Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 3 432
Привет!
Краси, радвам се, че се появи и също гледаш "Жена". Последните две серии не съм гледала, защото бях в чужбина, но сега наваксвам. За мен това е може би един от най- стойностните турски сериали. Жалко, че в темата пишем много малко /дали се броим на пръстите на едната ръка/, но може други да четат, а най-добре е ако повече гледат. Тези, които се отказаха явно бяха фенки на Сарп, но моето мнение е, че сериалът нищо не е загубил от това. Интересно се развиват доста събития, няма жестокости и  отмъщения с изключение на Ширин, която продължава с гадните си постъпки. Има и доста комични ситуации, а и зараждаща се любов между Джейда и Раиф. Най-прекрасното е, че Бахар и Ариф отново се гледат като влюбени и колието със сърцето е отново на мястото си. Хубава вечер.
Бахар с ново палто и колието със сърцето от Ариф.

И влюбените им погледи:

Раиф е щастлив, че Джейда отново е при него:


# 226
  • Мнения: 5 637
Нина, неееееее Grinning
Аз нали съм от непищещите и спрелите  /засега/ да гледат сериала /трети сезон/, но не съм фенка на Сарп! Smiley Както съм казвала и  друг път- "ревящите" серии ме възпряха. Радвам се, че нещата сега са други, планирам да догледам "Жена", но не знам кога.
Всъщност, може да ми помогнете- колко са на брой трагичните серии? Могат ли да се минат на верев?
И един въпрос отдавна ме гложди- Ширин къде живее? Защо е все в махалата? Разбрах, че къщата им е изгоряла, да не са всички в миниатюрното апартаментче на Бахар?! Flushed  Или Ариф им е предоставил жилище в кооперацията? Какво стана всъщност с жилището на Сарп? Извинявайте, че питам като двойкаджийка Wink, само ако ви се отговаря  пишете. Hug

И да допринеса с нещо- акаунтът на филма "Ние сме такива"  продължава да споделя снимки и клипове. Чакаме премиерата на 10 януари. Heart Eyes

# 227
  • София
  • Мнения: 3 432
Ончее, здравей!
Ни най-малко съм имала теб за отказала се от "Жена", фенка на Сарп. Напротив винаги ми е приятно да чета твоите интересни и интелигентни коментари и не само в този форум. Аз също някой от сериите гледах с мишката, доста неща ми дотегнаха, но сега сякаш има повече разнообразие. Много сериали изоставих след втората, третата серия, но този продължавам да гледам. Откажа ли се да гледам ще бъде заради Ширин. Толкова гадости натвори и продължава. След като им изгоря къщата, Бахар им разреши да живеят в апартамента, който ремонтира, обзаведе и предплати наема за 6 месеца Сарп. Емре я взе да работи в неговото кафене, също и Ариф, който направи  управител. Емре откри ново заведение. Ариф преостъпи старото си кафене на Енвер деде  за да си направи шивашко ателие. За мен вълнуващи са отношенията на Джейда с Раиф . Много ми харесва  Хюмейра като артистка, а и ролята е интересна. Чакам превода на последния епизод. Хубава вечер.
Ширин вече и пистолет държи /СЦ прекалиха със злобата и лошотията й/

Дали отново Хюмейра - Физалет ще приеме Бахар и ще продължи да пише книгата си.  

В кафенето на Емре.

# 228
  • Мнения: 1 622
Здравейте, аз също не съм се отказала да гледам, но съм две серии назад и не мога да коментирам. И на мен Джейда и Раиф са ми много сладки, интересно ми е и какво ще стане с новия син на Джейда и кога Арда ще проговори.

# 229
  • Мнения: 518
Привет! Гледам, не съм се отказала от филма, но не пиша, следя си няколкото сериала и само чета в темите, които ме интересуват.

# 230
  • София
  • Мнения: 3 432
Привет!
Габи, здравей!

ДА, и аз очаквам с нетърпение какво ще стане с Арда. Джейда вече го води  на терапия в специално заведение, което уреди Физалет. Ще ми се СЦ да свържат развитието му, както при "Доктор Чудо". Не случайно Бахар се запозна с чудния доктор аутист Али, а Дорукчо го призна за велик , след като подрежда пъзела като "машина". Арда вече показва и чувства към майка си и вероятно е въпрос на време да проговори.  Джейда никога няма да го даде на онези клошари и ще се бори до край за него. Интересно ми е и какво ще стане с биологичния й син. Голямо "хулиганче" е, но вече започва да ми харесва. Емре и Джейда ще има да патят от него. Дано не съм права и дано детето има добри заложби и го превъзпитат.
Ето го. Много красиво дете е:


НИКЕ, здравей!
Писали сме едновременно. Много се радвам, че се появи. Много време се чудех защо не пишеш и не само тук. Притесних се. Радвам се, всичко при теб да е добре, а писането е по възможност и желание. Всичко добро и до скоро.

Последна редакция: ср, 18 дек 2019, 22:07 от Nina NN

# 231
  • Мнения: 1 622
Нина, а как Джейда се върна в дома на Фазилет и Раиф?

# 232
  • Мнения: 518
След като Енвер отиде в дома на Фазилет и поговори с нея.

# 233
  • София
  • Мнения: 3 432
Привет!
76-ти епизод с руски субтитри:
http://1plus1tv.ru/series/tureckie_serialy_na_russkom_jazyke/201 … sskom-yazyke.html
Приятно гледане, всичко добро и до скоро.

