Модни тенденции в прическите и всичко за косата - 9

  • 46 396
  • 750
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 241
На мен тези кичури ми стоят малко демоде. И някак си косата стои без блясък така.
И аз имам бяла коса. Боядисвам се сама вкъщи. Косата се боядисва много лесно като е къса. Цветът се освежава и стои лъскава.

# 646
  • Мнения: 2 585
Здравейте, искам да попитам кой шампоан (и балсам) мога да ползвам всеки ден без да си увредя косата? Знам, че не е хубаво да се мие косата всеки ден, но аз тъй като тренирам и след това косата ми е ужасна и няма как..
Аз харесвам мицеларните шампоани на Нивея и Сайъс. Ако си боядисваш косата- червените серии на Le petit marseillais и Елсев.

# 647
  • Мнения: X
Спести си времето и парите, омбрето се оправя само с ножица - тука половината го гледахме този филм Cry

За жалост съм наясно,че ножицата ще оправи,но няма да стане изведнъж да орежа косата,някак си не ми се иска толкова късо .

# 648
  • Мнения: X
Здравейте! Не знам дали тук е правилната тема, но имам въпрос.
Искам да попитам каква грижа използвате за суха и изтощена коса в краищата ? Sad

# 649
  • Мнения: 106
Здравейте! Не знам дали тук е правилната тема, но имам въпрос.
Искам да попитам каква грижа използвате за суха и изтощена коса в краищата ? Sad

Аз оправих този проблем с orofluido ☺️

# 650
  • София
  • Мнения: 12 374
Последният ми шампоан е от серията, доволна съм.

През колко време сменяте шампоаните?

# 651
  • Мнения: 18 552
Може ли препоръки за термозащита?
Сменям рядко. Редевам еднипи същи. Порада проблемите ми със скалпа. Имам 3 -4,коштохползвам от години и ди ги вълня през 2 месеца. Понякога пробвач нещо ново,виждам,че няма да стане работата и си се връщам пак на лечебните. Отскоро понякога разнообразявам с бешкия  на малкат на Хип и съм доста доволна от него.

# 652
  • Мнения: X
Нямам търпение фризьорът ми да се върне от отпуска и да ме оформи по този начин. Само бретонът ще е една идея по- къс.

През колко време сменяте шампоаните?

С всеки сезон. По- скоро продуктите, които ползвам, са два типа: есенно- зимни и пролетно- летни. Също така през тези два периода подхранвам краищата на косата с различен вид "храни за коса". По този начин избягвам почти неизбежното изпръхване и изтощаване на косата по краищата.

# 653
  • Мнения: 14 300
Не сменям шампоани. Ползвам докато съм доволна. Не помня от кога съм с Билка против себорея, харесва ми и не виждам причина да пробвам друг.

# 654
  • Мнения: X
Нямам търпение фризьорът ми да се върне от отпуска и да ме оформи по този начин. Само бретонът ще е една идея по- къс.

През колко време сменяте шампоаните?

С всеки сезон. По- скоро продуктите, които ползвам, са два типа: есенно- зимни и пролетно- летни. Също така през тези два периода подхранвам краищата на косата с различен вид "храни за коса". По този начин избягвам почти неизбежното изпръхване и изтощаване на косата по краищата.
Много хубава прическа,да взема да си направя и аз така косата..до следобяд имам време да помисля ..с какво подхранваш краищата

# 655
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Шампоани не сменям, често. Имам няколко от които съм доволна и си ги въртя, но не е на определено време. Задължителен ми е един за косопад (помага, но прави косата ужасна)-ползвам го основно пролетно време при нужда. Една протеинова серия, която ползвам няколко пъти в годината и два други, които са ми хидратиращи-тях си ги ползвам редовно. Сега лятото си тръся за ежедневно ползване

# 656
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 387
Вече доста време ползвам ето този шампоан:
https://www.zoya.bg/%D0%9D%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0%D0%BB%D … %D0%BC%D0%BB.8057

на Д-р Конопка. Много е мек. Изобщо не изсушава. След него мога и без балсам или маска даже, а косата е чиста.

# 657
  • Мнения: X
ana74, последната една година основно с храните за коса на Гарние. Според сезона ги редувам. Преди това (както и сега от време- навреме) с кристали за коса, с разни масла, често дори слагам направо някой по- силен балсам или маска от типа на такива за увредени коси, но в тези случаи- наистина само по крайчетата.

# 658
  • Мнения: 4 382
Последният ми шампоан е от серията, доволна съм.

През колко време сменяте шампоаните?
Не повтарям опаковка от един шампоан, защото моята коса свиква бързо, но може да се "въртя' около една марка.

# 659
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Може ли препоръки за термозащита?
Аз вече потретвам Ми Аманте-то. С него ми е най-добре.

Общи условия

Активация на акаунт