Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 49

  • 20 656
  • 740
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 28 464

Ние за Великден сме тук, а за следващите повични дни планираме пътуване до Турция, на юг, някъде около Айвалък. Нама да става за плаж,но поне ще си отядем на риба.
И ние тъй, мама и дятето ще останат сами щото щели да седят до 08.05., а пък ние резервирахме отдавна за другите комшии, за плаж няма да става, но коремът ми ще стане "морско дъно"! hahaha Живот и здраве!

# 181
  • Sofia
  • Мнения: 863
На всички момичета  Hug Hug Hug
Къде са ви секси парчетата днес, ам?!  Joy Тъкмо останах без мъж вкъщи, и тук даже липсват  Joy

Гледам, запътили сте се за чужбинско две-трички пак - весело изкарване!

Деско, не съм се покрила - много бачкане и даже не успях да изчистя разни служебни неща, та сега ще комбинирам проверки и творене с домакинстване  ooooh!

Мими, килата са във върховна форма, разбирай на мах  Embarassed Embarassed Embarassed
Отивам да пробвам на Жмъци Байковата  Naughty

Хайде на кафенцето! Зайчовците са само за Великденска украса - не-пи-пай-те!  Mr. Green
Боядисахте ли яйцата?


# 182
  • Мнения: 28 464
Аз няма да боядисвам...мама и щерката ще ги правят, аз ще се развихря с агнешкото в неделя! Simple Smile
Сега видОх хотелът, толкоз мероприятия и напрежение имах, та оставих тази работа на Телчо, одобрен е, и Телчо поощрен с похвала.. Joy
https://www.deals.bg/Ilio-Mare-Beach-Hotel-5-skala-prinos-hotel- … fkDRoCqlgQAvD_BwE
Скрит текст:










Последна редакция: чт, 25 апр 2019, 22:31 от mimi.7299

# 183
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Еха, Миме, браво на Телчо Hug Аз изпратих малкото чаве, добре, че голямото е тук, иначе щях да съм не вдлъбната, ами ...

# 184
  • Мнения: 28 464
Еха, Миме, браво на Телчо Hug Аз изпратих малкото чаве, добре, че голямото е тук, иначе щях да съм не вдлъбната, ами ...
Чак аз се изумих...!
Деско, гуш, пак ще дойде...! А и не пренебрегвай голямото чаве!


# 185
  • Sofia
  • Мнения: 863
Аз няма да боядисвам...мама и щерката ще ги правят, аз ще се развихря с агнешкото в неделя! Simple Smile
Сега видОх хотелът, толкоз мероприятия и напрежение имах, та оставих тази работа на Телчо, одобрен е, и Телчо поощрен с похвала.. Joy
https://www.deals.bg/Ilio-Mare-Beach-Hotel-5-skala-prinos-hotel- … fkDRoCqlgQAvD_BwE
Скрит текст:










Миме, Илио Маре е най-хубавия хотел на Тасос - бяхме там два пъти и си изкарахме страхотно! Е, имам и лош спомен, щото ММ си забрави часовника Rado на басейна, явно сме го изтърсили от хавлията и още вървят майтапи из къщи, щото вече не е с Rado и рускините не му се лепят  Laughing Върнаха ни го, намерили го, но със счупена керамична верижка и вече не го носи  Laughing
Супер е хотела и храната много хубава, но морската храна по узериите ще търсите  Wink Heart Eyes

# 186
  • Мнения: 28 464
Лииикеее, моят най любим хотел там е Александра бутик хотел, няма такава красота, удобство и местоположение! Стаите са с индивидуален басейн, но нямаше места и са на брега на Златния плаж!Той е хотел за възрастни и никога не сме виждали българи там! За Илио Маре също съм чувала хубави отзиви, пили сме и кафе там, плажната ивица пред него също е разкош! Сигурна съм, че ще е хубаво! Praynig Дано и времето е с нас....като ни зърнат с колелетата и анцузите от Илио Маре ще се хванат за главата! Smile hahaha hahaha
А рускините не му се лепят не заради Rado, а защото той вече е женен мъж....!  Hug Flutter

Последна редакция: чт, 25 апр 2019, 23:18 от mimi.7299

# 187
  • Sofia
  • Мнения: 863
Миме, сетих се първия път като ходихме на Тасос и правим обиколка, спираме на един манастир.

И нещо не им хареса облеклото ни и ни дават някакви техни дрехи - на мен неква фуста, а на него някакви гащи като пижама и заставаме на двора и се поглеждаме, а ММ вика - "Като избягали от някоя лудница сме" и аз избухвам в луд смях и почвам да преплитам крака да не се напишкам от хилеж и едва притичах до тоалетната, добре, че се оказа насреща  Joy Joy Joy

Не ходете в тоя манастир!  Laughing Laughing Laughing Hug
ПС Но в златарската фабрика да идете! Stuck Out Tongue

Последна редакция: пт, 26 апр 2019, 00:05 от Liya_LT

# 188
  • Мнения: 2 844
Пожелавам прекрасни празнични дни, бандичка любима😘❤
Иринита , пътуваме към Кърджали, там ще сме.
Мими,чудесен е хотела!
Деси,ще си дойде пак🤗😍

# 189
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Добро утро, бандичка!
Лек път на Инджи Hug
Лия, да си наваксаш и с почивката сега Hug - и ние ходихме на манастира (същото преживяване е) но и в златарската фабрика отидохме Grinning
Усмихнат ден!

# 190
  • Мнения: 28 464
Добро утро! bouquet
Мили мои Манастирът е "Архангел Михаил", ходили сме поне 5 пъти! Joy Няма камък на Тасос непознат за мен...не дават жени с панталони и голи рамена! За това винаги съм облечена подходящо, знаете, че няма сила, която да ме накара да облека чужда дреха, освен ако не е изпрана с Доместос! hahaha hahaha
Инджи, завиждам ти, районът и природата около Кърджали са божествени! Все се каним да отидем на някой комплекс там, има страхотни гори и поляни!
Ние понеже смятаме да мъкнем и колелата, след малко отиваме да ни ги потегнат, малко се тревожа, защото ще взимам само анцузи....дано няма ограничения в ресторанта, защото предния хотел забраняваха за вечеря да се влиза с къси панталони...за анцузите сигурно ще са ужасени! newsm78

Последна редакция: пт, 26 апр 2019, 10:15 от mimi.7299

# 191
  • Мнения: 2 107
Дружина, с поредното си ръкоделие, ви пожелавам весело посрещане на празниците, в компанията на любими хора!

# 192
  • Мнения: 28 464
Занатка, много сладки петелчета! Браво аз живота да ми зависи не мога да направя....
У нас има музикален предиобед - мама и Телчо пускат шлагери, Мария Калас, Тангото от Усещане за жена, Любе, Лили Иванова....и т.н.! Днес нали не се работи ще се отдадем на релакс и стари шлагери!

Последна редакция: пт, 26 апр 2019, 15:01 от mimi.7299

# 193
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Занатка, поздравления - много добре се справяш с ръкоделията Simple Smile
Аз си опекох козунак, сега мързелувам с книжка в ръка.

# 194
  • Мнения: 2 084
               Добро утро Hug


Ей така да ни цветно и слънчево в душите, започвам да боядисвам яйцата.Heart Eyes 
Хубав и успешен ден бандичка !

Общи условия

Активация на акаунт