Отговори
# 330
  • Мнения: 14 571
Чудесен, чудесен беше финалът! Green Heart
Снимките от 1-ви и 81-ви епизод-чудесно сравнение! Нина, Онче! Flowers Rose
Сега гледам "Една жена" и по Диема Фемили!
Много по - свежо и хубаво е по ТВ. Някои моменти,
като че ли ги виждаме за първи път с приятелките ми...
Хубав уикенд ви желая! Heart

Последна редакция: сб, 08 фев 2020, 05:47 от vera17

# 331
  • София
  • Мнения: 3 497
Привет!
На страницата на FOX , преди излъчване на финалния епизод е написано:
"Никога не спирайте да обичате! Защото:
 Любовта е най-красивата връзка, която крепи хората.
Това е 81-и епизод - финала на "Жена".  Безкрайно благодарим  на всички наши зрители, които ни гледаха и ни подкрепяха. Винаги с любов и сбогом! Благодарим на прекрасния екип!"

За припомняне заслужените награди на актьорите и като цяло на сериала "Жена"
Йозге взе "Златната пеперуда" за най-добра актриса:


                                    
Малките сладури също "Златна пеперуда" за най-добри деца- актьори:
                                    
В Токио първа награда за най- добра  чужда драма:
                                    
И още други:


                                                



                                              

                                               
Хубава вечер и всичко добро.

Последна редакция: нд, 09 фев 2020, 20:15 от Nina NN

# 332
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
Снощи окончателна раздяла след сборния епизод на "Жена"Най-силните и важни моменти от целия сериал,събрани в 2,5 часа.Инересно ми е кой ще е новият сериал на мястото на този...

# 333
  • Мнения: 5 767
Краси, на мястото на "Жена" ще слагат римейк на японски сериал- "Учител". Драма, екшън- нещо такова.

А аз идвам с новина за Йозге. "Жена" свърши,  животът продължава, работата- също. Blush
Още миналата седмица излезе информация, че Йозге ще се снима в проект , който Ай Япъм правят за Нетфликс.

Днес блогърката Бирсен Алтунташ написа, че неин партньор в сериала ще бъде Биркан Сокуллу. Браво! Него много го харесвам, още от отрицателния му образ в "Курт Сеит и Шура". Blush Последно го гледах в не особено успешната документална драма "Възходът на Отоманската империя". Там игра легендарния  генуезки воин пират, главния отбранител на Константинопол Джовани Джустиниани. Hands V  
Скрит текст:
В скрит текст, защото не е по темата- наистина доста слабо направена е тази документална поредица.  Жалко, защото съм гледала много добри в този жанр. Аз защото много обичам исторически филми, гледам всичко, що е история.  В този проект освен Биркан имаше още максимум 2-3  справили се актьори. Самият Мехмед Фатих изглеждаше  нелепо. Поне това е моето впечатление, иначе разбрах, че го хвалят.Grinning

Последна редакция: пт, 14 фев 2020, 11:59 от oncee

# 334
  • София
  • Мнения: 3 497
Привет!
Поздрави за  празника на любовта - Св. Валентин.
Приемете една "Валентинка" от Йозге:

и покана от нея за новия й проект:

Хубава празнична вечер:

# 335
  • София
  • Мнения: 3 497
Привет!
"Жена" започна да ми липсва! Гледам сериала по "телевизора", но се дразня от посредствения дублаж. Пълна скръб!  Имам чувството, че са събрали най-некадърните артисти и неподходящи за дублиране. Въпреки лошия дублаж, доста въпроси ми се изясниха и смятам да продължавам да гледам и да се вълнувам.
Една хубава новина. Гьокче /Джейда/ е в Париж на почивка и е споделила възхищението си от там в ИГ:
Пред базиликата " Секре Кьор" на Монмартър:

            
                                                  
Хотел "Роял" - един от най-луксозните и скъпи хотели в Париж - в близост до Триумфалната арка /40-50 м/


                                                  

И от сладура Метехан /Сатилмиш/ , който е на корицата на февруарския брой на "Kids Life"





За припомняне прекрасното "ново семейство":

Хубав ден и всичко най-добро.

Последна редакция: пн, 17 фев 2020, 18:00 от Nina NN

# 336
  • София
  • Мнения: 3 497
Привет!
Ончее, здравей!
Днес прочетох, че в "Учител" ще участва прекрасния Метехан/Сатилмиш/:

Метехан Парилт кани своите последователи в Instagram да гледат новия сериал "Учител", в който той ще играе герой на име Али. Премиерата ще се състои на 4 март от 20.00 ч. по канал Fox.
От рускините разбрах, че в същия сериал ще играе и  Шериф Ерол - "Енвер деде"


Чета доста похвали за сценария и каста на новия сериал. Дано имаме удоволствието да гледаме нещо хубаво за да не  съжаляваме, че "Жена" приключи.
Един хубав спомен:

и още:


Всичко добро и до нови срещи.

