Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 70

  • 50 531
  • 767
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 922
Ами ще кажа утре ,но той не може да го според да не излезне , ще може да си даде матерял но да не окаже влияние не знам :/

# 46
  • Мнения: 4 518
Ами ще кажа утре ,но той не може да го според да не излезне , ще може да си даде матерял но да не окаже влияние не знам :/
Да, това го разбирам, но може да решат да даде сега, още преди да е излязъл. Може да преценят, че има достатъчно време и да му кажат с какво да го маже.

# 47
  • Мнения: 922
Ами ще кажа утре ,но той не може да го според да не излезне , ще може да си даде матерял но да не окаже влияние не знам :/
Да, това го разбирам, но може да решат да даде сега, още преди да е излязъл. Може да преценят, че има достатъчно време и да му кажат с какво да го маже.
Fairytale благодаря със сигурност още утре ще им кажа ,то вече в излезнал той го маже с това дето си е за херпери ама .... и най се разболява то явно заради това му е излезнал ако му е паднала имунната система .... ужас много тъпо 😫😣

# 48
  • София
  • Мнения: 3 412
Момичета , на моя е тръгнало да му излиза херпес ,а мойта пункция ще е тази седмица и малко се притеснявам дали ще окаже влияние това когато даде матерял ,на някой случвало ли му се е ? Sad
Извинявай за въпроса, но къде му е излезнал този херпес има голямо значение

# 49
  • Мнения: 922
Долу само там му излиза от време на време

# 50
  • Мнения: 4 518
Да внимава с какво го маже и ако няма да идва с теб да ти напише какво използва. Същото важи и за разболяването. Обсъди и двете неща утре и ако може да се лекува с някаква лека хомеопатия (чайчета, лук чета и някакви подобни). Мисля, че имунната му система няма отношение към инвитрото, но нещата, от които се разболява, може да имат отношение към качеството.
Съжалявам, че не мога да помогна, но дори и да кажа нещо, редно е да слушате репродуктивния. Ще съм благодарна, ако пишеш утре какво са казали.

# 51
  • Мнения: 922
Ох много се притесних сега ,настинал е като цяло нищо друго . То ние сме с мъжки фактор и така или иначе ще с справи ИКСИ и ИМСИ ама де да знам Sad ще пиша утре дано няма проблем Sad

# 52
  • София
  • Мнения: 3 412
Долу само там му излиза от време на време
Имаш в предвид на члена и има зачервяване и нещо като малки мехурчета и после се пукат и много го боли

# 53
  • Мнения: 922
Да на члена от страни на него сега е излезнало . :/ на нас и на двамата ни излиза те знаят аз съм предупредила ,но ние в момента не правим секс аз не се притеснявам за мен ,а за това като даде матерял да не е проблем че е имал херпес по това време . Пункцията ми ще е във вторник или сряда :/

# 54
  • София
  • Мнения: 3 412
Така и предположих това е пубисен херпес, който се лекува само първично ако не се вземат мигновенни мерки става хроничен и остава във вас по точно във кръвта ви за цял живот това е нелечимо. Вие сте виросоносители, но щом не е избило не заразявате никого, но избие ли ставате виросоприносители и заразявате всеки който си легне с вас в този момент. В началото избива на по дълги интервали, но с годините започва да избива все по често съсипва имунната система. Задължително трябва в този момент да вземе имуностимуланти и да го маже с мехлема. Предполагам, че го маже с ациклостст или ацикловир, но едното е точно за пубисен херпес, а другото е за обикновенния.

# 55
  • Мнения: 922
Ами от години ни излиза и на двамата на мен по рядко на него понеже има проблеми със съня и сега не е спал като хората от два дни и бам изби плюс ,че се чувства настинал в момента . Аз до скоро пиех една билка Astragalus която е за имунната система и не ми е излизал от много време сега е във мен и мисля да му кажа да я пие тук два дни преди пункцията и дано по бързо се скрие ,но от личен опит знам ,че избие ли трябва да си мине . Маже го и със цикловир в момента . Ще кажа ма докрорката утре дано няма проблем Sad

# 56
  • София
  • Мнения: 3 412
Браво благодарение на това което си пила за подсилване на имунитета си удължила летателния период, дай му да го пие поне да подсили организма и по-бързо трябва да звехне, ако до пункцията завехне значи активността му е отминала, но не се притеснявай в клиниката като даде материал, ще го прочистят от инфекцията щом сте ги предопредили всичко ще е на ред

Последна редакция: нд, 21 апр 2019, 00:04 от pepita5

# 57
  • Мнения: 922
Ох дано 🙏🏻🙏🏻🙏🏻Благодаря ти Pepita . Аз Пт тази билка дори сега като се прибрах в Бг първите няколко дни усетих че беше а да се разбоя и все пак се разминах само с 2 херпеса на устата те си ми излизат от дете ,но нито съм вдигала температура нищо а се усещах все едно ще се разболея всеки момент

# 58
  • София
  • Мнения: 3 412
Спокойно всичко ще е на ред, при нас единият път моя беше болен и материала е с завишен белтък при вирус, предопредихме ги като вас изчистиха белтъка и ембриончето си стана бластоцист. Не го мисли вярвай в успеха и горе главата. Желая ти успех и ще чакам да пишеш какво е станало.Flowers Four Leaf Clover

# 59
  • Мнения: 922
Спокойно всичко ще е на ред, при нас единият път моя беше болен и материала е с завишен белтък при вирус, предопредихме ги като вас изчистиха белтъка и ембриончето си стана бластоцист. Не го мисли вярвай в успеха и горе главата. Желая ти успех и ще чакам да пишеш какво е станало.Flowers Four Leaf Clover
Много ти благодаря ,аз съм доста спокойна като цяло ама той сега ме изненада с тези неща . Ще пиша 🤗❤❤❤❤❤

Общи условия

Активация на акаунт