На коя част от облеклото държите най-много?

  • 2 356
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 733
На обувките държа най-много...да са такива, че дори когато остана гола да се чувствам облечена Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 146
Бижутата, обувките  и парфюма най- много ги тача.... е, това не значи ,че ще се докарам с хубаво бижу и анцуг - всичко се старая да ми е наред.

# 17
  • Мнения: 5 577
Старая се да изглеждам спретнато, не държа май на нещо определено.  Thinking

# 18
  • Мнения: 6 155
Държа да имам гащи на задните си части... другото са подробности Laughing
Подробностите, обаче трябва да са чисти, здрави и прилично съчетани.

Не ме друса мания по маркови обувки, дрехи, бижута и прочие глупости  Tired

# 19
  • Мнения: 3 164
държи на всички части да са чисти , изгладени и добре съчетани  Peace

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Държа на обувките най-много.

# 21
  • Мнения: 2 120
Затрупана съм с дрешки-костюми, спортни, официални, но най-често купувам обувки/различни цветове модели, височини/. Обожавам ги и има такива ,които само съм разхождала в дома си.

# 22
  • Мнения: 2 529
Държа на всичко, но най-много внимавам облеклото ми да не излиза от рамките на сдържаното, семплото. Не си позволявам почти никаква разточителност както в цветово отношение, така и в аксесоарите. Такъв е моят стил и облеклото ми до голяма степен отразява личното ми светоусещане. Grinning

# 23
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Кефя се много на обувки, като задължителното условие е да са най-вече чисти!  Mr. Green Щото каква файда да носиш обувки от 100 долара примерно, като са целите прашни, кални или с изтъркани токове?!  Sick
И много обичам да ми е удобно на тялото!  Blush

off - Добре дошла на мама Кенга, за сефте я засичам след голямата пауза, та затова!  Wink Липсата ти беше осезаема!   bouquet

# 24
  • Мнения: 8 505
Най-ного на обувките (в моя случай-маратонките).Не зная защо,но мръсните обувки винаги ми привличат погледа.

# 25
  • Мнения: 1 080
.....няма някаква част, на която да държа повече от останалите, опитвам се да гледам по-цялостно на външния си вид.

# 26
  • Мнения: 379
Всеки един детайл е важен, но най- вече трябва да се чувствам конфортно и да не изглеждам като излюзла от цирка

# 27
  • Мнения: 221
не съм робиня на дрехите- нося каквото му е удобно и ми харесва..
да има нещо, на което да държа много  newsm78 може би на гащите  Joy

# 28
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
на чантата (особено) и на обувките, също така и да не ме дразни цветовата комбинация, подлудявам като почна да измислям имена на цветове и да си търся точно еди кой си. Така, например 2 месеца методично обикалях докато не си намеря прасковена риза, не бананова или кайсиева  ooooh!, а за дамите-продавачки това бяха ненужни втелявания

# 29
  • Мнения: 5 140
Държа да изглеждам прилично, по възможност добре. Не робувам на модни тенденции - няма нищо по-смешно от това, жена да е облечена по последен писък на модата, но да изглежда жалко и крайно неподходящо в това облекло. Sick Акцентирам на удобното облекло, което в моя случай е предимно спортно.

И аз така. Peace

Общи условия

Активация на акаунт