Модни тенденции в прическите и всичко за косата - 9

  • 46 378
  • 750
  •   1
Отговори
# 360
  • Някъде там
  • Мнения: 4 814
Хриси,чудесен цвят се е получил.
Много естествен Simple Smile
Затова харесвам боите на Лакме Simple Smile
Кои два цвята смеси?
И аз ще се боядисвам в края на лятото.За първи път отлагам толкова дълго време и то успешно Simple Smile
За новата серия на лореал,би трябвало да помогне за пускането на по дълга коса и да предотврати цъфтежа,хвърченето на косата и т.н
Нещо като маската за дълга коса на Керастаз ,но в пъти по евтина и с изненадващо за мен страхотен ефект и действие Simple Smile
Направи това което е описано заедно с крема Simple Smile

# 361
  • Мнения: 14 299
Хриси, страхотна коса ❤

Аз все забравям да похваля маската на Лореал с кокос, страхотна е. Втора опаковка започвам.

# 362
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Тази буйна коса  с колко бои се боядисва?
Боя и половина щеше да е достатъчна,но реших и сложих 2,за да се намаже хубаво и обилно.

# 363
  • Пловдив
  • Мнения: 494
OnDiNe_,благодаря!С четка е издухана,даже беше повече подвита,но падна след сън.Предния ден се правих,а снимката е от вчера.

mims3,Благодаря! Да цвета стана много естествен и много се харесвам. Simple Smile

Алечка,благодаря! Heart Маската с кокос и аз я ползвам и съм много доволна. Simple Smile

Сумрачна искрица,на Лакме колаж 5,17 и 6,17 са номерата.сложих 2-та окислителя с 6% и 2-те бои,макар че 1и 1/2 щеше да стигне,но реших всичко са сложа за да хване хубаво. Simple Smile
Гледам,че си постнала някъв продукт на Елсев,той за какво е?


П.П. сега съм си поставила за цел това лято още да си пусна косата,та да видим колко ще успея. Simple Smile

# 364
  • Някъде там
  • Мнения: 4 814
OnDiNe_,благодаря!С четка е издухана,даже беше повече подвита,но падна след сън.Предния ден се правих,а снимката е от вчера.

mims3,Благодаря! Да цвета стана много естествен и много се харесвам. Simple Smile

Алечка,благодаря! Heart Маската с кокос и аз я ползвам и съм много доволна. Simple Smile

Сумрачна искрица,на Лакме колаж 5,17 и 6,17 са номерата.сложих 2-та окислителя с 6% и 2-те бои,макар че 1и 1/2 щеше да стигне,но реших всичко са сложа за да хване хубаво. Simple Smile
Гледам,че си постнала някъв продукт на Елсев,той за какво е?


П.П. сега съм си поставила за цел това лято още да си пусна косата,та да видим колко ще успея. Simple Smile

Кремът от серията е разработен специално за дълга увредена коса. Той предпазва косата от накъсване, заглажда цъфтящите краища и осигурява термозащита при обработка със сешоар, преса или маша до 180°C*. Формулата му е обогатена с кератин от растителен произход, който укрепва косъма, подсилва структурата му и предотвратява бъдещи увреждания. Включено е рициново масло, което подхранва, заздравява и придава блясък на косата. В допълнение, витамин B3 и пантенол хидратират и омекотяват косата, намалявайки цъфтежа ѝ.

Кремът омекотява косата и улеснява разресването, оставяйки я силна, гладка и блестяща. Можете да го нанасяте както върху мокра, така и върху суха коса. С него ще спасите последните 3 cm от косата си.

# 365
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Сумрачна Искрица, страхотно ревю си направила за продукта. Мисля да го пробвам на къса (до раменете) коса и да видя как ще ми се отрази. Ако я омазнява ще го запазя като порасне да го ползвам. Тя не че сега ми се заплита косата, но заради блясъка, че пак се боря с косопад, а шампоана ми против косопад ми оставя косата като матирана и стандартните финиши за блясък, които ползвам не успяват да се справят.

# 366
  • Мнения: 8 521
Кремът омазнява ли косата ?

# 367
  • Мнения: 18 551
Блягодаря за информацията. Значи е точно за моята коса. Дълга и суха, леко увредена. Имам цъфтежи малко вече.

# 368
  • Мнения: 241
Тази буйна коса  с колко бои се боядисва?
Боя и половина щеше да е достатъчна,но реших и сложих 2,за да се намаже хубаво и обилно.
Аз съм с тънка коса до раменете и 1 боя едва ми стига, че затова питах. Явно аз не мажа както трябва.

# 369
  • Някъде там
  • Мнения: 4 814
Крема на лореал не омазнява косата.
Пробвах на суха няколко пъти вече Simple Smile

# 370
  • Мнения: 5 242
Здравейте момичета. Гласувах, че пламирам множество терапии, защото лятото винаги косата ми р ужасна, а в момента е ужасна от зимата още. Балеажа направо ми разказа играта. Доста подстригах , но не спира да цъфти и да изглежда като метла. Ще ходя вързана цяло лято с надеждата да расте и да режа това русо, тъй като и смисъл от потъмняване в момента няма.

# 371
  • Мнения: 441
Здравейте! Последните няколко месеца не съм доволна как фризьорката ми ми обира връхчетата. Излезе ми реклама на уред за премахване на цъфтежите и сега разглеждам в Емаг. Дали някой е ползвал такова нещо и може ли препоръки Blush

# 372
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Аз посетих моята любима "гаражна" фризьорка. Много я харесвам. Изключително скромна външно жена, но с големи изисквания към себе си и много старателна - да направиш нещо от моята тънка коса не е лесно. Половината пъти като я потърся е на обучение някъде, предимно в Италия - и винаги е светната за новите тенденции. Не говори почти.

Косата ми беше станала 10 см под раменете, на черта и вече не ми харесваше. Няма обем, изобщо някак не стои добре.

Та направихме някакъв Лонг боб с пластове, но не мога да кажа как е станало, защото след това правихме небрежни къдрици - с някакъв нов за мен метод пак. Хваща кичур с четката, усуква го около себе си и суши. Изглежда ужасно, но става страхотно - много по-добре от маша или преса, много нежно и естествено. Та сега още съм си с тях и не съм си видяла новата прическа.

Коренът ми е шестица - и двете се чудехме какво става, след като боядисвам с тройки. Напоследък нещо не ми хващат боите - поне три поредни пъти - вместо пепелна тройка, става медена шестица...

Последна редакция: нд, 26 май 2019, 14:02 от OnDiNe_

# 373
  • Мнения: 39 299
Може ли снимка на къдриците?

# 374
  • Мнения: 14 299
И моят фризьор така ми суши къдрици, много хубаво става. А, това, че не говори е голям плюс 😄

Ондин, ти си блондинка, нали? Много странно това с корените...

Общи условия

Активация на акаунт