Модни тенденции в прическите и всичко за косата - 9

  • 46 342
  • 750
  •   1
Отговори
# 390
  • USA
  • Мнения: 7 280
Нарочно ли ги обучават да дрънкат празни приказки с клиентките си?
Много ми е досадно когато момичетата започнат small talk.И няма как да ги игнорираш,защото са ти точно до главата и искаш,не искаш,се включваш в монолога.

# 391
  • Мнения: 8 774
Нарочно ли ги обучават да дрънкат празни приказки с клиентките си?
Много ми е досадно когато момичетата започнат small talk.И няма как да ги игнорираш,защото са ти точно до главата и искаш,не искаш,се включваш в монолога.


По същия начин се чустват и фризьорите - трябва постоянно да бистрят едни и същи теми...
Фризьорът навлиза в онези 30 см, които се наричат 'лично пространство' на всеки човек. Той трябва да предразположи клиента, трудно е да работиш 1-2часа без никакъв словесен контакт с клиента. И за двамата е трудно. 

# 392
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
Повярвай ми, не всеки иска такова предразполагане. Слава Богу, има фризьори, които не го прилагат.

# 393
  • София
  • Мнения: 12 374
Здравейте момичета 😘 Дойде ред пак за боядисване. Горе -долу на месец слагам боя. Този път даже два минаха почти. Сега  се чудя дали да не се подстрижа.
Момичетата с дълги коси, имам въпрос. На колко време се подстригвате ? Аз имам чувството, че не мога да си пусна дълга коса 😐Подстригвала съм я и всеки месец и през три месеца . Пак не става. Ходя си с коса или до рамо или малко под него. Все едно е заковала тази дължина и не мърда и сантиметър. Добре поне, че я изравних и е на черта. Филирана или етажирана изглеждам като кокошка.
Подстригвам веднъж на 2 месеца, когато ходя да се боядисвам. Боята ми държи дори малко повече, но нямам търпение.

За лятото ще се потъмня, максимално близо връщане към естествения ми цвят. Моята фризьорка е готина мацка, харесва ми да си лафим - за кучета, пътувания, концерти, история. Излизам много заредена от салона.

# 394
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Здравейте! Последните няколко месеца не съм доволна как фризьорката ми ми обира връхчетата. Излезе ми реклама на уред за премахване на цъфтежите и сега разглеждам в Емаг. Дали някой е ползвал такова нещо и може ли препоръки Blush
Имам тази машинка  от близо три  години.

Супер доволна съм , благодарение на нея успях да си пусна коса отново.

# 395
  • Мнения: 441
Каква марка е Blush

# 396
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
PERFECTBEAUTY - CUT SPLIT CORTADOR PUNTAS DAÑADAS
https://wadadreamsoflove.blogspot.com/2018/05/probando-perfect-b … ut-split.html?m=1

# 397
  • Мнения: 1 946
Този вид уреди стават ли за домашна употреба, тоест сам да си обираш връхчетата?

# 398
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Това и правя от както го имам.
Нищо сложно, което може да се види и от клипа в линка.

Последна редакция: вт, 28 май 2019, 09:09 от sl

# 399
  • Мнения: 1 144
А долу горе на колко време си обираш връхчетата?

# 400
  • Мнения: 1 946
То и сушенето с четка и сушоар у дома уж е лесно, ама все не мога :д А с туй нещо ме е страх да не "отрежа" нещо, което не е за рязане, хаха. Тоест съм с 2 леви ръце относно процедурите по косата.
Гледам по видеа, мацките след като се накъдрят си мажат къдриците с някакви кремчета, масла.. Това с каква цел е и аз какво бих могла да ползвам. Някакви специални масла ли има за къдрици..?
Много, много съм боса в тия среди.. Thinking

# 401
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
В началото на месец два, сега два , максимум три пъти годишно.
След процедурата обикновено правя подхранващи терапии.
Няма как да се отреже повече.Отрязаното се събира в малкия "контейнер" с прозрачно капаче в горната част на машинката.
Реже се само повреденото и то  не повече от два три милиметра.
Едонственото което може да се случи е да се обработват големи кичури и да се прави по бързо от колкото трябва, но тогава резултата е недобро обиране на връхчетата.Тоест няма особен ефект, но няма и щети .

Последна редакция: вт, 28 май 2019, 18:46 от sl

# 402
  • Мнения: 441
Много благодаря! Ще се поразгледам и сигурно ще пробвам и аз Flowers Hibiscus

# 403
  • Някъде там
  • Мнения: 4 808
Пробвахте ли храната за коса с алое вера?
Дали е хубава колкото банановата ?

# 404
  • Варна
  • Мнения: 5 884
Аз я купих, не съм във възторг.
Не мога да я сравня с банановата, защото не съм я ползвала, но е по-добре от папаята, която не правеше абсолютно нищо.

Общи условия

Активация на акаунт