АВГУСТинки 2019 - тема 9

  • 28 282
  • 749
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 22
Аз да споделя пия по 4-5 л вода не по-малко.Моята приятелка ми го каза ,че към 6-ти месец е увеличила приема на вода по съвет на док. и така е предотвратила подуването.За момента нямам подуване 25+4 съм,надявам се да продължавам така и занапред. Relieved

# 676
  • Мнения: 2 250
Аз по принцип пия малко вода ,преди можех и по цял ден да карам без вода. От както съм бременна се мъча да пия и с мъка стигам до 2 литра ,буквално се наливам без да ми се пие 🙄

# 677
  • Мнения: X
Аз също сутрин се събуждам с подути крайници и най-странното е че вечер ми няма нищо - спадат. Правих изследвания (белтък и албумин), които са в норма. Консултирах се с лекар, пита дали някога съм имала проблеми с бъбреците (не съм). Друго не ме посъветва. Като цяло аз всяка лято като стане по-топло си се подувам, така че не се притеснявам особено. От вчера официално открих сезона на джапанките Joy и освен ако пак не стане студено мисля да не ги прибирам Joy Joy Joy

За киселините - имах 2-3 вечери, когато хапвахме навън. Реших че за напред ще си го спестявам. Чувала съм, че ако се вечеря по-рано са по-леки. Не съм пробвала и не твърдя със сигурност.

# 678
  • Мнения: 289
Моите изследвания са ок всеки месец правя, ами още малко остава 😂 една позната миналата година толкова зле е била чак боса е ходила по улицата

# 679
  • Мнения: 510
Краката за сега не се подуват, пръстите на ръцете понякога когато е много топло, но е търпимо. И аз гледам да се наливам с вода, ама кога успявам, кога не... Иначе и аз днес мисля да извадя сандалите, че тук е супер топло.
За киселините - рядко имам и не са толкова гадни. Някой беше посъветвал да спя на по-високо и когато имам кисели, го правя - помага. 
А тоя албумин какво се прави, когато е занижен? Може да питам АГ на следващия преглед...

# 680
  • Мнения: 385
Момичета, само да кажа, че най-вероятно ще напусна този блог и сайт въобще, защото някаква bubanka - админситратор ли е какво ли, ми прави забележки, че съм нарушавала правилата. Аз съм юрист и правиалта съм ги чела вече 4 пъти и не мога да й разбера аргументите, но ми е супер дразнещо и не ми се влиза в дискусия какво е разпоредба и как се талкува тя. Но най-вероятно ще ме ограничат по някое време. Затова пожелавам на всички спокойно и успешно бременеене до точния край Simple Smile

# 681
  • Varna
  • Мнения: 1 730
За кислините аз си имам честичко, само студено прясно мляко помога..

# 682
  • Мнения: 3 293
Киселини имам - нищо не помага.. Не пия по 4 л вода и нямам отоци, всяка бременност си е различна просто.

# 683
  • Мнения: 421
И аз с киселини, зверски, денонощно! Пия сода за хляб, газирана вода, Eno - тук го няма от Англия ми го донесоха; талцид, всичко е временно. Тази нощ и талцид дъвках после и ено, ужас някакъв. И предния път беше така, минаха ми като родих Sad

# 684
  • Бургас
  • Мнения: 175
Момичета, вие как сте с хормоните и настроенията?
Ту плача, ту викам и все се старая да съм спокойна ама не мога още повече се изнервям....
И колкото по-малко остава още по-напрегната се чувствам ☹️

# 685
  • Мнения: 32
Киселини и подуване нямам, моят проблем си остават контракциите, да видим на 23 какво ще покаже меренето на шийката...
Килограмите вече са +6, но май сега ще се трупат повечко и по-бързо.
Покупки ни една, с моя суеверен мъж детето май ще е гола пушка, докато не се пръкне😀
Момичета голям проблем с имената, направо вече не го обсъждаме от отчаяние...нищо не ни допада, макар да нямаме някакви зверски съображения и изисквания (всъщност почти никакви нямаме)...При вас как е положението? Взехте ли решение за имената на мъниците или има и такива като мен?

# 686
  • София
  • Мнения: 518
И аз съм с променливи настроения - всичко ме дразни, от най-малкото нещо се ядосвам. Уж гледам да съм спокойна и да не се връзвам, ама не винаги ми се получава. Изнервена съм, плаче ми се и на моменти предпочитам да си порева 5 минути да ми олекне и после съм си екстра Grinning Според мен е нормално, все пак си е голяма промяна и в житейски, а и в чисто физически план. Всичко ще се нареди. Hug
Mirra_irra, нашите мъже да не са роднини? Joy Нищо не ми дава да купувам, само повтаря, че има време. А за имена не ми се говори ... Обсъждаме три варианта, обаче никой от тях не е "нашето". Накрая като видя бебчето се надявам да ми дойде свише, иначе не знам какво ще правя.

# 687
  • Мнения: 289
Момичета, само да кажа, че най-вероятно ще напусна този блог и сайт въобще, защото някаква bubanka - админситратор ли е какво ли, ми прави забележки, че съм нарушавала правилата. Аз съм юрист и правиалта съм ги чела вече 4 пъти и не мога да й разбера аргументите, но ми е супер дразнещо и не ми се влиза в дискусия какво е разпоредба и как се талкува тя. Но най-вероятно ще ме ограничат по някое време. Затова пожелавам на всички спокойно и успешно бременеене до точния край Simple Smile
Хаха смешни са даа, и на мен писаха няколко пъти дори ме спираха 3 пъти по 14 дена защо съм правила пост след пост

# 688
  • Пловдив
  • Мнения: 185
И аз съм с доста променливи настроения, напоследък даже депресивно все ми се насълзяват очите..
А име въртим, сучим, търсим и все не е името. No Mouth

# 689
  • Мнения: 48
И при мен голяма мъка с настроенията, просто едвам издържам и отброявам дните до края 😁 представям си като вляза в 9ти месец как ще чакам с нетърпение и ако случайно пренося ще се гръмна...за майтап от толкова нетърпение и бързане 😂

Общи условия

Активация на акаунт