АВГУСТинки 2019 - тема 9

  • 28 223
  • 749
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 452
Ние днес обикаляхме за колички, все скъпите ми харесват Sad много съм “глупава”. Гледахме Stokke Trailz и Nuna Demi Grow, именно защото са по-високи, но цената ме зашемети направо.


Да попитам къде гледа Nuna demi grow, в какъв цвят и как ти се видя количката? Не съм я виждала на живо, но определено в нета ми допада като функционалност.

# 271
  • Мнения: 231
Ние днес обикаляхме за колички, все скъпите ми харесват Sad много съм “глупава”. Гледахме Stokke Trailz и Nuna Demi Grow, именно защото са по-високи, но цената ме зашемети направо.



Пълно издевателство над родителите е това с тия цени... Преди да забременея и да се разровя за количка НИКОГА не съм предполагала, че цените може да са такива /говоря за хубавите колички/

# 272
  • Мнения: 955
Какво да ви кажа ... цените са изкуствено завишени, но като виждам разликата между една количка висок клас и една нисък, естествено че ми харесва по-хубавото. Живот и здраве, с една качествена количка няма да има скърцане, ремонти, и ако имаме късмет, може още поне едно детенце да избутаме вътре.

Nuna е доста хубава, материалите, от които е изработена са качествени, има доста екстри, можеш да сложиш 2ри кош на същото шаси, огромен багажник, сенник. В магазина беше в синьо, не ми допадна много, защото е тъмно и някакси мрачно( цввт на тъмни дънки), светло сивото е по-приятно. Третия вариант мисля е черно

# 273
  • Пловдив
  • Мнения: 191
Доста повисях в 1 магазин за колички и наистина се влюбвах в по -скъпите модели. Но наистина си има разлика в качеството на изпълнение на по-евтини и по-скъпи - вид пластмаса, гумите или плата . Но и аз търся 1 идея по-височка - малко над 170 см съм и имаше 2-3 модела,които ми идваха доста ниски. Обмислям скоро да приключвам чуденките и да взимам,че всеки ден проучване на колички ми омръзна 😁
Вчера имах много странно усещане - като схващане на мускулите на половината корем и съответно ме обзе дива паника. Но според по-запознати или е подготвителна контракция или крампа и на коремната област.

# 274
  • Мнения: 955
Moreline,  има такива еднократни стягания, подготвителни, важното е да няма болка. При мен се случват рядко , на 1-2 дни веднъж.

Относно количката, точно това е и нашия проблем, искам самия кош да е на по-голямо разстояние от земята. Много харесвам Муци, но са дооста ниски. Както и Пег Перего. А високите са си скъпички ... Icandy, Stokke, Nuna ... всичките над 2000лв, което е над моята психическа нагласа.
Да беше само 1 количка да купуваме -да, ноо си трябват и много други неща за бебо

# 275
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Пергото никак не е ниско. Дръжката се нивилира и става супер. Аз съм почти 1.80.

# 276
  • Пловдив
  • Мнения: 191
Beloved , благодаря ,нямах болка,но нали за 1ви път ми се случи и съответно паниката.
 Вярно е,че Пег се регулират ,ама и цената им е красива. Adamex е доста добър вариант,полски са и са сравнително височки. И kinderkraft са пак полски,но стабилни и високи - спрях да питам една мама с количка за тях 😁

# 277
  • Мнения: 955
Регулира се дръжката, но не и седалката/коша за новородено.

Полските също са вариант, и Кика Бу са добри в съотношение цена-качество. А дизайните им са много готини Simple Smile
В момента има промоция в английски сайт на Косато, 3в1 с всички възможни аксесоари илиза към 1500лв с доставка до БГ.

# 278
  • София
  • Мнения: 317
По повод количките излезе ми намаление във висвиталис, ако знаете какво искате като количка може да проверите дали пък не е намалено Simple Smile
Аз за съжаление още нямам идея. Тези двете ми харесват от към намаление, но нямам идея дали са хубави:
https://visvitalisbg.com/product/abc-design-bebeshka-kolichka-ma … -abcmap61108514wa
https://visvitalisbg.com/product/chicco-bebeshka-kolichka-trio-l … n-3v1-red-passion

# 279
  • Мнения: 475
Христос воскресе! Желая ви много здраве, щастие и сбъднати мечти!

# 280
  • Мнения: 365
Воистина воскресе!
Бъдете живи, здрави, много щастливи и обичани! ❤️

# 281
  • Мнения: 310
Христос Воскресе! Бъдете здрави и благословени!

Момичета от няколко дни усещам нещо като по-леко от мравучкане по гърба и надолу към краката, някакси изнервящо и искам масаж. След като ме разтрие ММ се чуствам супер. При някоя от вас има ли нещо подобно?

# 282
  • Пловдив
  • Мнения: 185
Христос Воскресе! Бъдете много здрави, щастливи и обичани. Heart

# 283
  • Мнения: 955
Воистина Воскресе ! Бъдете здрави и благословени !

Пролетно ухание, при мен не де усещат подобни неща, директно си ме боли гърба, ако не съм в идеална позиция.

# 284
  • Мнения: 475
Здравейте момичета.Днес бях на фетална ехокардиография при д-р Маринов в Надежда.С юнака  всичко е наред,доктора каза че е перфестен.Много шаваше и мърдаше,но доктора успя да го прегледа модбре. Лошото е ,че мен ме праща при доц. Христова заради кръвното.Каза,че най-вероятно ще ми сложат "нещо"/забравих му името/ да ми следят кръвното 24 часа.И да ми предпише някакви лекарства,защото след 28 г.с. съм щяла да го вдигам още повече.Записах си час за 9,05 и ще видим какво ще ми каже. Това е за сега от мен.Хубава вечер на всички!

Общи условия

Активация на акаунт