Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 49

  • 20 703
  • 740
  •   1
Отговори
# 225
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
   Банда, къде сте????????????????

 Що да чета, а? 😜😜😜

Аз от днес се взимам в ръце, че сутринта ми се отщя и кафе да пия като видях кантара 😩😩😩. Ама то не бяха маси и трапези; ядене и плюскане през последните дни. Днес съм скромна и до сега (11.30) съм на мандарина и яйчице, набързо изядено в движение докато шофирах. В дъждовното утро направих и една разходка с чадъра - 9 километра,  напазарувах и ставам са пооправя. Айде лека и спорна седмица, разбрах, че е празнична почти цялата. 😆



# 226
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Да си починааа? 😁
От утре. Тази вечер последен купон за месеца Sunglasses
Ам то месеца утре свършва, омайнице прекрасна JoyJoyJoy
И аз това си помислих Grinning
Иринитко чудна си - любимото зелено страхотн ти отива Hug
Иркоооо, много хубави снимки, какви килца са те хванали теб - щом можеш да тичаш толкова само ей така, нямаш излишни килца, а и да имаш - са само за малко Hug
Аз пък съм режимна ...
з - мазно кафе, о - агнешко съсспанак и пресен лук, в - салата с риба тон, авокадо, АГ, краставица
и вино не съм пила даже една седмица - и има малко ефект - 1,200.
Приятна почивна седмица за тези, които ще почиваме - лека работа на останалите Hug

# 227
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747


   Ами, Деско, как няма да се търкалям като не спирам да ям. Тази салата тук кой мислиш я опука? Спирам, за да оставя и за вечеря, а и за детенце да има като го взема след час и половина от училище. На принципа “изчисти хладилника” е 😜 яйчица, зелении, кашкавал малко изостанал, песто, една настъргана мнооого изтормозена самотна тиквичка, мааалко чипс от лук ☺ за вкус и ей, на - опуках половин Икейска купа (забележи колко миниатюрна изглежда вилицата, ама си е с нормален размер) 😆.
   И си в грешка - аз не тичам, аз ходя бързо. Тичането не е за мен 😉.
   Хубава почивка ти желая, а и на всички останали почиващи. 😘😘😘

# 228
  • Мнения: 3 347


Ирка,дали щото не съм се събудила качествено,но ми се стори,че видях от онези работи, от шепичките на Ванко в салатата Joy.
Хубав ден банда Kissing Heart!

# 229
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Ха, добър ден!
Да си починааа? 😁
От утре. Тази вечер последен купон за месеца Sunglasses
Ам то месеца утре свършва, омайнице прекрасна JoyJoyJoy
И аз това си помислих Grinning


Мислите ви са насочени в ХаПсУлютнУ правилна посока  smile3521
Тази вечер мислех, че ще е тиха, ама не би да бе!
Утре обедно заминаваме за комшулука. Оказа се, че ще сме в Енез, което е тъдява Joy

Много здраве от блокираната Мимозка. Чете, но не може да пише...настъпила е котето по опашката  Thinking

Белоу, аз ако започна да изчислявам колко време не трябва да ям, за да изчистя поразиите от собственоръчно направения козунак щях да кажа, че ще отиде до пенсия, обаЦе ще трябва да вдигнат и годините за пансия  hahaha.... #Crazy

Да поработя малко и после пак...

# 230
  • София
  • Мнения: 11 117
Що така е блокирана МимозкаShocked Shocked Shocked

# 231
  • Русе
  • Мнения: 4 774
А не може ли да пишем на админите да я отблокират Sad Мимето
Иринко, мен ме сърбят рамената - ще ми никнат крилца, защото направих най-добрия си досега козунак (според всички, включително и мама) и не хапнах хапка.
Аз съм ваканция и мисля да чистя из къщи, което не е никак добър знак, според ММ Grinning Grinning
Мамексито, таЙзи гледка де я намери по вашите краища Simple Smile

# 232
  • Sofia
  • Мнения: 863
Видях фотото на страхотната ми граЦка Иринитка  Heart Eyes, невероятни яйчица и козунаци, както и отвъдокеански готини снимки!  Hug

Деска, и аз се чувствам почти като теб, ангелче Simple Smile))) Реших да карам на Байкова диетата и за 6 дни имам минус 2.500 кг, като устоях на великденски гозби и съм много горда Simple Smile))

За Мими и аз питам що така  newsm78 Ако нещо са се сдрапали в някоя тема, както ние всички преди време в онази тема, знаете коя, не е ли блокирането само за определената тема, защо за целия сайт?  #Cussing out

# 233
  • София
  • Мнения: 2 008
Привет
Днес е специален ден- преди 5г се роди моето всичко Heart
 

Последна редакция: сб, 04 май 2019, 17:00 от ni4iq

# 234
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 133
Да ти живо и здраво детенцето. 🤗

# 235
  • София
  • Мнения: 4 141
Ничия, да ви е жива и здрава сладката принцеса! 😘😘😘 Тортата е чудна!

# 236
  • USA
  • Мнения: 2 151
Ничия, честит рожден ден на твоето слънчице☀ Да е здрава и щастлива!
Чак не мога да повярвам, че наша Мимозка се е провинила, дано не е наказана за дълго❤🤗
Аз съм в козуначена кома все още. Направих 6 миналата седмица, и по  груби сметки съм изяла 5 от тях😢

# 237
  • Мнения: 2 087
                     Добър вечер Hug
Ничия да ти е жива и здрава принцесата Heart Eyes Щастливо детство й желая Blush
Хапнахме както му реда и агнешко и козунаци, ЛМ се справи страхотно и поради тая причина вчера бях само на едно варено яйчице.Stuck Out Tongue Winking Eye
Иринитке роклята много ме впечатли, много ти отива този цвят Blush
 
Деска благородно ти завиждам за отпуската, аз започнах от понеделник и тая седмица почивка йок.
Мамексче оцъкли ме с тази снимка сутринта  Joy

Последна редакция: ср, 01 май 2019, 08:45 от strela

# 238
  • Мнения: X
Ничия, да ти е жива и здрава прекрасната кукличка! 😍🎂🍭

Стреличке, в първия момент помислих, че показваш шише водка. 😂

Иринитко, тъмно зеленото е твоят цвят! Прелест!

Брех, какво се е провинило нашето Миме?
Ще липсва много, дано скоро я отблокират. 🤗

Скайче, ти къде побираш толкова храна, като си фиданка?

# 239
  • Мнения: 2 087
Ничия, да ти е жива и здрава прекрасната кукличка! 😍🎂🍭

Стреличке, в първия момент помислих, че показваш шише водка. 😂

Иринитко, тъмно зеленото е твоят цвят! Прелест!

Брех, какво се е провинило нашето Миме?
Ще липсва много, дано скоро я отблокират. 🤗

Скайче, ти къде побираш толкова храна, като си фиданка?
Сис не,  бистра водица е Joy

Общи условия

Активация на акаунт