Модни тенденции в прическите и всичко за косата - 9

  • 46 398
  • 750
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 427
Аз също ползвам шампоан с чесън и съм приятно изненадана.

# 511
  • Мнения: 11 003
Кой е този шампоан с чесън?

# 512
  • Мнения: 107
Момичета имам нужда от помощ.  Това на снимката е косата ми естествено изсъхнала, когато ползвам сешоар става права. Преди ражданията беше доста по- чуплива и гъста,  но  сега това е положението.  Та въпроса ми е, това права или чуплива коса е? Според вас може ли с някакви продукти да стана с по-изразени чупки.

# 513
  • Мнения: 35 962
чуплива е
погледни и в темата на къдрокоските за съвети

# 514
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Определено е чуплива коса и е хубава и така!

Момичета, аз съм висока, с доста високо чело и изразителни черти и пак не ми отива дълга коса. Явно няма формула. Simple Smile

# 515
  • Мнения: 39 315

julsii, косата ти "плаче" за терапия с отвара от ленено семе. Ще станат разкошни къдрици!

# 516
  • Мнения: 18 552

julsii, косата ти "плаче" за терапия с отвара от ленено семе. Ще станат разкошни къдрици!

А на моята дали ще се получи с ленено семе? И моята е чуплива. Виждали сте я. Отдавна си чудя на това ленено семе. Имам у нас обаче смляно,консумирам редовно.

# 517
  • Мнения: 14 301
Аз със смляно го правя,  защото все не намирам цяло.  Няма проблем. Наистина е чудотворно.

За боядисване съм... много бели косми. Взех по-светъл цвят, пак Елеа. Утре, обаче.

# 518
  • Мнения: 8 527
Имайте впредвид, че много дългите коси отиват на по-млади момичета. При жени на 35+ такава прическа състарява.

# 519
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Кой е този шампоан с чесън?
Преди ползвах на марката Хунка кеър,а сега на Биоблас

# 520
  • Мнения: 18 552
Имайте впредвид, че много дългите коси отиват на по-млади момичета. При жени на 35+ такава прическа състарява.
Не мисля. Не е задължително. Пак зависи от жената. Моя роднина е с гъста и чухлшво дълга коса и е около 40 те. Не би й отивало къса,винаги е била с дълга и винаги пусната. Не мога да си я предстовя по друг начин. И не я състарява,а точно обратното.

# 521
  • София
  • Мнения: 2 934
Много е относително на кого отива дълга коса. Факт е, че на някои жени грам не им отива, но няма сила която да ги убеди в противното.


Аз също имам шампоана с чесън и съм доволна. Сега си купих този на Лореал за дълга коса и от него съм много доволна.

# 522
  • Мнения: 8 527
Имам впредвид много дълга коса, почти до кръста.

# 523
  • Мнения: 18 552
Имам впредвид много дълга коса, почти до кръста.

 Да разбрах. Ами моята роднина  е точно с такава. Отива й. Наистино е относително.

# 524
  • Мнения: 11 003
Кой е този шампоан с чесън?
Преди ползвах на марката Хунка кеър,а сега на Биоблас

Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт