Женени от пръв поглед < II сезон > тема 8 /15.04 - 21.04/

  • 69 853
  • 1 895
  •   1
Отговори
# 1 875
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 297
Мернах и аз Каканашева, не можах да я изтрая и 2 минути. Нещо цивреше, или по- скоро се напъваше. Жалка е. Или може би- болна. С годините, сякаш, все повече изветрява.
Да се хващат със Систъра под ръка и на 4- ти км.

# 1 876
  • Мнения: 311
Одеве гледах онази кукувица Мегз в Папараци! Ама ненормални ли са тези хора да и дават трибуна на тази луда?! Говорѝ 1 час и не каза нищо, ама съвсем нищо! Едно, че не и се разбира и после тя просто подхвърля отделни думи , които валят като поток и заблуждават, че разказва история.
Миглена е психолог. Така описано, не ви ли прилича на някого? Явно някои качества си вървят като добавка към образованието. Simple Smile

# 1 877
  • Мнения: 125
Миглена е психолог. Така описано, не ви ли прилича на някого? Явно някои качества си вървят като добавка към образованието. Simple Smile
Миглена е психопат!

# 1 878
  • Мнения: 311
Е... Ти го каза!

# 1 879
  • Мнения: 2 015
Скрит текст:
Ми то има ли формат, който да не лъже? Одеве гледах онази кукувица Мегз в Папараци! Ама ненормални ли са тези хора да и дават трибуна на тази луда?! Говорѝ 1 час и не каза нищо, ама съвсем нищо! Едно, че не и се разбира и после тя просто подхвърля отделни думи , които валят като поток и заблуждават, че разказва история. Ето, всичко ни е такова по нашите телевизии. Бутафория и циркове за пари. За малоумници, каквито си представят, че са зрителите! Като историята с пръста и Петканови, сватбата им в Брадъра и изстрелването им в орбита сега. Дълго съставян и бавно осъществяван план! И после, ако имам нужда, дали ще повярвам някога на някого в сайт или на улицата, или някъде въобще?
А този нали е някакъв експерт по храни или каквато беше там високопарната му синекурна длъжност.

Това как се връзва със синекурна длъжност?! https://www.haccp.bg/%d0%b7%d0%b0-%d0%bd%d0%b0%d1%81/
Ама ти сериозно ли смяташ, че ТОЗИ човек, прави всичко ТОВА, което е описано в тази статия? Да ги привикам тогава в китайския ресторант до нас, да проверят колко са им безопасни храните, че 3 (три!) хапки от тяхната храна ме пратиха с линейка в токсикологията на Пирогов и докторите казаха, че такова чудо не са виждали!


Не зная какво прави, но когато ги питаха с какво се занимават, чух точно това име  - Хасеп. Стана ми любопитно и потърсих линк. Ако някой е разбрал друго от инфото му, нека ме опровергае.
https://www.dailymotion.com/video/x734532    32;43 минута


Последна редакция: пн, 22 апр 2019, 00:20 от Walnuss

# 1 880
  • Мнения: 15 960
Аз пък се чудя, вие какво толкова се чудите. Сякаш не сме калени от Брадърите, дето уж стояли нон стоп вътре, а те си излизали кой кога иска. Също и "Смени жената", че изкарвали разменени цяла  седмица ли беше, колко там...Събират се за снимки и кой откъде е, да си върши другата работа.

# 1 881
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 297
От предаването веднага биха се оправдали, че къщата е запустяла, защото живее с Таня на квартира 😂
Което въобще не се връзва с ентусиазираните му закани за леене на бетон и ремонтни дейности.

# 1 882
  • Мнения: 125
Скрит текст:
Скрит текст:
Ми то има ли формат, който да не лъже? Одеве гледах онази кукувица Мегз в Папараци! Ама ненормални ли са тези хора да и дават трибуна на тази луда?! Говорѝ 1 час и не каза нищо, ама съвсем нищо! Едно, че не и се разбира и после тя просто подхвърля отделни думи , които валят като поток и заблуждават, че разказва история. Ето, всичко ни е такова по нашите телевизии. Бутафория и циркове за пари. За малоумници, каквито си представят, че са зрителите! Като историята с пръста и Петканови, сватбата им в Брадъра и изстрелването им в орбита сега. Дълго съставян и бавно осъществяван план! И после, ако имам нужда, дали ще повярвам някога на някого в сайт или на улицата, или някъде въобще?
А този нали е някакъв експерт по храни или каквато беше там високопарната му синекурна длъжност.

Това как се връзва със синекурна длъжност?! https://www.haccp.bg/%d0%b7%d0%b0-%d0%bd%d0%b0%d1%81/
Ама ти сериозно ли смяташ, че ТОЗИ човек, прави всичко ТОВА, което е описано в тази статия? Да ги привикам тогава в китайския ресторант до нас, да проверят колко са им безопасни храните, че 3 (три!) хапки от тяхната храна ме пратиха с линейка в токсикологията на Пирогов и докторите казаха, че такова чудо не са виждали!
Не зная какво прави, но когато ги питаха с какво се занимават, чух точно това име  - Хасеп. Стана ми любопитно и потърсих линк. Ако някой е разбрал друго от инфото му, нека ме опровергае.
Не знам, или сме гледали различни неща, или аз нещо не съм разбрала.
"Светозар Филипов работи като консултант на ресторанти за контрола на качеството. През част от свободното си време спортува... ".
Спортува! Thinking
https://nova.bg/shows/person/668/%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%BE% … D0%BF%D0%BE%D0%B2

# 1 883
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 297
Спортува през свободното си време?
Много зает тоя човек, значии....

# 1 884
  • Мнения: 2 990
Тогава следва да се замислим защо е нужно цялото това нещо. Да ни се внуши, че къщата, в която живее е в подобно състояние, а всъщност да живее на друго място ? Нали имаше някакъв проблем с къщата (доколкото съм разбрала), може би е искал да покаже именно нея

# 1 885
  • Мнения: 125
Спортува през свободното си време?
Много зает тоя човек, значии....
Да и къщата явно е "паметник на културата", защото не я ремонтира, а я реставрира. С двете си ръце!
"Домът му е нещото, което му е доказало, че е способен да се справи с всичко. В момента реставрира етаж от семейната къща. Прави всичко с двете си ръце и влага сърцето си, за да може да го направи комфортно за живеене. "

# 1 886
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 297
Да беше участвал в Бригада нов дом, вместо да се прави на придворен, пардон, жълтопаветен шут.

# 1 887
  • Брюксел / София
  • Мнения: 2 509
Аз няма да мога да мигна след новината, че потомъкът на Антим е бездомник:) От друга страна, Андрешко няколко пъти натърти, че е жълтопаветник, така че е ясно, че този “експерт” по плоски шеги няма как да живее някъде другаде освен на жълтите павета.

# 1 888
  • Мнения: 125
Щом е учил в училище Антим I, значи е живял някъде в квартала около 129-то. Може пък да намеря някой от там, който го познава. Ще поразпитам наборките му. Такъв "крещящ" папагал едва ли е останал незабелязан. Пък и лелите също обичат да гледат такива предавания, забелязали са го и са го обсъдили, ако им е съсед някъде в околността.

# 1 889
  • Мнения: 289
Утре ще ви пратя снимка на оазиса!

Общи условия

Активация на акаунт