Малък корем

  • 4 878
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 053
Благодаря Ви момичета,записах си час за четвъртък при Д-р Делев /понеже съм от Пловдив/ и пак ще Ви пиша за резултата.

# 16
  • Мнения: 911
Ама разбира се, че големината на корема няма никакво значение!!! Няма да срещнеш две бременни, които по едно и също време са били с еднакво дебели кореми. Зависи от толкова много неща - структура, килограми, мускулатура, околопл. вода, че даже и от еластичността на кожата, за гените да не говорим. Моя например беше дълго време сравнително малък, а последните четири седмици експлоадира. Щом е казал, че бебето расте добре, не се притеснявай  и се наслаждавай на последните седмици!!!

# 17
  • Мнения: 6 618
Щом са те гледали на ехограф и са ти казали ,че бебето е добре няма от какво да се притесняваш Peace

# 18
  • Мнения: 1 860
Гледа ме и каза,че размерите са добри /най-много да се движа с 1 седмица назад/,но я притесняват моите размери-вида ми отговарял за 6 месец,ходих и при друг специалист и той каза същото.
Това според мен само може да те радва. Аз бях с много малък корем до края, дори като ми изтекоха водите цялото лекарско войнство се притесни и ме прати на скан да видят колко голям е бебо. Детето се беше рзвило идеално за седмицата си и не сме имали проблеми никакви. Много съм се чудила къде точно се беше събрал милия. newsm78

# 19
  • Мнения: 816
Преди два дена моя позната роди момиченце-3,500, а коремът й беше, като за 7-мия месец.

# 20
  • Мнения: 2 327
И аз не бях с особено голям корем. А последния месец бебо спря да расте - май за 1 месец наддаде към 100 грама. Но нищо му нямаше. Роди си се съвсем нормално на термина.
Не се притеснявай от такива приказки. Бебетата започват да се развиват различно май след 20-тата седмица и оттогава и таблиците не вършат работа. Щом на ехографа изглежда добре, значи няма проблем Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 626
Не се притеснявай, важни са размерите на бебето, а не твоите.  Щом бебето расте няма проблем. Всичко е индивидуално. Аз отидох да раждам с обиколка на корема 88см. , а сина ми се роди 3.400.

# 22
  • Мнения: 216
Изобщо няма място за притеснение,това е савсем нормално,майка ми като е била бременна за мен е имала съвсем малък корем и през цялата бременност е ка4ила 6 килограма,а аз ж момента съм в 6-ти м. и съм като преяла.Леко бременеене!  love001

# 23
  • София
  • Мнения: 2 227
Това за растежа на бебето само по обиколката ли го прецени? Едва ли би могъл ... Thinking
Според мен големината на корема няма толкова пряка връзка с големината на бебето ...
Ами да точно така, аз като имах огромен корем не ми попречи да родя бебе 2850... Имам предвид, че огромния корем не ми гарантира голямо бебе и обратното.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 884
Големината на корема не е показател за големината на бебето.Аз бях с малък корем, а синът ми се роди 3.500кг.Спокойно!
Същото и при мен но бебето беше 3350-изглеждах като в шести месец Peace

# 25
  • Мнения: 1 084
Simple Smile Колкото бременни, толкова и кореми Simple Smile). На мен почти не ми личеше, на работа разбраха, че чакам дете едва в щестия месец и то само, защото им казах Simple Smile). През цялото време разни "спецове" ми разправяха, че ще родя малко бебе, а то се роди съвсем нормално: 3, 150 и 51 см Simple Smile)).

# 26
  • Мнения: 660
Големината на корема има повече връзка с количеството на околоплодната течност, а не толкова с големината на плода. Като те гледаха на ехо, не се ли сетиха да премерят тя колко е? newsm78

# 27
  • Мнения: 1 053
Казаха ми,че окоплодната течност е в норма и размерите на бебето също,но аз си мисля дали всичко с плацентата и пъпната връв е добре и дали се храни нормално??? -това са ми притестенията.......

# 28
  • София
  • Мнения: 4 966
Дрън-дрън
Никога не са ми мерили корема.Нито са ми го гледали.
Само ехограф.
Я не се шашкай за глупости.

# 29
  • София
  • Мнения: 4 966
Ако толкова те притеснява това-отиди на триизмерен ехограф.Там гледат всичките му неща.

Общи условия

Активация на акаунт