# 337
  • Мнения: 14 571
Нина, благодаря за хубавата новина. С обичани актьори от "Жена"!... Flowers HerbFlowers RoseFlowers Herb

# 338
  • София
  • Мнения: 3 497
Привет!
"Жена" приключи чудесно. Аз отново гледам, вълнувам се и  сериала ми е интересен. Озвучаването не струва, но пък много неща ми се изясняват по добре. Феяз Думан вече е с нова роля и дано е също така завладяваща.
Това е първо селфи на  Фейяз Думан и Бурак Йорук с режисьора на сериала  "Baraj / Язовир" Хасан Толга Пулат.


И фотоси от новия сериал:


                                                                              

Малкия сладур Метехан го гледах в първи епизод на "Учител" - голям чаровник е!
С екранния си баща:
Появи се и Енвер деде  - Шериф Ерол, като полицейски началник.
Йозге в очакване:
За тези, които отново гледат "Жена"е снимката зад кадър "старите ленти":

и още:


Хубав ден и всичко добро.

# 339
  • София
  • Мнения: 3 497
Привет!
МИЛИ ДАМИ, ЧЕСТИТ 8-ми МАРТ!

Феяз Думан ни изпраща своя поздрав:
https://www.instagram.com/p/B9crDcEpxZd/

Поздрав и от:

Поздрави и от мен и прекрасен празник.

# 340
  • София
  • Мнения: 3 497
Привет!
Как сте в тези вирусни времена? Гледате ли Язовир с Феяз Думан?

Аз започнах, но нещо не съм много възхитена. Най-много ме дразни как са обезобразили Феяз. Безобразно. Възможно е да е хубав сериала, но как да гледам този мъж в такъв вид:

Има хубава новина, че новия мениджър на  Гьокче /Джейда/ е  Селин Кок. Клиент на този мениджър е Феяз Думан.
Кой знае, може би ще видим Гьокче и Феяз в един филм или сериала, а  може би още в "Язовир".

Гледам малкия Сатилмъш и  Шериф Ерол /Енвер деде / в "Учител" . Сериалът заслужава да се гледа.
                                                                      
Всичко добро ви желая и бъдете здрави.

# 341
  • София
  • Мнения: 3 497
Привет!
Гледате ли "Жена" по "телевизора" ? Аз ДА! и се изненадвам, че отново гледам с увлечение и доста неща ми стават все по ясни. Днес е  Разпети петък  и не ми се пишеше, но разбрах, че рожден ден има Джанер Джиндорук - Сарп и реших да го поздравя.  
   

     

                                                                                                                                 
                                    
Пожелавам на всички ви СВЕТЛИ ПРАЗНИЦИ!  БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!

Последна редакция: пт, 17 апр 2020, 13:13 от Nina NN

# 342
  • Мнения: 2
Здравейте сериалът   Една жена много ми харесва бих искала да ви попитам можете ли да ми дадете линк с всичките серии с бг субтитри ако има много ще съм ви благодарна

# 343
  • Мнения: 518
Здравейте сериалът   Една жена много ми харесва бих искала да ви попитам можете ли да ми дадете линк с всичките серии с бг субтитри ако има много ще съм ви благодарна
Добро утро!
За съжаление Жена нямаше превод на български и когато ние го следяхме, най-напред гледахме  на турски в деня, когато новия епизод се излъчваше и след това чакахме превода на рускините.

# 344
  • София
  • Мнения: 3 497
Привет!
Gabitop,  много точно ти е отговорила НиМуКа ТеЙоКе. Гледахме на турски /с картинки/ и чакахме субтитрите на рускините. Късно разбрахме, че българска група превежда и са стигнали до 7-ми епизод, но и те прекъснаха след това, а преведените епизоди вече  ги няма. Това не ти върши работа, защото по Диемата вече се излъчва 23-ти турски епизод. Гледам ги, наистина на български език е много по добре, но озвучаването е много посредствено. Едни и същи артисти озвучават няколко образа, а този който озвучава Ариф е ужасен и образа много губи от това.
Искам да споделя една публикация от няколко седмици в Турция, в която сериалът "Жена" е  един от трите най- продаваните и харесваните по света.

И един хубав спомен - Бахар с двамата си мъже:
                                                                     
В ИГ са отрезали Сарп:


Хубав ден, всичко добро и бъдете здрави!

Последна редакция: пт, 08 май 2020, 08:45 от Nina NN

Общи условия

Активация на акаунт