Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 49

  • 20 699
  • 740
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 844
Ничия 😘🤗 да е честита принцеската ви,да е здрава,да расте щастлива! Тортата е прекраснаааа!

# 241
  • Мнения: 1 617
Ничия, да ви е здрава и грееща от щастие дъщеричката!  Hug  bouquet
Аз пък за Мими си помислих, че е блокирана по пътищата....нали щеше да пътува..
Деси, невероятен козунак! Бих яла само такъв! Поздравления! Hug
Видях също страхотни яйчица и още вкусно изглеждащи козунаци  Hug
Скайче, 5 ли изяде  Simple Smile И аз прекалих здраво....как можах...тъкмо с мъка бях посвалила едно кило....
Ирко, откога се каня да пиша за чаровния Ванко  Hug Обаче и аз като Мамекс си помислих първо за онези неща в салатата  Simple Smile
Занатка, голяма си майсторка! И колко бързо се научи! Hug
Иринитко, класа!  Hug И много ти отива цвета! Hug
Засега това се сещам. От козунака ми подпухна всичко и вече нЕма мозъчни гънки, мислите ми профучават хаотично...
Лека вечер, бандичка! Hug

# 242
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Пристигам с поздрави от Мими и пояснение - блокирана е, защото публикува последователни постове, а не редактира. Утре ѝ вдигат ембаргото, но тя пътува за Гръцко, така че я чакаме със снимки, когато се върне Hug
Ничия да ти е жива, здрава, ного жизнена и щастлива прекрасната дъщеричка Hug
Скай, сериозно ли - сигурно са били малки Wink
Лия, аз явно пак съм в неправилната диета - само с килце и нещо Wink но пъk ще си почесваме крилцата Grinning
Стреличке,  ще дойде и твоето време за почивка Hug
Да да - Емчето без мозъчни гънки Simple Smile сладуранка си ми ти Hug

# 243
# 244
  • Мнения: 3 347

JoyJoyJoy
Айди,няма,първо ще си изпия кафето,току виж съм се поусмихнала Kissing Heart.

# 245
  • София
  • Мнения: 2 008
Привет
Благодаря ви от сърце  Heart Eyes
Мимчо липсва, но дано пътува спокойно .
Мамексита, кафето подейства ли?  Hug
Ние пак мрънка с гърлобол и ухо-бол  Crazy ударно действам с извара и анимации  Rolling Eyes
Вече даже се шегува .
Спокоен ден да имате. bouquet

# 246
  • София
  • Мнения: 4 141
По- дебела акУ ме нарисуваш, Мамексче ще ти се разсърдя, казвам ти! Да си знаеш! 😘😘😘
Деско, ами добре е не се отказвай! Знаеш това е хранене за цял живот и бавно се случват нещата.
Иринитко, любима моя😘😘😘. Много ти отива роклата, а ма май ти я правиш още по- цветна 😘😘😘.
Скайче, 😂😘😘 и аз много ги тача, пусти козИнаци! Наслаждавай се все пак ги хапваме веднъж годишно 😘.
Сиско, 😘😘😘 не каза как е новата работа?
Стреличке, как е детенце, то почти година мина, а аз все пропускам да питам?
Мимито, да я отблокират бърже, щото иначе СТАЧКА! Мими, весело и чакаме снимки.
Аз днес си чакам голямото дете, ама малкото е на лаЙф с баба си, та няма да ми е баш пълно. Готвя мусака 😜, таратор и пека хляб. Десер за днес няма, че чакам да каже какъв и ще е за утре 😜.

# 247
  • Мнения: 2 107
Хей, Вангобче, радвам се за теб, гушкай и цункай, колкото успееш, т.е. ти позволят Heart Heart Heart
Дружина, ядох козунак, пак и пак...и пак- ще се пукна Flushed Имам мероприятие скоро и май ще ходя по парфюм Flushed
Иринитке, голяма красавица си Gift Heart
Мими, хайде скоро се появявай, че вярно ще има стачка Dart

# 248
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
    Ничия, честита ти пораснала принцеса!!! Здрава и палава да расте! 🎈🎁🎈
    Мимито ще си дойде скоро, не я мислете. Ще влезе с гръм и трясък както само тя си може. 😜😜😜

# 249
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Вангобче, радвай се и гушкай, няма значение кой и за колко е - важното е да си идват Hug
Занатка, да покажеш снимка от мероприятието ... по парфюм Grinning
И понеже никой не пише меню, аз да си го напиша пък
з - мазно кафе; о - салата, печено агнешко със спанак и зелен лук; в - червени чушки, пълнени със сирене и яйца (на фурна)

