🎬 ОТКРАДНАТ ЖИВОТ: Любовта лекува 💔 тема 82

  • 27 047
  • 723
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 48 067
Ако не помните, забременителя Пепи, който е гинеколог, забремени собствената си стажантка, също гинеколог, случайно Simple Smile Така че можем да очакваме всичко от сериала Simple Smile , бебе най-вече. Няколко пъти натърти колко деца има, как тя няма, коя каква майка е и т.н.

# 601
  • София
  • Мнения: 9 563
Лошото е не толкова, че пишат безумни сценарии, ами че се и гордеят с това Grinning
За Вергов беше ясно, че няма да участва повече.

Скрит текст:
П.С. Те си бяха достатъчно разболяни миналия сезон. Правилно предположихме още тогава, че любовта ще ги лекува в последния епизод най-вероятно. За Тасев например, не виждам как ще го излекува любов, мисля, че ще е доста нелепо да му намерят някоя след случилото се.

Много ясно, че няма да участва, да не е луд. Каквото и да говори ясно вижда какви са настроенията и едва ли отново ще се качи на този потъващ кораб. Виж, можем да се обзаложим, че ще е главно действащо лице във втори сезон на ДГ, ако има такъв.

На мен пък ми се иска Поли да я забременят, дори и да е от Пешко. Сама, изоставена от мъжа си, тази жена има нужда от щастие и смисъл, които биха и донесли едно дете. И честно казано намирам повече смисъл в това сценаристите да измислят осиновяване на дете за Поли, отколкото за Зорница.

# 602
  • Мнения: 9 628
Милошев да направи един психо-хорър-ужас сериал в стил Американска зловеща история и Мотел Бейтс. Сценаристите така ще отпуснат душите, че ще конкурират дори американците. Ще колят и бесят постоянно и най-важното - ще е в стила на сериала Grinning

# 603
  • Мнения: 2 714
Хрисито трябвало тази си кръвожадност да я вкара повечко в ДГ, ама сигурно чак сега и е дошло вдъхновението.Grinning
Милошев да вземе да ги заведе сценаристите на някое пътуване да разпуснат, че са напрегнати ми се струва и може да убият още двама-трима, ей тъй за разкош Grinning
Майче, не ги жали толкова сценаристите. Те преписват здраво от Анатомията, а там във всеки епизод умира по някой, понякога и повече от един. И главни герои също мрат като мухи Simple Smile

# 604
  • София
  • Мнения: 12 557
На мен Пешко и Поли са ми супер двойка, отиват си. С Галя никога не са ми се връзвали. Надявам се Поли да забременее.

# 605
  • Мнения: X
Много ясно, че няма да участва, да не е луд. Каквото и да говори ясно вижда какви са настроенията и едва ли отново ще се качи на този потъващ кораб. Виж, можем да се обзаложим, че ще е главно действащо лице във втори сезон на ДГ, ако има такъв.

На мен пък ми се иска Поли да я забременят, дори и да е от Пешко. Сама, изоставена от мъжа си, тази жена има нужда от щастие и смисъл, които биха и донесли едно дете. И честно казано намирам повече смисъл в това сценаристите да измислят осиновяване на дете за Поли, отколкото за Зорница.
И според мен, ако има нов сезон на ДГ, Вергов ще е в главната роля. По време на интервюто похвали ДГ.

Роси, и аз бих се радвала Поли да забременее, но пак отиваме в сферата на фантастиките. Тя си заяви, че не може да има деца и толкова. Не помня каква й беше диагнозата и не съм наясно, но извинете - не можеш да имаш деца, отиваш при Пешко и забременяваш. Някакси....да си бяха постлали по-добре с нея. По-разумно е Поли да осинови според мен.
Но пък ще се радвам да са заедно Поли и Петър. За мен си отиват повече, отколкото Петър с Галя.

# 606
  • София
  • Мнения: 7 893
Ама Поли колко годишна го играе в сериала?
Щото ако е над 45 по трудно става естественото забременяване.

# 607
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 951
Аз пък не бих искала Вергов да е в евентуален втори сезон на ДГ. Писма ми от едни и същи лица да се въртят.

# 608
  • Мнения: X
Всъщност.....има един трагичен, но добър изход.....ама едва ли ще стане така:

Галя се разболява, Петър самоотвержено се грижи за нея, опитва се да я спаси - майката на двете си деца, посвещава й цялото си внимание, тя обаче умира и той, вече освободен, отглежда децата си с Поли, която ги осиновява.
Ама а де ....

# 609
  • Мнения: 10 919
Всъщност.....има един трагичен, но добър изход.....ама едва ли ще стане така:

Галя се разболява, Петър самоотвержено се грижи за нея, опитва се да я спаси - майката на двете си деца, посвещава й цялото си внимание, тя обаче умира и той, вече освободен, отглежда децата си с Поли, която ги осиновява.
Ама а де ....
Оооо не, Галя може да ми е неприятна, ама стига са умирали Grinning

# 610
  • Мнения: X
Ами да не бяха убивали Ина Joy
Не държа да се гътват още герои, само ми дойде като идея.

 П.С. всъщност в последните епизоди Галя не беше зле.

# 611
  • Мнения: 2 714
Доне, Петър няма да стои за втори път до леглото на болна жена, която да умре. Просто няма начин да ни покажат нещо такова Simple Smile Галя и Петър ще си останат заедно, това е.

# 612
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 951
Не искам Галя да умира. Тя е добра майка и заслужава да си отгледа децата, дори и да е сама. Поли и Пешко да си гледат друго дете. Той много ме дразни. Никакъв мъж не се оказа, а най-обикновен к....р. Няма и смелостта да си каже какво иска, а дори не е объркан, колкото е била Галя, когато е започвала онази връзка. Никакво оправдание нямам за него, както беше за нея.

# 613
  • Мнения: 2 365
Mириел, на теб може да не ти се иска да гледаш едни и същи лица, но както си раздават ролите по роднинско-приятелска линия, един куп жени крещят истерично във фейсбук по В. и ако той самият вижда кой е по-успешния формат, замисли се каква би била вероятността да е главно действащо лице при евентуален втори сезон Laughing
Банков веднъж го изпратиха в Германия, но така представиха заминаването, сякаш го пращаха в Kосмоса. В.още тогава се опита да приключи с ролята на Банков. Под натиска на фенове го върнаха, но след това второ сбогуване с екипа, зрителите и образа на героя, ще стане за смях на гаргите, ако се появи за трети път. Hямам съмнение какво искаха да ни кажат с последния му монолог и се удивлявам на все още прокрадващите се надежди в някои фенове, че следващия сезон ще го върнат.  

Последна редакция: пт, 19 апр 2019, 10:55 от Zlаti

# 614
  • Мнения: 1 358
А какво стана с онзи Желязков, колегата ортопед на Стаменова? Нали уж и при него щяло да има история, нищо такова не видяхме. Rolling Eyes Предпочитам да гледам неговата нова история, отколкото на Захариеви измъчените многоъгълни фигури  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт