"Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман. Тема 38

  • 50 399
  • 725
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 11 985
Май всеки по обрасъл ни се вижда като Джан Stuck Out Tongue Winking Eye

# 376
  • Мнения: 731
Tова  Джан Дивит ли е...Rolling Eyes



не е ,човек от сг е,ако се изгледа клипа се вижда.

# 377
  • Stara Zagora
  • Мнения: 1 672
При тях всеки втори е с такава прическа и брада много лесно може да се обърка човек 🤗🕊🤗

# 378
  • Мнения: 41 703
Цитат
Злати 🤗🕊🤗 горе на твоята снимка където пише Ata kültür mer до Демет това Емре ли е? 🤗🕊🤗
Стоянова Hug,мисля,че не е! Peace



Последна редакция: ср, 24 апр 2019, 20:17 от Zlatina3

# 379
  • Мнения: 8 098
Боже уж го гледах...Stuck Out Tongue Winking Eye явно още е в морето, не е приключил с улова и не е срещнал още Санем...Joy

Славе, Hug благодаря на теб и Мария за добрите оценки на размислите ми на тема "Защо е толкова вълнуващ сценарият написан от Айше Кутлу."Blush..

След почти година вече имам някакво определение  за успехът на Птичката.Wink

За мен всичко, което изпитваме като емоция трябва да има някакво обяснение и не мирясвам докато не го изясня  , поне за себе си.

# 380
# 381
  • Мнения: 11 985
Демет и Джан да не са минали на пролетен детокс Thinking, само Дживан си хапва подобаващо Whistling

# 382
  • Мнения: 8 098
Какво си мислел Джан за старанието ни да го разконспирираме...Joy

# 383
  • Мнения: 1 511
Хубавото момче Али

# 384
  • Мнения: 972
🤗🤗
Alex , радвам се че за да нахраниш своето любопитство, сподели и с нас тази информация. На мен ми беше много интересно да прочета.
Нещо не ме впечатли визията на Санем.
Прилича ми малко на хипи с тези дрехи и тази дълга коса. Надявам се да я махнат след един, два епизода.
За Джан си мисля, че ще са намалили малко дължината на косата и ще е пусната и нямам търпение да го видя. 😁

# 385
  • Мнения: 8 098
Мария, Hug книгите и четенето са голямата ми страст..Book.чета всичко и на всякакъв носител, а у дома се смеят,

че така съм се заплесвала, че ако влагам толкова време в машина за копане на биткойни , семейството ще е

напълно обезпечено!:joy:

# 386
  • Stara Zagora
  • Мнения: 1 672
Оп кацнахме и в Тузла 🤗🕊🤗

# 387
# 388
  • Мнения: 8 098

Последна редакция: ср, 24 апр 2019, 21:14 от alex_94

# 389
  • Мнения: 1 511
Такива са бонбончета

Общи условия

Активация на акаунт