# 250
  • Мнения: 1 617
Добро утро, бандичка! Hug
Деско, ми как да пишем меню, като не е за разказване...ти си го изброила на 2-3 реда, а аз ферман мога да напиша...да вземат да ме блокират за дълъг пост  hahaha
За който работи днес и утре като мен - леко и бързо да минава! Hug
Гуш на всички! Hug

# 251
  • Мнения: 2 844
Страхотни козунаци и яйчица видОх, много готина мацка Иринита Heart Eyes много ти ходи този цвят, Деска Hug страхотвен козунак, а как са крилата - растат ли Joy много се смях  - но така се прави, това е воля  Hands Plus1
Аз правих кето козунак, на вкус не беше зле - но на вид не се получи, и боядисах само.... 2 яйца, за да има да се чукнем с ММ в Кърджали Joy, така ,че Белла Heart Eyes ме бие по бройка Joy
Мими Heart Eyes очакваме те като се прибереш, да си изкарараш страхотно.
Вангобито Heart Eyes много да гушкаш , от това по- хубаво няма!
Мамекс Heart Eyes мина ли ти - или ще ни рисуваш дебели Joy
От днес и аз пиша меню, защото вчера от изсъхнал козунак правих крем карамел с козунак, и познайте дали не ядох : З - мазно кафе; О - яйца, салата, авокадо ; В - агнешко с бамя.
Лека работа на такива като мен , дето работят, а на почиващите - прекрасна и наситена с положителни емоции почивка Heart
 

# 252
  • Мнения: 3 347
Ничия да ти е жива и здрава принцесата,все така усмихната и лъчезарна nbirthday!
Бих ви нарисувала дебели,щот не сте  Innocent,но толкова да не ми се отдава,че тряба само кръгчета да правя  hahaha.
Жулке
Скрит текст:
кога ни идваше,че аз малко съм над тези неща и не съм много сигурна  Mr. Green,пък трябва да се резервира моренце...вчера изядох света,та май трябва по сега да е  newsm78
Иринита зеленото вярно е твоя цвят,но точно това,тревното  Heart Eyes!
Инджи всеки път като те видя ме караш да се усмихвам-невероятно лъчезарна,чаровна и красива жена си  Hug!Свърши почивката и си на тръстиката,така ли?Опс,пропуснах-две яйца казваш  Thinking,ама кокоши ли бяха  smile3506?
Наш'то зелчи-къдравелчи как ли се мъчи у Византийско  Cry...
Вангобче гушкай и мириши  Hug.
Занатке и аз се нареждам да чакам снимка-по парфюм  Joy.
Не знам дали сте гледали по тв-преди два дни имаше голяма буря при нас,в Румънско,на 20 км от Сс имаше торнадо  Shocked,страшна работа,фейса е пълен с клипчета...Доста щети из околните села,включително и на продукцията  Confused.При нас се размина само с начупени клони и тук/таме някой отнесен покрив,шантаво време  Crazy.

# 253
  • Мнения: 2 844
Опс,пропуснах-две яйца казваш  Thinking,ама кокоши ли бяха  smile3506?
Не знам дали сте гледали по тв-преди два дни имаше голяма буря при нас,в Румънско,на 20 км от Сс имаше торнадо  Shocked,страшна работа,фейса е пълен с клипчета...Доста щети из околните села,включително и на продукцията  Confused.При нас се размина само с начупени клони и тук/таме някой отнесен покрив,шантаво време  Crazy.
Да, Мамекс Heart Eyes много страшно е било при вас, като гледах снощи новините и щях да ти пиша на месинджъра, обадиха се децата и .... после изключих. Дано няма много поразии .
Да Joy кокоши бяха Joy
И благодаря за милите думи Kissing Heart

# 254
  • София
  • Мнения: 4 141
Гушках и дишах яко, момичета и сме спали има няма 3 часа. Днес явно от недоспиване не ми се яде, та чак за вечеря по пръчка ще сме на кебапчета, гуакамоле, а за младежа и пресни картофки.
Инджи, 😘 добре си дошла. Гадничко е че си на работа, ама си се заредила от красивата природа на онзи край на България.
Мамексче, таквоз торнадо и по филмите не съм гледала, жестока работа. Радвам се, че няма поражения при вас.
Емче, 😀😀😀
Занатка и аз се нареждам за снимки по парфюм или без 😘
Имаше още, но акъла ми спи. Сетих се 🤣 в Лидл авокадото е намалено с 50%, това в мрежичката.

Последна редакция: чт, 02 май 2019, 13:58 от vangobi

Общи условия

Активация на акаунт