Женени от пръв поглед < II сезон > тема 8 /15.04 - 21.04/

  • 69 925
  • 1 895
  •   1
Отговори
# 1 815
  • Мнения: 2 220
За статистиката... Къщата на Зарко в Симеоново е необитавана от много години! Е постегнали са я за снимките..
Айде сега, ново 20. А къде живее Лиско?

# 1 816
  • Мнения: 289
О това незнам,но в къщата не съм го виждала.

# 1 817
  • Мнения: 319
А, такааа. В това предаване остана ли нещо, което да е истинско. Само майката на Мерал май

# 1 818
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 308
Ха, сега. Това ако е истина, от предаването удариха дъното на дъното...

# 1 819
  • Мнения: 289
Къщата е запустяла. Живееше преди години една баба и от тогава никой не съм виждала,особено Лиско.

# 1 820
  • Мнения: 9 162
За статистиката... Къщата на Зарко в Симеоново е необитавана от много години! Е постегнали са я за снимките..
Айде сега, ново 20. А къде живее Лиско?
Е как къде живее, при фенки, той е неотразим.
Дори си мисля, че от предаването са му казали да е по-освободен, да прави шеги и да се държи по-близо до Таня, за да я предразположи. То иначе ще гледат в една точка и тишина. Не може да се държи така мъж на тези години, или му има нещо.
Бе нещо за ранени лъвчета да се каже зодиакално. Само за мен нищо не се каза (( Лъвче с асцендетн Стрелец, не ги знам Марс и Луната де са, ама ми правиха хороскоп преди много години по компютър въведоха данни и то си излиза звездната карта със зодиите . Конфигурацията ми беше отчайваща, в домовете нямаше никой, само на тежките места се бяха струпали някакви точки и те така... ми ранен лъв съм ох, ох((

# 1 821
  • Мнения: 2 990
За статистиката... Къщата на Зарко в Симеоново е необитавана от много години! Е постегнали са я за снимките..

А ти от къде имаш тази информация ?

# 1 822
  • Мнения: 569
Зарето явно има добри приятели в екипа на предаването, които му търсят ново жилище, вървящо с жена за опипване.

# 1 823
  • Мнения: 15 906
За статистиката... Къщата на Зарко в Симеоново е необитавана от много години! Е постегнали са я за снимките..

Това обяснява окаяния й вид. Но тогава къде живее той?

# 1 824
  • Мнения: 289
За статистиката... Къщата на Зарко в Симеоново е необитавана от много години! Е постегнали са я за снимките..

А ти от къде имаш тази информация ?
Живея на другата улица

# 1 825
  • Мнения: 2 413
Да си кажа и аз по темата с нет-запознанствата. Днес празнуваме първа годишнина с мъжа ми, който срещнах в подобен на tinder сайт. Отне ми цели 33 години да го срещна и не е като да не съм имала предишни връзки. Заживяхме заедно две седмици след като се запознахме, след 3 месеца забременнях , после набързо и сватба и така. Подобни истории вероятно има много, но исках да кажа, че ние си писахме доста преди да се видим и ..беше изключително вълнуващо. Имаше невероятна комуникация, чак после ми липсваше, когато всичко стана ‘реално’. Буквално се влюбих в начина, по който този човек пише, изразява се, мисли. От опит знам, че после можеше и нищо да не се получи, защото докато не видиш блясъка в очите и докато не усетиш човека от плът и кръв..си е илюзия. Но- и до ден днешен мисля, че ако се бяхме запознали на друго място, едва ли щяхме да се забележим. Външно сме много различни и направо неподходящи. Засега обаче смятам, че по-подходящ мъж за мен не се е родил.
Та..абсолютни предразсъдъци са това със сайтовете за запознанства. А и смятам, че е нелепо да има толкова самотни хора при съвременните възможности за коминукация.

# 1 826
  • Мнения: 289
Ами не живее в Симеоново! Щяхме да се засечем поне веднъж!. Декември правиха ремонт на къщата,мислехме че е продадена а то какво било! Грозно е и Лъжа!

# 1 827
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 308
Бънди, ти знаеш ли нещо по въпроса с къщата?
Голям "играч" този твой приятел.
Ремонт? Смятайте какво е било преди това.

# 1 828
  • Мнения: 126
Сега бай Заре да не се окаже някакъв милионер-реститут, който живее наистина на жълтите павета, но е искал да го харесват заради собствения му неотразим чар и харизма и се е правил на бедняк, за да изпита благоверната? Ше омра!

# 1 829
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 308
Сега бай Заре да не се окаже някакъв милионер-реститут, който живее наистина на жълтите павета, но е искал да го харесват заради собствения му неотразим чар и харизма и се е правил на бедняк, за да изпита благоверната? Ше омра!
Падам 😂😂😂

Общи условия

Активация на акаунт