Прахосмукачка робот- 17. Рени, върни се!

  • 50 083
  • 764
  •   1
Отговори
# 735
  • Berlin
  • Мнения: 11 261
ALMIRRA, погледни настройките как са, има дали да минава 1 път, 2 пъти или автоматично по нейна преценка помещението. Аз не съм засичала как минава, задала съм да е 1 път и си минава добре навсякъде, почти всеки ден чисти.

# 736
  • софия
  • Мнения: 25 461
Следващият (последен) модел в gearbest e 596 долара със застраховка и доставка до Бг. Четох отзиви в Амазон и днес поръчах. Има сравнение с irobot на потребители, които са ползвали и двете марки.

Здравейте, някой има ли този модел? Доволни ли сте? Аз търся модел който да може да изкачва прагове от 2см,ако някой има наблюдение към друг модел, ще се радвам да сподели. 🙂

# 737
  • Мнения: 41
Не, от днес е и съм в чудо. Чудя се между тази Смарт нещоси и Хобот.

Не виждам дедал нито да предлагат някви невероятни модели, нито да имат уау намаление...
Е как да нямат, на много роботи е около 30% намалението, а и моделите хич не са малко. Виж ги роботите, аз имам робот от тях и съм много доволна:
https://dedal-robot.com/shop_news.php?news=36688

# 738
  • Мнения: 175
Не, от днес е и съм в чудо. Чудя се между тази Смарт нещоси и Хобот.

Не виждам дедал нито да предлагат някви невероятни модели, нито да имат уау намаление...
Е как да нямат, на много роботи е около 30% намалението, а и моделите хич не са малко. Виж ги роботите, аз имам робот от тях и съм много доволна:



Имат намаление на роботи, които не блестят с невероятни качества. Роборок нямат намаление. Имат на ilife v4...А7 е ок, но и на други сайтове е с тази цена...същото важи за а4с, не виждам къде е това невероятно намаление, само си чистят залежали модели  и то на световно неизвестни марки Simple Smile

# 739
  • Добрич
  • Мнения: 36
Здравейте, някой има ли този модел? Доволни ли сте? Аз търся модел който да може да изкачва прагове от 2см,ако някой има наблюдение към друг модел, ще се радвам да сподели. 🙂

Да, доста хора имат този roborock и са доволни. Води се, че изкачва до 2 см
Да аз точно заради това се спрях на този модел, защото в описанието е посочено 2 см, но ако някой може да сподели ще съм много благодарна 🙂

# 740
  • София
  • Мнения: 1 544
Здравейте, някой има ли този модел? Доволни ли сте? Аз търся модел който да може да изкачва прагове от 2см,ако някой има наблюдение към друг модел, ще се радвам да сподели. 🙂

Да, доста хора имат този roborock и са доволни. Води се, че изкачва до 2 см
Да аз точно заради това се спрях на този модел, защото в описанието е посочено 2 см, но ако някой може да сподели ще съм много благодарна 🙂

Има група във ФБ, където има много клипчета как се движи Роборок. Аз ще го поръчвам началото на ноември на намаления, пристига за седмица до врата със Спиди от европейски склад, в момента излиза 620 лв.

# 741
  • Мнения: 5 619
Не, от днес е и съм в чудо. Чудя се между тази Смарт нещоси и Хобот.

Hobot са основно за прозорци, имат един робот за под - Legee, но той е повече миещ, отколкото прахосмучещ
Coco smart на Proscenic li?
Няколко поста нагоре съм писала, че търся робот за прозорци, но благодаря за информацията!

# 742
  • Мнения: 175
Не, от днес е и съм в чудо. Чудя се между тази Смарт нещоси и Хобот.

Hobot са основно за прозорци, имат един робот за под - Legee, но той е повече миещ, отколкото прахосмучещ
Coco smart на Proscenic li?
Няколко поста нагоре съм писала, че търся робот за прозорци, но благодаря за информацията!

Упс Simple Smile Hobot тогава

# 743
  • Мнения: 2 645
ALMIRRA, погледни настройките как са, има дали да минава 1 път, 2 пъти или автоматично по нейна преценка помещението. Аз не съм засичала как минава, задала съм да е 1 път и си минава добре навсякъде, почти всеки ден чисти.

