Модни тенденции в прическите и всичко за косата - 9

  • 46 445
  • 750
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 14 801
То и сега ми е така,освен да взема връхчетата само и така да си ходя. Не се решавам за бретон,че после бързо изратсва и трябва да го скъсявам.
Аз хубаво мисля,ама да видим фризьора какво ще сътвори. 😂

# 301
  • Мнения: 18 562
То и сега ми е така,освен да взема връхчетата само и така да си ходя. Не се решавам за бретон,че после бързо изратсва и трябва да го скъсявам.
Аз хубаво мисля,ама да видим фризьора какво ще сътвори. 😂
Ами то какво друго. Бретон,черта,или повече етажи. Или просто да я пускаш. Знам ли и аз.

# 302
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Мис, аз съм за първия цвят, най-интересен ми се струва.

# 303
  • Мнения: 14 801
Не знам и аз,Мисче. За това викам някой ако има друга идея,да помогне,но май няма как. 😃
И аз съм за първия цвят. 😍

# 304
  • Мнения: 18 562
Мис, аз съм за първия цвят, най-интересен ми се струва.
И най-тъмен е,ще е максимално щадящо. Няма да има нужда много да се изсветлява. И ще го поддъргам по-лесно. Това е и целта. Да е " по-близък" до моя и не много светъл,но и да има изразен червеникав отенък. Абе искам цвета като на истински кестен от дървото. Ама как да го обясня😉😆 аз бях такъв цвят преди години и това е най-уникалния цвят,който съм имала. Но беше постигнат върху руса основа. И затова ми се и получи. Оттогава се оглеждам за такъв цвят,но не съм видяла подобен. Preference Toscana ако някой се сеща.  6.23 е цвета. Но при мен се беше получило по-тъмно. Точно кестен.

# 305
  • Мнения: 8 844
Аз пък се чудя как да се подстрижа.
Тук основно цветове обсъждаме,но дайте идеи за средно дълга коса,с етажи би трябвало да е,защото иначе ми се сплесква отгоре и не стои добре. 😃
Гледам по пинтерест,но и там са повечето цветове и черта,с вълнички. А аз не искам черта.
Комбинирайте подстрижката с някакво боядисване (ефект). Може да е кичур само. Подходящо боядисване може много да подчертае самото подстригване.

# 306
  • Някъде там
  • Мнения: 4 830
Мис,първия цвят.
Най интересн ми се вижда и мисля,че с него ще се възприемеш най много.
За подстрижка аз съм за черта.
Била съм боб,лоб,етажи и винаги се връщам към чертата ,както и към кафевия цвят Simple Smile
Сега много искам този цвят

# 307
  • Мнения: 2 588
Мис, и аз съм за първия цвят, все едно гледам естествения си цвят с всички нюанси. Знаех, че ще стигнеш до фризьор и няма да посмееш да тръгнеш на работа.

# 308
  • Мнения: 18 562
Мис,първия цвят.
Най интересн ми се вижда и мисля,че с него ще се възприемеш най много.
За подстрижка аз съм за черта.
Била съм боб,лоб,етажи и винаги се връщам към чертата ,както и към кафевия цвят Simple Smile
Сега много искам този цвят
Много хубав цвят. Днес ще отида до салона. Новооткрит е. Познавам фризьорката. Правила ми е официални прически. Сега си мисля да са кичури, за да се уеднакви цвета с този в корените. Ще видим.

# 309
  • Стара Загора
  • Мнения: 828
Втората снимка показана от Мис Каролин Бингли, какъв цвят се води? Да ме ориентирате за номер и боя.

# 310
  • Мнения: 18 562
Мисля че е 6 ца някъкава или 5 ца,кестен, но със златист и топъл оттенък е сякаш.Не знам,така по снимки е много подвеждащо.

# 311
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Мис,и на мен най ми хареса първия цвят. Simple Smile
Сумрачна искрице,взех си Лакме боята и двата цвята,но от колаж,защото хрома нямаше този номер в момента.Момичето ми каза,че по принцип не било хубаво да смесваме амонячна с безамонячна боя.Ще се снимам преди да се боядисам и след това,и ще кача снимка.Даде ми оксидант 6% Simple Smile

# 312
  • Мнения: 18 562
Записах час. Казах,че искам да изсветли с 3 , 4 тона най-много. И да е червеникав цвят. Каза ще го бутнем,но не ти обещавам колко точно ще се изстветли. Косата ми била доста тъмна,а е и с боя. Честно казано не знам дали ще стане каквото си го представям. Май ще оставя да се изсветли и ако ми хареса цвета,който се получи с изсветляващия продукт ще си остане той. Толкова искам такъв топъл червеникаво кестеняв цвят от години-е няма кой да ми го направи без трайни увлеждания. Не искам нещо особено. Нито е толкова по-светъл от моя.По улиците срещам десетки жевни с тъмна основа и такъв цвят. И с хубави коси. Ми става дума за нищо кой зане какво. Не могат да ме убедят,че не може да се получи дори само от един път. Самата фризьорка е от черно в момента супер приятно русо.
Става значи работата. Като видят тъмна коса и...сякаш се презастраховат и почват да предупреждават,че може и да не стане точно така. Доста се притеснявам. Вторинк ми е часа. И забравих да я питам дали работи със система за защита на цвета.
Иначе като цяло и имам доверие.

# 313
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479
Според мен, грешка ще направиш с това изсветляване на хубавата си коса и освен че ще й съсипеш състоянието, никога няма да постигнеш плътен и наситен цвят отгоре за повече от две седмици. Ще прозира, ще рижавее.

# 314
  • Мнения: 18 562
Да, но не мога да ходя и така.
Доста си чудя. Нещо трябва да се направи. Дали да не е само някой кичур по дължината. Не знам. Просто ми е трудно да реша. На мен не ми причи ако рижавее. От друга страна пък може би кичурите са по-удачен вариант. Червеното е много трудно за поддръжка.

Общи условия

Активация на акаунт