Модни тенденции в прическите и всичко за косата - 9

  • 46 380
  • 750
  •   1
Отговори
# 345
  • Някъде там
  • Мнения: 4 814
Мис, много добре ти се е получило.
Важното е ,че е станал цвят който харесваш и се уеднаквило Simple Smile

# 346
  • Мнения: 18 551
Аз вчера гледах обиране на цъфтеж,но по стандартен начин. 7 лв е при нас😆
На мен ми хареса. И щях да й кажа и на мен да ми ги обере, но й се обадиха от ДГ,че детето й е болно и не исках да я забавям. Ще е другия месец. А и цената на изсветляването беше 60 лв. Очаквах повече. Все пак цена като за малък град.
И то толкова,защото ми сложи почти 3 дози,че ми е голяма косата.
Не очаквах тази фризьорка да ме направи така добре. Хич им нямам доверие. Вече ще си ходя само при нея. Млада е и явно е в час. Което за тук е нещо невиждано и рядко срещано.
Каза ми,че с тази система косите даже стават по-хубави поне клиентки го твърдели. И наистина е така. Не вярвам чак,че няма никакви щети.
Каза,че дори свалят черна боя и правят светло русо и косите пак са добре.

# 347
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Мисче,честито много хубав цвят.Flowers HibiscusCupid

# 348
  • Някъде там
  • Мнения: 4 814
Момичета,има ги в БГ вече.
Случайно ги видях.
Взех си крема и маската.Чудесни са.

# 349
  • Мнения: 1 146
Момичета,има ги в БГ вече.
Случайно ги видях.
Взех си крема и маската.Чудесни са.

От къде ги купи?

# 350
  • Мнения: 18 551
Момичета,има ги в БГ вече.
Случайно ги видях.
Взех си крема и маската.Чудесни са.

От къде ги купи?
Не знам какви са тези продукти. Ще разкажеш ли малко повече? Явна са нашумели,но не съм в час с новостите.

# 351
  • Пловдив
  • Мнения: 1 039
Имам следният проблем. Косата ми е много тънка и мека, естествено руса (в момента боядисана в натурално пепеляво русо). На всичкото отгоре чуплива, но не истински къдрава. Почти не задържа форми (дори след професионален сешоар издържа максимум 24ч преди да се начупи). И няма много обем. Лицето ми е овално, с доста светла кожа и светли очи.
В момента косата ми е до раменете, но искам да я скъся, защото много ме дразни. Краищата са много сухи, пършиви, не стоят наникъде. Искам по-късичка, подредена прическа. Не мога да си позволя съвсем къса заради липсата на обем. Много харесвам черта с бретон, но пак идва проблемът с обема и чупливостта. А, и не искам да ми се налага всеки ден да я правя.
Та ако някой има подобна коса и е имал сполучлива къса или средна прическа, нека сподели каква е. Приемам всякакви идеи.

Аз съм с абсолютно същата коса. В момента съм на черта с бретон. Пробвала съм абсолютно всякакви прически от супер късо и рошаво до дълга коса - ами никога не ми седи, ако не я направя. Това е проклета коса. Също прическата в салон издържа максимум до първото спане. Най-лесно ми става в някаква форма, като я намачкам с някаква паста или пяна, но пък на другия ден изглежда като мръсна. така, че съм се примирила и всяка сутрин я пооправям, да има вид поне малко. Като средна дължина с бретон спасението е вързана на опашка или на кокче.

# 352
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Тази нова серия на Лореал я мернах в Ремедиум.

# 353
  • Мнения: 2 584
Аз миналата седмица я видях в ДМ и доста се чудих дали да я тествам, но си спрях на шампоан и балсам Total repair пак на Елсев.

# 354
  • Мнения: 1 146
Аз миналата седмица я видях в ДМ и доста се чудих дали да я тествам, но си спрях на шампоан и балсам Total repair пак на Елсев.
И в Дм ли я има? Супер!

# 355
  • Варна
  • Мнения: 5 885
И в Лили ги има от няколко дни.

# 356
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Ето ме и мен след боядисване и арганова терапия.
Цвета е с боята Лакме и комбинацията от 2 цвята,която каза Сумрачна искрица.
Преди

След

# 357
  • Мнения: 241
Тази буйна коса  с колко бои се боядисва?

# 358
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Чудесна си Хриси, много е красиво как ти се подвива косата в краищата. Heart

# 359
  • Мнения: 1 130
Хрисии, направо не личи, че е боядисвана. Много е естествено. Честито! Heart

Общи условия

Активация на акаунт