# 234
  • Мнения: 724
Привет от мен след наистина мнооооого време!
Признавам без бой, че не съм гледал нито една серия от новия сезон. Само трейлърите ги поглеждам, но нещо и те не ми хващат вниманието. Имам чувството или поне оставам с впечатлението, че след смъртта на Хатидже и Сарп всичко си върви по старому и най-вече Ширин ни най-малко се е променила, а продължава да върши гадории. По-дразнещото в случая е, че останалите все още я търпят. Ако не е така, поправете ме. Много се чудя дали въобще си заслужава да наваксвам пропуснатото, ако греша - поправете ме. Гледам нови герои, нови деца, ама нещо не ми събуждат интереса...
С пожелание за прекрасни празници на всички! Heart Heart Heart

# 235
  • София
  • Мнения: 3 432
Здравейте!
Наистина, както писа Краси 76-ти епизод е
Доста неща се изясниха и доста въпроси се поставиха за следващите епизоди. Енвер - деде беше знаменит като размаха пистолета /оставен някъде в жилището от Сарп/ и прогони нахалните клошари, които искаха да отведат Арда след като не им платят 100000 долара.

 Това да искат толкова мното  пари беше също интрига на Ширин. Тя не се спря да извършва подлости към всички. Няма милост даже към децата./ Идва ми да я хвана за гушата/ Най-после Енвер -деде сериозно я отблъсна и дано не й прости бързо отново. След разговора си с  Фазилет, той е разбрал, че Ширин е измислила тази долна лъжа. Фазилет е постъпила разумно, показала му е накитите и той се е успокоил, че не са откраднати и продадени. След разговора на Фазилет с Джейда се разбра, че всичко това тя е направила за сина си. Като всяка майка, тя иска той да е щастлив. Джейда го завари като отшелник заключил се в стаята си, не се храни  и не иска да види майка си. Наистина след като видя отново Джейда той засия. Това момче се влюби в нея.

 Не зная как ще продължи, но змията Ширин е страшно изобретателна  / престъпниците са изобретателни/ явно намери пистолета и го подмени с нещо друго, което беше доста омотано, че не се разпознаваше какво е. Всички мислят, че са  изхвърлили пистолета в морето, но той е у Ширин и тя му се радва. Какво ли ще последва? Лошото е, че за да не стреля Енвер - деде, Ариф се намеси и взе пистолета. Сигурно остави отпечатъци по него.

Трогателно завърши епизода. Джейда се разкъсваше между двете деца. Тя никога няма да изодстави Арда, но другия й син я накара да го прегърне и обсипе с целувки. Този малък хитрягя бяга от училище и ходи да "работи" - продава вода, кърпички или мие стъклата на колите спряли на светофарите. Парите събира за да може Джейда да "откупи " Арда и той да остане с тях. Покъртителна сцена.
https://www.instagram.com/p/B6RMOQ3pYq_/


Сериали, здравей!
Прекрасно - ти се появи на Игнажден, а това е великолепно. Носиш късмет на темата.
Сега видях, че сме писали едновременно и много, много се зарадвах . Наистина изчезна и много ни липсваше. Вярно, че останахме малко в темата, но мисля, че си заслужава да се гледа новия сезон /е той вече не е нов/. Има повторения, особено с гадостите на Ширин и това и мен ме дразни, но няма отмъщения и убийства. Има , обаче и доста нови ситуации, а някой и  комедийни. Нови герои - да. Бахар вече не е със старото изтъркано палто, а от миналата серия сложи отново колието със сърцето. Ако имаш време и възможност, аз те съветвам да гледаш "Жена". Хубавата новина е, че е закупен от наша телевизия. Всичко добро ти желая. Весели, благословени празници.  

Последна редакция: пт, 20 дек 2019, 18:16 от Nina NN

# 236
  • Мнения: 1 622
Нина, благодаря. Изгледах последния епизод, ревах и се смях. Джейда и Раиф са просто сладурчета, гледам ги с удоволствие, много са ми мили, смея се с глас на тях.
Ширин и аз искам да я удуша.
Радвам се за Бахар и Ариф.
Ревах на сцената с Джейда и децата и как и Арда дойде при тях и се гушна в майка си.
Сериали, гледай. Трети сезон е много по- хубав от втори. Радвам се, че Сарп вече го няма. Сериалът се върна към първи сезон, когато всички бяхме заплетени, без тъпотиите във втори сезон. Заслужава си!

# 237
  • София
  • Мнения: 3 432
Привет!
Фрагмента за 77-ми епизод, който  ще бъде май новогодишен.
https://www.instagram.com/p/B6TJVUJHchU/

Поздрав от Ариф с песен:
https://www.instagram.com/p/B6U4TCnpeDz/


От мен пожелания за весели и благословени празници на всички ви.

# 238
  • София
  • Мнения: 3 432
Здравейте!
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО!

ПОЖЕЛАВАМ ВИ СВЕТЛИ И БЛАГОСЛОВЕНИ КОЛЕДНИ И НОВОГОДИШНИ ПРАЗНИЦИ!
Поздрав и от Йозге:

# 239

Общи условия

Активация на акаунт