🎬 ОТКРАДНАТ ЖИВОТ: Любовта лекува 💔 тема 82

  • 27 022
  • 723
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 12 416
Ами тя хубаво му го каза вчера Стаменова, но за съжаление хората така правим често - горди, обидени и накрая не можем да поправим нищо.

Ванила, Марио и Зорница бяха единствените,, които знаеха за връзката на Ина и Боби и Марио му беше душеприказчик на Тасев, който периодично ходеше да му се жалва.

# 586
  • Мнения: 5 300
То тоя Захариев за лекарките е като Коко Динев за фолк певиците...

# 587
  • Мнения: 9 628
В ОЖ май не се сещам за приятелство, приятелство освен на Владов и Пенев, Кръстева и Жени, и донякъде Банков и Христо, което е било с постоянство. Останалите са все горе-долу моментни и само за нуждите на сценария.

Това ни е бъга на хората - мъчим се за неща, които няма как да променим.

# 588
  • София
  • Мнения: 12 503
Зорница как съзерцаваше снимката на Банков. По-логично ми е да гледа тази на Марио. Но предполагам, че ще стане свалката с Табаков. Четвъртият ѝ опит ще е успешен.

# 589
  • Мнения: X
Апостолова, Вергов и Пепе по Нова.

# 590
  • Мнения: 12 416
Онли,  аз отдавна вярвам, че сценаристите си ги нагласяват нещата, както им е удобно в дадения момент. Та истината е, че тя можеше и да съзерцава Марио, обаче нямаше да му се получи на Табаков закачката, щото не го знае кой е тоя и не може да се прави на остроумен. Затова слагаме Банков, когото той познава и може да се упражнява в остроумия.
Иначе тя самата ситуация е неадекватна - Огнянова седнала насред лекарската стая на служебния лаптоп да съзерцава Банков. Моля ви се, все едно е на 15, как на телевизора не го прожектираше Joy
А и с Марио знаем, че си говорят, може и да се виждат, все пак той е наблизо.

# 591
  • Мнения: 9 486
Апостолова, Вергов и Пепе по Нова.

За историята с Пепе - Христиту била повече сценарист, отколкото майка...

# 592
  • Мнения: 1 560
Ох, тези от фейсбук ще ме уморят. От 2 дни непрекъснато се пише как Ирина се е омъжила и е бременна. То не са словоизлеяния, то не е чудо...

# 593
  • София
  • Мнения: 9 560
Е какво по-различно приятелство е имало между Банков и Христо - същото както и за всички останали. Кръстева и Жени са приятелки от години - просто образите им са от първи сезон на сериала, когато стана ясно, че се познават от младини. Останалите се появяват за по два - три сезона, а някои и по-малко.

И да хората се терзаем за неща, които не могат да се променят заради нещо, присъщо само на човеците - така наречената съвест. Едни я имат в повече, други - по-малко, едни са по чувствителни, други не. Това е причината и Мазов да съжалява и да изпадне в истерия, заради чувството за вина и желанието да промени миналото и грешките, които e допуснал, въпреки ясното съзнание, че е невъзможно.  За това и аз си мисля, че Борис няма да се оправи лесно и има смисъл да се терзае, въпросът е да си научи урока, а не да повтаря същите грешки.
На мен ми е жал за Боби, направи грешки, но не повече от останалите. Цената, която плати обаче е жестока. 

Апостолова вместо да се скрие, се появява по телевизора. Сигурно ще ни обяснява за чудната кихавица, която лекува рак. Но това е едно от всичките малоумни изпълнения в сериала. Направиха героите на пълни дебили и трябва да се умиляваме от инфантилното им поведение.

Последна редакция: пт, 19 апр 2019, 09:24 от rosi_ta

# 594
  • Мнения: 9 138

Апостолова вместо да се скрие, се появява по телевизора. Сигурно ще ни обяснява за чудната кихавица, която лекува рак. Но това е едно от всичките малоумни изпълнения в сериала. Направиха героите на пълни дебили и трябва да се умиляваме от инфантилното им поведение.
Ха ха това ми хареса!Вместо в миша дупка да се покрие ,тя се развява по телевизии JoyАми горда е с труда си.
Нещо важно каза ли Вергов,изпуснах ги,само хванах "Благодаря ви за това участие" Sad

# 595
  • Мнения: 9 486
Аз не можах да ги слушам внимателно, но чух, че Вергов със сигурност няма да участва повече.

Христина каза, че съвсем скоро ще видим, че любовта лекува, защото сега трябвало първо да ги разболее.

Повече Пепе разпитваха как е било на снимките, било ли го е страх и т.н.

# 596
  • София
  • Мнения: 27 301
А, Апостолова да не е убиеца от съседното шоу, защото има всички наченки на социопативно поведение?  Laughing

# 597
  • Мнения: X
Попитаха ги откъде е дошла идеята за болестта и излекуванеот на Пепе. Не казаха конкретно откъде, обаясниха, че имало такива прецеденти в световен мащаб, но не били позлвали конкретен случай.

Наясно са с критиките, че са "разболяли" собственото си дете и как са си го причинили и т.н., Вергов ги поздрави, че не са направили кастинг за ролята. Също знаят и за критиката, че сезонът изобщо не е любовен и тогава Хр. Апостолова каза това, че любовта наистина лекувала,  за да оздравеем, трябва да си излекуваме душите и т.н.
Вергов им благодареше за възможността, говореше какви успешни продукти правят, заедно с ДГ, шегуваше се, че Христина трябвало да сяда да пише, а не да ходи по телевизиите и това беше.

# 598
  • Мнения: 1 560
Лошото е не толкова, че пишат безумни сценарии, ами че се и гордеят с това Grinning
За Вергов беше ясно, че няма да участва повече.

П.С. Те си бяха достатъчно разболяни миналия сезон. Правилно предположихме още тогава, че любовта ще ги лекува в последния епизод най-вероятно. За Тасев например, не виждам как ще го излекува любов, мисля, че ще е доста нелепо да му намерят някоя след случилото се.

# 599
  • Мнения: 9 628
Хрисито трябвало тази си кръвожадност да я вкара повечко в ДГ, ама сигурно чак сега и е дошло вдъхновението.Grinning
Милошев да вземе да ги заведе сценаристите на някое пътуване да разпуснат, че са напрегнати ми се струва и може да убият още двама-трима, ей тъй за разкош Grinning

Общи условия

Активация на акаунт