав.На плажа слънцето е друго .Сега децата щъкат повече и ние сме с такова😊

# 671
  • Мнения: 4 021
На какъв слънцезащитен крем заложихте за морето?

# 672
  • Мнения: 16 876
То си е бански , но с ръкав.На плажа слънцето е друго .
Това не го разбрах Joy като е бански не пази топло? Или не се изпотява?

# 673
  • Мнения: 299
Аз също не съм взела такова. Уж е слънцезащитно, ама все пак дреха по тялото. А като влезе във водата, после и то да съхне (колкото и бързо да съхне - мокро си е).
Ние процедираме така - плаж до 11. Във водата играе със шапка, намазан; после излиза подсушаваме и е на сянка. Ако щъка чак толкова може и с една тениска или.пък това странно (за мен) нещо.
Моят син не е чак толкова бял и не е имал проблеми досега с кожата на слънцето. Вече ако са наистина мега бели, вие си преценяте.
Но след 11 и преди 17 тук е мор и не бих го водила на плажа. Даже напоследък и след 18 слизаме.

# 674
  • София
  • Мнения: 2 666
То си е бански , но с ръкав.На плажа слънцето е друго .
Това не го разбрах Joy като е бански не пази топло? Или не се изпотява?


Не пази топло и не се изпотяват. Много бързо изсъхва също така. Най-важното е че предпазва от слънцето.

Общи условия

Активация на акаунт