Елчин Сангу, Баръш Ардуч и колеги - проекти- настоящи и минали - тема 77

  • 68 967
  • 740
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 973
Леле, какъв фраг.Става много горещо.
Чакам Синан с нетърпение.

# 91
# 92
  • Мнения: 809
Ех че експресен превод! Благодаря!

Горещо, горещо, само дето в банята сигурно и целувка даже няма да има. Тези поне са законно женени, не може ли поне да се поцелуват малко Sad
Някоя чужда продуцентска компания що не вземе да направи по-разкрепостен филм/сериал с любимите ни турски двойки, да сбъдне поне част от фантазиите ни Joy мечтииии

Харесват ми фраговете на Кузгун, не издават много, а са интересни. Хич не обичам да разкажат цялата серия предварително.

# 93
# 94
  • Мнения: 1 973
Синан, безценен си! Благодаря за експресния превод на фрага!

# 95
  • Мнения: 1 973
Синан, безценен си! Благодаря за експресния превод на фрага!
Пиша от телефона и не знам как да редактирам.
Да питам кога да чакаме озета?

Последна редакция: пн, 22 апр 2019, 22:00 от Dimana-nova1

# 96
  • Мнения: 8 414
Добър вечер  Hug Hug Hug
Лелеее какви яки трейлъри имаме  smile3521
В "Сблъсък" целия наличен състав е налице като гледам smile3521 ,а Иван ще се бие и с Вели и с Кадир  newsm78Сблъсъка в "Сблъсък" ще е голям . smile3521
А гарванчето ни  и тази серия ще страда  smile3518
Сцената под душа да не се окаже и тя сън я на Кузгун я на Дила newsm78Но какво ли ще доведе Кузгун до такова състояние  newsm78
Очакват ни интересни епизоди и на двата сериала  тази седмица  smile3521
Синан Hugмерси за прввода!





и малко снимки и колажи от новия епизод на "Кузгун"





Последна редакция: вт, 23 апр 2019, 00:32 от Eny87

# 97
  • Мнения: 13 725
Дила миналата серия не беше ли тежко ранена newsm78 Сега ни рана, ни белег, пък и билярд играе  Rolling Eyes Чудесата на турската медицина. Ама не е за всеки, Зейнеб 5 серии ходи с джонга на челото  Joy  Joy  Joy

# 98
  • Мнения: 9 540
Дила миналата серия не беше ли тежко ранена newsm78 Сега ни рана, ни белег, пък и билярд играе  Rolling Eyes Чудесата на турската медицина. Ама не е за всеки, Зейнеб 5 серии ходи с джонга на челото  Joy  Joy  Joy

Ти па ся... ранена била.. тя на втория ден вече бе забравила, че е гърмяна, ти искаш след седмица да помни  hahaha hahaha hahaha Пък и то си беше за оная серия, тука вече няма нужда да я съжаляват нея, сега страдащия ще е Кузгун, него ще лигавим  Mr. Green Mr. Green

ПП: Някой обърна ли внимание, че по една случайност, Белма от Сблъсък беше ранена на същото място като Дила  hahaha hahaha hahaha

# 99
  • Мнения: 8 414
Той Кузгун я обгрижва една серия ,духна и на раната и Дила си забрави за болката  hahaha hahaha hahaha hahahaЯ в новата серия как ще му съблече на бързо и ризата докато се възползва от ступора в който е изпаднал Кузгун  hahaha hahaha hahaha
Верно ,че и Белма беше на същото място ранена.Ама и тя на бързо се оправи .Там обаче  не е заради мерак ,еее то пак мерак ама за пари мерак  smile3511

# 100
# 101
  • Мнения: 1 973
Здравейте!:blush:
Аз пак да питам, знаете ли дали ще има
озет? След такъв невероятен фраг съм в нетърпеливо очакване за озета и новата серия.
Приятен ден!
Flowers Four Leaf CloverFlowers Sunflower

# 102
  • Мнения: 6
Здравейте момичета,
От дълго време следя дискусиите ви и с удоволствие пия сутрешното си кафе с вашите постове.
Случайно попаднах на Кузгун, не следя много творчеството на актьорите, но вашите дискусии определено засилват интерес ми към сериала.
Да споделя моята теория за по нататъчното развитие на сценария - според мен Дервиш е дядо на Кузгун или поне имат някаква роднинска връзка , той с такова умиление го гледаше в сватбения костюм. Относно бащата на Кузгун според мен убийството му в затвора беше инсцинирано и той е жив. Кузгун има някакви сънения по въпроса и единствения начин да докаже причината за смърта на баща си е да изкопае тленните му останки.
Според мен сюжетната линия ще продължи в посока изясняване на смърта на бащата на Кузгън и сценатистите ще отворят нова Кутияна Пандора тук.
Да видим какво ще заложат в новия епизод.
Хубав и усмихант ден

# 103
  • Мнения: 809
Не е мястото точно тук, но някой може и да знае. Та, знаете ли дали ги има дизитата (и в частност Кузгун) някъде с турски субтитри или транскрипция на епизодите?

# 104
  • Мнения: 9 540
Йозета на Кузгун излезе още вчера сутринта със снимките днес очаквам тези на Сблъсък.

Съмнявам се, че гроба, който разкопават, е този на Юсуф  newsm78 Според мен някой друг ще умре в скоро време и аз лично залагам на Бора  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт