Целулит - 10 тема

  • 90 504
  • 737
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 576
Да,появява се повече ,ако спреш поддържащите процедури.

за първи път чувам,каква е логиката?нали би трябвало да подпомогне процеса?наистина за първи път чувам подобно нещо и много се изненадах Open Mouth

# 406
  • София
  • Мнения: 1 667
Връща се до някаква степен, но чак повече не мисля. Аз вече имам 4 месеца след лпджи масажите и честно казано пак ми е по-малко, отколкото преди да започна. Но аз имам да смъквам и килограми в областта на корема и бедрата, та и оттам имам също целулит

# 407
  • Мнения: 10 248
Добре де, ако се спортува и се спазва диета, пак ли се връща след LPG-то? Обмислям да закупя 10 процедури. Аз по принцип здраво спортувам, и диета спазвам, кг за смъкване нямам. Аз май и целулит нямам кой знае колко. По-скоро кожата е леко отпусната по вътрешната час на бедрата. И сега ме замислихте дали да си давам парите въобще.

# 408
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Когато човек е натрупал целулит, в резултат на начина си на живот, ако прави някакви процедури (апаратни, масажи ...) - то може да го редуцира, но ако не промени начина си на живот и спре процедурите, естествено - пак ще се формира целулит. Човек трябва да спре това, което го причинява.

# 409
  • София
  • Мнения: 149
Някой ползвал ли е продуктите на Neiss за целулит и стягане? Чета доста добри отзиви!

# 410
  • Мнения: 576
Когато човек е натрупал целулит, в резултат на начина си на живот, ако прави някакви процедури (апаратни, масажи ...) - то може да го редуцира, но ако не промени начина си на живот и спре процедурите, естествено - пак ще се формира целулит. Човек трябва да спре това, което го причинява.

Алена Relaxed имаш предвид да не си връща старото хранене,застоялия начин на живот ,друго какво Relaxed

# 411
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Това имам предвид, спорт (движение), хранене, навици, стил на живот. При мен кардиото дава много добър, изчистващ, тонизиращ и slim ефект, като the final touch на всички други усилия.

При мен основният проблем бяха бричовете - и заради тях правих редвно процедури, защото изпразваха депата, отделно извайването. След като направих мезо и крио - депата ги няма, включих кадио и забравих за процедурите. С храненето и спорта - от години съм ОК, но структурата ми беше с брич. Целулит нямам Simple Smile

Всеки търси своята  формула как да се справи - има една приказка: "За да имаш нещо, което не си имал, направи нещо, което не си правил." Процедурите са външна намеса, а генераторът на целулит е вътре в нас. Трябва да му спрем копчето на този генератор, за да не се налага да има някаква външна намеса Simple Smile

# 412
  • Мнения: 1 478
Това имам предвид, спорт (движение), хранене, навици, стил на живот. При мен кардиото дава много добър, изчистващ, тонизиращ и slim ефект, като the final touch на всички други усилия.

При мен основният проблем бяха бричовете - и заради тях правих редвно процедури, защото изпразваха депата, отделно извайването. След като направих мезо и крио - депата ги няма, включих кадио и забравих за процедурите. С храненето и спорта - от години съм ОК, но структурата ми беше с брич. Целулит нямам Simple Smile

Всеки търси своята  формула как да се справи - има една приказка: "За да имаш нещо, което не си имал, направи нещо, което не си правил." Процедурите са външна намеса, а генераторът на целулит е вътре в нас. Трябва да му спрем копчето на този генератор, за да не се налага да има някаква външна намеса Simple Smile
Аз също имам бричове, точно на тях ми е и целулита. Ходя всяка седмица на ръчни масажи, ям горе долу здравословно, пия много вода, ходя на спорт, вървя доста пеша и пак няма оттърване. Вече си мисля, че си е заложено генетично и няма как да се махне. Вярно е, че има положителен ефект от всички изброени дейности, но не се маха напълно. Sad

# 413
  • Мнения: 576
Това имам предвид, спорт (движение), хранене, навици, стил на живот. При мен кардиото дава много добър, изчистващ, тонизиращ и slim ефект, като the final touch на всички други усилия.

При мен основният проблем бяха бричовете - и заради тях правих редвно процедури, защото изпразваха депата, отделно извайването. След като направих мезо и крио - депата ги няма, включих кадио и забравих за процедурите. С храненето и спорта - от години съм ОК, но структурата ми беше с брич. Целулит нямам Simple Smile

Всеки търси своята  формула как да се справи - има една приказка: "За да имаш нещо, което не си имал, направи нещо, което не си правил." Процедурите са външна намеса, а генераторът на целулит е вътре в нас. Трябва да му спрем копчето на този генератор, за да не се налага да има някаква външна намеса Simple Smile


Страхотна си ! Sparkling Heart Много ти Благодаря! Имам чувството, че знам нещата и съм наясно,но все нещо не ми достига.Благодаря ти ,че отделяш от времето си и споделяш опита си с нас.Незаменима си! Gift Heart

Последна редакция: вт, 04 фев 2020, 15:57 от (Sana)

# 414
  • София
  • Мнения: 1 667
A.l.e.n.a, ако е удобно да споделиш какво и колко често правиш кардио?

# 415
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
През ден около 40 мин. кространажор. Преди това правя силова тренировка (не прекалявам).

# 416
  • Мнения: 10 248
Мен не ме питат, но и аз да си кажа. 4 дена кардио след силова правя. Кардиотоми е на стъпала по 20-25мин макс.

# 417
  • Мнения: 152
Някоя от вас може ли да ми препоръча студио във Варна, където си е правила антицелулитен масаж(и) и е останала доволна?

# 418
  • Мнения: 10 248
Аз студио във Варна не мога да препоръчам, но оня ден си направих първата процедура LPG Endermologie. Много ме боля. Едва изтрайвах. Абсурд е да отида втори път за тази седмица. Може би чак към края на седмицата. След втората процедура, са ми през ден масажите и не знам как ще стане. Уж ми казаха че по се толерирали, но кой знае. Като премазана съм. Иначе нямам синини или травми някакви, въпреки агресивния масаж.

# 419
  • София
  • Мнения: 149
Някоя от вас може ли да ми препоръча студио във Варна, където си е правила антицелулитен масаж(и) и е останала доволна?
Аз ходих на две терапии в Ellness Hair&Beauty в квартал Христо Ботев. Прави ми ги Никол, не и помня фамилията, но съм много доволна,определено имаше резултат,но аз тогава бях и на режим и много спортувах. Бях само два пъти,защото бях на почивка,но определено останах доволна.

Общи условия

Активация на акаунт