Женени от пръв поглед < II сезон > тема 8 /15.04 - 21.04/

  • 69 783
  • 1 895
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 2 239
Малииии, все на чуждо ще попадна))) Е, нищо де, не се зачита))
Ми я кажи сега за Мишето, гледай ги тези нахалници, какво става, свободен ли е, зает ли е, да палим ли колите, как са масажите, бе всичко....еййй как си траеш само. За малко да ти отмъкнем мъжо))

Нали на Мишо на летя, сега пък и нейния мъж. Joy Оправи ми и вечерта, и седмицата.

# 151
  • Пловдив
  • Мнения: 100
Мерси Wink , за масажа казват, че е много добър, мен ме масажира този с опашката Grinning. А, ако Юлето стъпи на криво, обещавам да ви организирам семинар с гост - Мишето Grinning

# 152
  • Мнения: 6 493
Вижте сега
човекът не е симпатичен (косата му е критична). Ох, тъкмо и аз няма да мия моята всяка вечер
освен това и баничарка си няма (кара колело). Ще ме вози на тръбата и ще си пеем "А някой кара кооолееелоо (PIF). Освен това моята кола я купих точно от неговия квартал
разпилян рокаджия не си го причинявайте, няма го преживеете. Това е творчески хаос
пък и масажите са му хард малко, ще ви изпотроши кокаляците. Аз ходя на Юмейхо...мноого хард
как удряше барабана не видяхте ли И аз имам едно малко барабанче Whistling
ма направо...не става ви казвам))
Mr. Green

SmileSmiley липсват ми търкалящите се емоти Satisfied

Джулая, на аватара ти не е ли вокалистката на Infected Rain? Ако да - Мишето е твой по музикална визия!

Какво се оказа сега, че Смърфиетка е кума зад кадър? Wink

# 153
  • Пловдив
  • Мнения: 100
Не мислех да си признавам толкова бързо, ама като налитате на кума... страх лозе пази Grinning

# 154
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Джулая, на аватара ти не е ли вокалистката на Infected Rain? Ако да - Мишето е твой по музикална визия!
Порових за групата. Същата мацка е. Снимката я взех от Pinterest без да съм наясно коя е. Явно имам нюх, щото аз си слушам метъл/рок Grinning Мишееее, дръж се Whistling

# 155
  • Мнения: 39 299
Да точите лиги по Вокса разбирам що ви нарекох лекички Joy ама за Мишето....извинете....

Последна редакция: вт, 16 апр 2019, 09:38 от sigma

# 156
  • Мнения: 9 124
Не мислех да си признавам толкова бързо, ама като налитате на кума... страх лозе пази Grinning
Така, така))) Виж как се наложи набързо да ни светнеш))
Значи, таз Юла ще се мести при наш Мишо..бре, бреее, ще стане работата май))

# 157
  • Мнения: 4 746
Да точите лиги по Воска разбирам що ви нарекох лекички Joy ама за Мишето....извинете....
Там как да се преборят със Систъра и новите ѝ визии, абсурд. Затова на нещо по-достижимо.
Систъра, ще го поздравява с на Ивана  Каката 😂

# 158
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Да точите лиги по Воска разбирам що ви нарекох лекички Joy ама за Мишето....извинете....
Значи за Вокса лелки са фенките около 40-45г. За Мишето - около 50-55 г.?!

# 159
  • Пловдив
  • Мнения: 100
Значи, таз Юла ще се мести при наш Мишо..бре, бреее, ще стане работата май))
[/quote]
Аууу, Фани, това направо на ревност ми мирише Laughing

# 160
  • Мнения: 9 124
Амииии , утре го бракуваме Мишето))
Ма нищо де, нека се ожени човека, ама таз ще я гледаме под лупа и в засада)) Да се знае Joy

# 161
  • Мнения: 1 799
Защо наричате човека Мишето? Хич не е мъжкарско - тук във форума разбирам, малко на шега........но в действителност не ме кефи- това подхожда на 16 годишно девойче! 😀 Мишо си е нормално име за мъж!

# 162
  • Пловдив
  • Мнения: 100
Ами то в действителност никой не му казва така Simple Smile, естествено че е само на майтап тук Simple Smile

# 163
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Смърфиета, ще те видим ли утре на сватбата 😀
Издай някой акцент от външността ти, да те познаем 😀

# 164
  • Мнения: 9 124
Аз така му викам на глезено и между нас си. Вас кво ви бърка сега и как му викам не знам((
Смърфи, а каква му е колата като марка, цвят и ...номер?
Не че нещо, заради Васка питам.))

Общи условия

Активация на акаунт