Модни тенденции в прическите и всичко за косата - 9

  • 46 449
  • 750
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 21
Здравейте, искам да попитам кой шампоан (и балсам) мога да ползвам всеки ден без да си увредя косата? Знам, че не е хубаво да се мие косата всеки ден, но аз тъй като тренирам и след това косата ми е ужасна и няма как..

# 631
  • София
  • Мнения: 28 634
Много има. Избираш за честа употреба според типа коса.

# 632
  • Мнения: 2 433
Аз също мия почти всеки ден, рядко пропускам, отново заради тренировки.
Измивам в момента с Nature Box Almond  с масло от бадем, защото само това ми хареса в дрогерията. Търся без сулфати и силикони, общо взето по-леки шампоани

Преди това ползвах на Милкшейк, като честно казано не намирам особена разлика, доволна съм и от двата.

Но си е до коса и скалп, при положение, че се измиваш ежедневно си трябва проба-грешка.

# 633
  • Мнения: 106
Аз съм доволна от Vichy Dercos Mineral Soft

# 634
  • Мнения: 39 413
Дъщеря ми си е купила шампоан оцветител- Лореал Колориста. Има ли вариант да се отрази на косата ѝ като истинска боя?

# 635
  • Мнения: 18 562
Здравейте, искам да попитам кой шампоан (и балсам) мога да ползвам всеки ден без да си увредя косата? Знам, че не е хубаво да се мие косата всеки ден, но аз тъй като тренирам и след това косата ми е ужасна и няма как..

Аз ти препоръчвам горещо на Биодерма Ноуд Флуд-зеления, точно ежедневен, мек и без вредни съставки. За ежедневно миене е идеален, то си го пише, за това е подходящ. Има за различни коси.

# 636
  • Мнения: 4 419
Момичета попадали ли сте на това и ползвали ли сте го?


https://beautycosmetic.biz/rubelia-bond-plex-treatment-komplekt- … rija-p-16458.html

Попадна ми тестер от стъпка  3  и вчера го пробвах. За около 5 минути, нанесено като балсам с отмиване.
Косата ми стана много гладка, (почти) без разхвърчани фризи косички. На пипане е мека, гладка, и сякаш по-хидратирана. Иначе се усещат сухи тези летящи косички, а сега не е така.
Чудя се това протеин или хидратация се води, защото явно от това е имала нужда косата ми. И искам да се ориентирам какъв продукт да й сложа следващия път.

# 637
  • София
  • Мнения: 188
Здравейте, от известно време обмислям смяна на прическата. В момента изглеждам така
А съм се спряла на нещо подобно

На 40+ съм. Знам, че е най-добре да се консултирам с фризьорката ми, така и ще направя, но искам и вашето мнение.

# 638
  • Мнения: 39 413
О, много смело, но подкрепям.

# 639
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479
Стаси, три пъти да от мен! Ще придобиеш съвсем друг вид (тази ти прическа слага бая годинки отгоре на всеки).

# 640
  • Мнения: X
Stasi_13 наистина смело,но всяка смяна е зареждаща,на мен втората ми харесва.
Аз нахлувам да се оплача и за съвет.При опит за омбре или не знам какво изсветляване на краищата ми ,косата ми е изгорена и стои като метла,е малко е допринесло и морето.Утре имам час при фризьор,друг ,за да ме подстриже,със средно дълга чуплива коса съм,и никога не съм би с къса и сега се надявам да не ми е скъси много.Дайте съвет какви да използвам като маски ,балсами и т.н. по принцип съм със суха коса ,то и кожата ми е такав.чудя се за витамини ,но не знам какви ...

# 641
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479
Спести си времето и парите, омбрето се оправя само с ножица - тука половината го гледахме този филм Cry

# 642
  • Мнения: 8 550
Stasi_13, според мен задължително смени и цвета !

# 643
  • Мнения: 241
Стаси, ще стане много добре. За моите разбирания дори не е смело, ами нормално. Коса е, расте. Simple Smile
И според мен смени цвета.
И да качиш снимка после.

# 644
  • София
  • Мнения: 188
Много ви благодаря за подкрепата момичета. Имах нужда от нея. Записвам си час за  другата седмица пък да видим какво ще измислим с фризьорката. Само последните две мнения за смяна на цвета малко ме объркаха. Имам доста бели коси и ако не съм на кичури не е ОК. Трябва си редовно боядисване на корените.
Вкарахте ме в размисли за нов цвят сега ....Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт