"Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман. Тема 38

  • 50 419
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 809
Е този дето никога нямаше да пусне ръката й и нищо нямаше да ги раздели вече дава заден ход. При такова предложение, какво да му отговори Санем. Вярно, че трябва да има край, за да има ново начало. Но различията между Джан и Санем се състоят в това кой да плати сметките за къната и къде да се поставят лавиците с книгите ли? Приемам, че Хюма е егоистична кучка, ами мама Мевкибе какво прави с този парцал вързан на главата и тръшканиците децата й да постъпват както фризьорката Мелихат смята че е прилично. Интересно, че канцеларските мишки Лейля и Емре изглеждат спокойни, щастливи и без ниииииииииииикакви различия! Тотално окепазиха хубавия замисъл, прекрасните образи заради които хората се радваха на тази сапунка. Как Джан един път не пречупи ината си заради Санем, а Санем не устоя гордо позициите си без да се залепи като стара дъвка на Джан.

# 31
  • Stara Zagora
  • Мнения: 1 672
Ей тука много ме изнерви Джан чу за семейство и веднага ако не искаш да се оженим кажи 😡😡😡

# 32
  • Мнения: 8 098
Както обича да цитира  Славена: Совите не са това , което са..Thinking

Струва ми се , че действието не се развива в този ред,  който ни показват във фрага...Smirk

Не вярвам да използват толкова елементарен похват... добре знаят, че феновете са уморени от цялата тая дандания...Sad

Или пък разчитат , че като сринат всичките ни досегашни представи за Джан Дивит, ще разчистят Авгиевите обори след Аслъ Зенгин ...и ще започнат отново на чисто..Thinking

# 33
  • Stara Zagora
  • Мнения: 1 672
Ако не искаш да се ожениш тогава кажи да се откажем от това 😳 Дано пък да е сън че се ядосах 😏
Колко е красива! Не знам какво му е казала. Но в края на краищата тя все още се спуска към него и точно след този фрагмент моля и моля не огъвайте пръчката още....Производител в поредицата пише че с 38 серия вече е пристигнал нов-стар сценарист 🕊

Последна редакция: ср, 17 апр 2019, 21:29 от Stoyanova26

# 34
  • Мнения: 981
Раздялата май май ще започне от 38 епизод. Не знам лъжлив ли е фрага или Джан ще започне да дава задна и да се чуди, ще иска ли семейство или ще хваща гората. Кофтито е, че ако наистина така стане за мен ще е бая бая измукано от пръстите , защото поне за мен образа на Джан никога не ми е показвал, че ще се откаже от страх от нещо, камоли от Санем. За съжаление май така се очертава и никак не ми допада. Persevere

Реших да видя коментарите в IS и са подобни, някои казват, че този сценарии е ужасен и ако ги разделят ще спрат да гледат сериала, други се обръщат към СЦ и ги питат директно как не са разбрали, че ако не ги виждаме щастливи (ГГ) и те няма да видят хубав рейтинг. Различни виждания имат хората, но едно е сигурно повечето ще са разочаровани от предстоящите събития.

Последна редакция: ср, 17 апр 2019, 21:58 от Нина Цветкова 605333

# 35
  • Мнения: 9 112
Джан не за пръв път се отдръпва от Санем, забравяйки клетвите, че нищо няма да го раздели от нея.
Благодаря за новата тема!  bouquet
Някой беше писал в старата тема, че  ще  скока във времето ще стане тип ЛН. Ами то и с новите герои май ще стане като там. Дано след скока във времето Санем е по-уверена  в себе си, по-твърда и с друг завеждащ гардероба и Simple Smile

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 078
        Добра вечер, птичета!  Hug

    Благодаря ви за всички новини, които сте ни донесли!

    Eли  благодаря ти за новото гнезденце, в което да си чуруликаме!  

    Благодаря на Алекс-аси и на целия екип, който пак ни зарадва с превод!