Къде се задават тези настройки ???

# 744
  • Berlin
  • Мнения: 11 261
Settings -> Cleaning preferences-> Cleaning passes
А ето и автоматично какво е, май точно, както го описваш:

# 745
  • Мнения: 41
Не, от днес е и съм в чудо. Чудя се между тази Смарт нещоси и Хобот.

Не виждам дедал нито да предлагат някви невероятни модели, нито да имат уау намаление...
Е как да нямат, на много роботи е около 30% намалението, а и моделите хич не са малко. Виж ги роботите, аз имам робот от тях и съм много доволна:



Имат намаление на роботи, които не блестят с невероятни качества. Роборок нямат намаление. Имат на ilife v4...А7 е ок, но и на други сайтове е с тази цена...същото важи за а4с, не виждам къде е това невероятно намаление, само си чистят залежали модели  и то на световно неизвестни марки Simple Smile
Аз имам Mamibot Exvac660 и съм супер доволна, преди това имах и Suzuka, което казват, че в момента е Oberon. Имам и приятелка с Oskar, който по функции е подобен на моя. Ilife не харесвам, за Xiaomi все още не ми се дават толкова пари!

# 746
  • Мнения: 183
Не, от днес е и съм в чудо. Чудя се между тази Смарт нещоси и Хобот.

Не виждам дедал нито да предлагат някви невероятни модели, нито да имат уау намаление...
Е как да нямат, на много роботи е около 30% намалението, а и моделите хич не са малко. Виж ги роботите, аз имам робот от тях и съм много доволна:



Имат намаление на роботи, които не блестят с невероятни качества. Роборок нямат намаление. Имат на ilife v4...А7 е ок, но и на други сайтове е с тази цена...същото важи за а4с, не виждам къде е това невероятно намаление, само си чистят залежали модели  и то на световно неизвестни марки Simple Smile
Аз имам Mamibot Exvac660 и съм супер доволна, преди това имах и Suzuka, което казват, че в момента е Oberon. Имам и приятелка с Oskar, който по функции е подобен на моя. Ilife не харесвам, за Xiaomi все още не ми се дават толкова пари!
Моля, кажете какво е Вашето мнение за Suzuka. Преди ден-два питах във форума за Oberon

# 747
  • Мнения: 41
Не, от днес е и съм в чудо. Чудя се между тази Смарт нещоси и Хобот.

Не виждам дедал нито да предлагат някви невероятни модели, нито да имат уау намаление...
Е как да нямат, на много роботи е около 30% намалението, а и моделите хич не са малко. Виж ги роботите, аз имам робот от тях и съм много доволна:



Имат намаление на роботи, които не блестят с невероятни качества. Роборок нямат намаление. Имат на ilife v4...А7 е ок, но и на други сайтове е с тази цена...същото важи за а4с, не виждам къде е това невероятно намаление, само си чистят залежали модели  и то на световно неизвестни марки Simple Smile
Аз имам Mamibot Exvac660 и съм супер доволна, преди това имах и Suzuka, което казват, че в момента е Oberon. Имам и приятелка с Oskar, който по функции е подобен на моя. Ilife не харесвам, за Xiaomi все още не ми се дават толкова пари!
Моля, кажете какво е Вашето мнение за Suzuka. Преди ден-два питах във форума за Oberon
Сузуката ми вършеше страхотна работа, има и четка отдолу, която се върти и много боклуци събираше, движи се последователно, а и има откъде да си купиш консумативи после, защото фирмата поддържа. Имат и сервиз, а аз държах да си има гаранция в България.

# 748
  • Мнения: 4
Здравейте.За първи път купувам подобен уред.Изчетох няколко теми, но не мога да реша.Моля за съвет между Румба 605 и 606.Видях само разлика в батерията, но пък имат 150 лева разлика.Има ли и други разлики?Ще се купува от магазин, притеснявам се от Амазон или подобни сайтове ако се наложи поправка, въпреки че там могат да се намерят по-добри оферти.Какво мислите и за 680 в сравнение с 606.Там разликата е 60 лева.Струва ли си?

# 749
  • Мнения: 164
Никъде не намирам инфо за роботи на ровента . Тук никой ли не ползва този модел.

Общи условия

Активация на акаунт