    Имаме си още един фраг.  newsm53  Ама той е малко объркващ!  #Crazy

    Виждала съм и в други дизита, че подготовката за сватба  никога не е безпроблемна. Обикновено и семействата се изпокарват. И при младоженците се получават разногласия,  повлияни от семействата. Въобще цялата процедура е много изнервяща.  ooooh! Виждам, че тук спорят защото Мевкибе иска да поеме нейната част от подготовката, според техните традиции и се тръшка заради това.  ooooh!
    Незнам каква е причината Джан да стигне дотам, че да я попита - Ако не искаш да се жениш, кажи?!
    Но тук определено има предистория, която не  знаем.  Peace  Санем е казала, или направила нещо.  Crossing Arms Но това, че я пита не означава че ще се разделят.  newsm78  Зависи от отговора на Санем!  Peace

    

Последна редакция: ср, 17 апр 2019, 23:05 от Planet

# 37
  • Мнения: 5 809
По принцип навсякъде пишат, че ще се разделят след голяма кавга. Да видим за какво ще е . От фрага аз виждам едно - не Джан се отказва, а си мисли че Санем не иска. Да не забравяме, че с малки изключения той искаше да е с нея, а тя все не искаше. Предложи и брак и тя отказа. След всеки неин отказ се разкриваше по една лъжа. Нормално е да му се върнат старите спомени, да има притеснения и понеже е искрен - да й дава възможност да се откаже.

# 38
  • Мнения: 11 986
Мда, Совите не са това, което са-Алекс Hug, точно така е.

Не съм гледала фрага, няма и да гледам епизода в събота и не знам при вас как е, но при мен магията отдавна се загуби и емоцията която ми носеше сериала. Джан и играта му се промени, Демет колкото и да е положителна и при нея има нещо. Умора, недоволство, неудовлетвореност... Тази така да я нарека творческа умора в екипа да се надявам, че с промяната ще бъде преодоляна.

И епизода с превода, ами на първо гледане в събота ми хареса, но днес абсурдни ситуации и диалози.
Минавам в режим дигитален детокс. Смятам да дам шанс на новата версия за сега.
Всичко хубаво и бъдете здрави!

# 39
  • Stara Zagora
  • Мнения: 1 672
Лека вечер от мен Hug

На сета продължават да творят Stuck Out Tongue Winking Eye




# 40
  • Мнения: 284
[video][/video]Добро утро! Според мен или Хюма или Ийт ще имат пръст в раздялата. Хюма нали каза на Ийт, че ще измисли нещо!

# 41
  • Мнения: 41 723
            Добро утроо! Wink Hug Hug

         



Алекс HugСтоянова Hug,благодаря за 2-ри фрагман ,превода и гифчетата! bouquet bouquet

Днес трябва да пуснат новите снимки и озета! Party Дано не се изгубят по трасето! Laughing





Желая ви приятен ден! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

# 42
  • Мнения: 168
Добро утро, момичета Blush охх какво да ви кажа. Будя се нощес и продължавам да се ядосвам. Санем пощурява на тема сватба, Джан дава заден. А тези действия изобщо не се връзват с характера на героите, изграден в началото. Както е казала Славена - магията я няма. Тотално угасна. Все едно вече гледам нов филм. Ако в началото изгледах на един дъх сериите до 31 епизод (до там бяха излезли), то сега мога да гледам, мога и да не гледам. Къде е дивия Джан? Този секси, сигурен в себе си и в качествата си мъж? Този който докарваше пеперуди в стомаха дори на тези, които гледахме филма? Сега е един превъзбуден писукащ мъж. Санем пък от друга страна беше толкова непринудена, забавна, носеща детското в себе си. Промяната си личи даже по облеклото и прическите и. Да, вярно, че трябва да има градация на героите, но тук не ми харесва особено. И не на последно място много ще ми липсват Осман и Айхан (ако махнат и нея). Мисля, че най-добре щеше да бъде ако към 35-6ти епизод бяха приключили сериала! Хубав ден момичета и оставаме с надеждата да не останем с горчив привкус след съботната серия! Blush

# 43
  • Мнения: 1 511
Добър ден ☺! Попаднах на това, но се чудя от някой предстоящ епизод ли е или е от някоя неизлъчена сцена?
Лейля и Емре

# 44
  • Мнения: 367
Привет, птички!
Съвсем ни объркаха с тези рокади! Ами така се получава когато няма ясен, завършен сценарий. Пише се епизод за епизод, сменят се сценаристи и накрая стана манджа с грозде.
Забелязах /не че чак толкова имам опит де/, че сериали, които са по роман или са взаимствани от други такива, успяват да завършат без особени сътресения.
Нашите сладури направо им личи, че са отегчени от цялата тази неразбория.
Решила съм да се абстрахирам от всичко до тук и се настройвам да гледам едва ли не нов сериал. Само съжалявам за отпадналите актьори. Всички  са ми симпатични.
Хубав ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт